טיפים נוספים על תחבורה ברומניה

5
(7)
טיפים נוספים על תחבורה ברומניה - למטייל (1) מתוף הטיפ של מטייל_3972724
טיפים נוספים על תחבורה ברומניה מתוך הטיפ של Miriam_3762420 - למטייל (2) מתוך הטיפ של Miriam_3762420
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על טיפים נוספים על תחבורה ברומניה

5
7 מדרגים
7
0
0
0
0

7 המלצות על טיפים נוספים על תחבורה ברומניה

תמונת הפרופיל של סימה_3455084
סימה_3455084

”תחבורה בבוקרשט“

קרא עוד

ביציאה משדה התעופה לקחת כרטיס מהמכונה הצהובה 1.99 המונית מחכה בחוץ. לשים לב הגענו למלון והמונה הגיע ל36 ליי והנהג אוטומטית סובב את המונה ועיגל ל40 ליי. לא הערנו לו על כך. אובר זול מאוד ונוח יש אפשרות להסתמס עם הנהג במשך כל זמן ההמתנה. כמו כן ניתן לשלם במזומן ולא להשתמש באשראי.

קנינו גם כרטיס יומי למטרו כולל אוטובוס כל היום 16 ליי לזוג מהיר זול ומשתלם מבחינת זמן.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של מטייל_3972724
מטייל_3972724

”קוסטה נהג מס 1“

קרא עוד

יצרנו קשר עם קוסטה כבר מהארץ יצאנו לטייל איתו במשך שלושה ימים מגיע בזמן אדיב סבלני לקח אותנו למקומות מהממים רכב נוח עם אינטרנט קוסטה דובר עברית ברורה מאוד אמין ועזר לנו בכול דבר שרצינו נהג מס אחד מומלץ.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של danramer
danramer

”למצוא נהג ולא למצוא "מאכר" “

קרא עוד

ערכתי טיול עם משפחתי בן אחד עשר יום ברומניה וחיפשתי מידע באתר זה באיתור נהג צמוד. השיקול היה הרצון להנות מהנוף ולא להתעסק בנהיגה. בנוסף רציתי להסתמך על נסיונו של הנהג.

בחיפוש הראשוני זיהיתי באתר זה המלצות קוראים אך -לצערי הרב - גם זיהיתי פרסום סמוי רב מאוד של גורמים בארץ, שמפעילים נהגים ברומניה. כמובן שהמפעילים בארץ משתמשים בכל מיני הפחדות כדי להפנות אל עצמם את הקוראים . לא אהבתי כלל את התופעה ובמיוחד שהם ממלאים מדי שבוע המלצות על עצמם.

לאחר שזיהיתי המלצה אמיתית לגבי נהג, שנראתה לי יצרתי קשר עם הממליץ בארץ שהיה מאוד ידידותי. לאחר ליבון פרטים עם הממליץ, יצרתי קשר עם נהג ברומניה. שמו Victor Nechita והוא מדבר רק רומנית אבל באימיילים מטפלת אשתו שיודעת אנגלית. למרות שאני דובר את השפה ניתן להפעילו בלי ידיעת הרומנית ולעשות שימוש בשירותיו. נסיונו רב עם ישראלים מצאתי שהוא יעיל ביותר. הוא אפילו יודע מה אנחנו עשויים לקנות וממליץ עצות טובות.

רכבו חדש, נוח, נקי, הוא נוהג בזהירות לא מעשן ולא שותה במהלך הנסיעות אפילו כוס בירה. למרות שהיה לי מסלול מראש, קיבלתי בתיאום המוקדם באמייל, המלצות לשיפור שהיו יעילות ובמהלך הטיול אף עצר במקומות שלא ביקשתי והתבררו כמעולים. אישרתי להזמין לנו מקומות לינה בבתי מלון ופנסיונים. ביצעתי בדיקה מקבילה, וראיתי שעצם ההזמנה דרכו לא גרמה לעליית מחיר הלינה. עם זאת ההזמנה דרכו הבטיחה לי את קבלת החדרים הטובים ביותר וזה חשוב כי יש פנסיונים בהם חדרים מסוגים שונים. לסיכום עלי לציין שהנסיון שלי היה מאוד חיובי.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של odedf
odedf

”נהג מומלץ ברומניה“

קרא עוד

ממליצים על נהג אמין מקצועי וסימפטי בשם Ovidiu Simionescu. חזרנו מטיול איתו בתחילת אוקטובר של שבוע ימים בטרנסילבניה. משדה התעופה דרך סינאיה אל ברשוב, סיגישוארה, סיביו, יום נוסף במלון ספא ומשם לבוקרשט. מומלץ מאד לקחת נהג שמכיר את הדרכים, וחוסך מכם את הטרחה שבניווט ואת חיפושים המייגעים השונים.

הזמן הרב שנחסך בעזרת שירותי הנהג אפשר לנו ליהנות מהנופים בראש שקט ולמקסם את זמן הטיול המהנה. חשוב לבחור בנהג אמין עם המלצות. אל אובידיו הגענו בהמלצת איש קשר מישראל בשם דוד (050-5597085)

Ovidiu פרטי קשר abcatom@gmail.com  +40(723)377 787

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של zoro898
zoro898

”איך לבחור נהג ברומניה“

קרא עוד

לכל הנוסעים לרומניה ומתלבטים אם לקחת נהג או לנסוע באופן עצמאי ברומניה ולהשכיר רכב, לאחר שנסעתי עשרות פעמים לרומניה וגם אני ומשפחתי התלבטנו רבות לגבי נהג ברומניה או להשכיר רכב והחלטנו ללכת על נהג. היתרונות בכך רבים, הוא מכיר את הדרכים והמנטליות הרומנית, מכיר את הכבישים ואיפה עומדים עם מצלמות המהירות, אין כאב ראש איפה להחנות את הרכב, אלא רק לנסוע ולהנות מהנוף. הבעיה בנהג היא שצריך לבחור בנהג הנכון. רוב הנהגים ברומניה עצלניים ולא מיומנים וליווי של התיירים מתבצעת כעבודה שניה שלהם. הם רוכשים רכב והופכים למדריכי תיירים חאפרים ולפעמים הנהג יכול להגיע לשדה התעופה עם נעלי בית וגם הטיול יציא בצורה לא מקצועית. לכן אני ממליץ לבחור מדריך ברומניה שיש לו איש קשר ישראלי שתוכלו להתייעץ איתו לגבי הטיול וגם שיהיה לכם עם מי להיות בקשר והוא ידאג למילוי כל ההבטחות של הנהג הרומני.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על טיפים נוספים על תחבורה ברומניה

אין עדיין פוסטים על טיפים נוספים על תחבורה ברומניה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות