תחבורה ציבורית ומוניות בסגוביה

תחבורה ציבורית ומוניות בסגוביה - למטייל (1) מתוף הטיפ של hilit_f
תחבורה ציבורית ומוניות בסגוביה מתוך הטיפ של hilit_f - למטייל (2) מתוך הטיפ של hilit_f

2 המלצות על תחבורה ציבורית ומוניות בסגוביה

תמונת הפרופיל של דפגבע
דפגבע

”נסיעה לסגוביה“

קרא עוד

במהלך שהותי במדריד החלטתי לא לוותר על נסיעה בתחבורה ציבורית לסגוביה. השתמשתי בטיפ שאני חוזרת עליו - נסיעה עם הקו מטרו צהוב עד לתחנה האחרונה Moncloa. עולים קומה ורוכשים כרטיס לסגוביה, ומגיעים בלי בעיה למרכז העיר. הולכים לכיוון אמת המים למרכז התיירות מקבלים מפה ומטיילים לטירת אלקזאר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של hilit_f
hilit_f

”הגעה לסגוביה באוטובוס - מידע מעודכן“

קרא עוד

כל הטיפים שקראתי כאן באתר אמרו שהאוטובוס ממדריד לסגוביה יוצא מתחנת המטרו Principe Pio. ובכן, כנראה שזה השתנה – כי האוטובוס לא יוצא משם יותר אלא מתחנת המטרו Moncloa (קווים 3,6). מחיר כרטיס הלוך-חזור הוא 14.30 אירו והנסיעה אורכת כשעה (בנסיעה ישירה, יש גם אוטובוסים מאספים). החברה המפעילה את הקו היא La Sepulvedana, ביציאה מהמטרו תעקבו אחרי השילוט למסוף האוטובוסים ואז לסגוביה. אוטובוס יוצא כל 30-45 דקות, מצורף לו”ז הלוך וחזור.

שימו לב ששעת הנסיעה מסומנת (אבל לא המושבים) ולכן בבואכם לחזור מסגוביה, יש לגשת קודם לדלפק של החברה בתחנה המרכזית ולהמיר את הכרטיס לאוטובוס ספציפי. יש תורים אז כדאי לבוא כחצי שעה קודם.

באשר לעיר עצמה – מקום ממש חמוד, קטן יותר מטולדו (ולכן אם צריך לבחור בין השתיים הייתי בוחרת בטולדו). אנחנו כמעט פספסנו את הרחוב הראשי בגלל שעלינו לתצפית על האקוורטט ואז המשכנו ללכת ברחוב למעלה, אז אני ממליצה לעלות ולרדת (אי אפשר לטפס עליה) ואז ללכת למרכז דרך הרחוב הראשי – Calle de Cervantes.

האלקזר – יותר מרשים מבחוץ מאשר מבפנים, הוא גם הרבה יותר קטן ממה שחשבנו. ביקור עצמאי בו לקח לנו 35 דקות (ללא מגדל הפעמונים שהיה סגור לרגל שיפוצים). מחיר כניסה – 5 רגיל, 3 לסטודנט (לא בדקו גיל). טיפוס למגדל- עוד 2 אירו. פתוח עד 18:00 בחורף, 19:00 בקיץ.

הקתדרלה – מחיר כניסה 7 אירו (אין הנחות לסטודנטים) + 3 אירו לטפס למגדל. שימו לב שהקופה נמצאת בתוך הקתדרלה אז ניתן להיכנס ולהציץ גם אם אתם לא מתכוונים לשלם.

מומלץ לנסוע באמצע שבוע כי בסופ”ש יכול להיות שחלק מהחנויות סגורות וגם תדירות האוטובוסים נמוכה יותר (כמו שניתן לראות בלו”ז המצורף).

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות בסגוביה

אין עדיין פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות בסגוביה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות