המדריך וולי דוטו
Vali Dutu

5
(2)
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על המדריך וולי דוטו

5
2 מדרגים
1
0
0
0
0

2 המלצות על המדריך וולי דוטו

תמונת הפרופיל של סמי בן יהודה
סמי בן יהודה

”ואלי דוצו - מדריך מושלם, לא פחות“

קרא עוד

חזרנו אתמול מטיול בהרים הקרפטים עם ואלי. 8 ימים מהממים.

לפני שיצאנו, התלבטנו לגבי אופן הטיול: עלו האפשרויות של טיול עצמי עם רכב שכור ותוכנית מובנית על טאבלט מונחה GPS, לעומת טיול עם מדריך/נהג מקומי. החלטנו ללכת על טיול עם מדריך, שהיה יקר יותר. חיפשנו מדריכים בפורומים שונים, ודיברנו עם כמה, עליהם היו חוות דעת טובות.

ואלי הציע לבנות לנו מסלול מיוחד. לדבריו, היות ומדובר בעונה עמוסה, הציר ה"רגיל" יהיה מתויר מדי, ולכן הציע לבנות מסלול אחר. הלכנו איתו, ואני חייב לומר שלא הצטערנו אפילו לרגע. חלקים מהמסלול שהרכיב, היו חדשים גם לו, כך שהטיול היה חוויתי גם עבורו.

  1. ואלי הוא אדם נעים, רב ידע, גמיש ומנוסה. הוא ידע לענות לעומק על כל שאלה ששאלנו, הסביר כאשר ראה בכך צורך, ומצד שני, לא הכביד במידע שלא עניין אותנו. כמו שכתבו גם לפני, בסוף הטיול הרגשנו שרכשנו חבר.
  2. יש לו, לואלי, רכב בעל עבירות שלא תיאמן, והוא מתפעל אותו במקצוענות. המסלול שבנה עבורנו היה מעניין ויפה, ונסענו בו ממש לבדנו.
  3. כאשר במהלך הטיול התברר כי אנחנו לא רחוקים מכפר הולדתו של אבא שלי, שינה נתיב, מצא את המורה הזקנה של הכפר, וארגן לנו מפגש מאוד מעניין איתה. כאשר נתקלנו באטרקציות (למשל: כשראינו בדרך אדם יורד על אומגה בין ההרים) , לא פסחנו עליהן.
  4. הטיול התנהל בקצב שהתאים לנו. יצאנו תמיד אחרי ארוחת בוקר מעולה, אותה הכין. בצהריים פתחנו שולחן מתקפל באמצע שומקום, כולל בשר על גחלים שארגן תוך דקות, ובערב - כמו בבוקר, במקומות אליהם הגענו.
  5. המקומות בהם בחר ללון היו מדהימים אחד אחד. לא מוטלים או אכסניות רגילות, אלא בתים כפריים, חלקם בני מאות שנים. הכל נקי, הכל מסודר, תמיד עם מים חמים, ומאוד מאוד אותנטי. מקומות ששווה לחזור אליהם.
  6.  
הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של norac
norac

”מדריך מומלץ ברומניה“

קרא עוד

ברצוני להמליץ על מדריך ברומניה שיתכנן ויקח אתכם לכל מקום שתרצו, ההתמחות שלו היא בעיקר בטיולי ג'יפים. בחור אמין רציני שיתפור לכם טיול כבקשתכם ולא יגזור עליכם קופון של החברות בארץ.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על המדריך וולי דוטו

אין עדיין פוסטים על המדריך וולי דוטו.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות