בריאות בדרמסאלה

0091-1892-221461
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

6 המלצות על בריאות בדרמסאלה

תמונת הפרופיל של Laurita
Laurita

”רופא שיניים מצוין במקלוד גנג'“

קרא עוד

בעקבות תאונה מצערת, הגעתי לד"ר Rahul Tandon במקלוד גנג', דרמסאלה, עם שתי שיניים שבורות בצורה שחייבה טיפול מיידי. הדוקטור הזה אדיב, מקצועי ומרגיע והאנגלית שלו מצויינת. הוא קיבל אותי ללא תור ובשני סשנים קצרים ייצב את המצב ונתן לי את כל ההסברים והמסמכים הדרושים. 

אז אם אתם חייבים, לא עלינו, הוא הכתובת. המרפאה פתוחה בימים ב-ה 1100-1500 ונמצאת ברחוב שמוביל ל - Temple Rd, במורד המדרגות הסמוכות לחנות המפורסמת של מוצרי Himalaya (תשאלו עליו שם, יסבירו לכם).

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי

”רופא טיבטי אירוודי במקלוד גנג`“

קרא עוד

Dr. Yeshi Dhondon - צריך להגיע מוקדם כדי לתפוס מקום טוב בתור. 7:00 בבוקר. עם שתן טרי בבקבוק. הרופא מקציף את השתן ומאבחן דרכו את הבעיות. נותן תרופות אירוודיות שרק עליהן צריך לשלם סכום סימלי, שווה ביותר, רופא מעולה. הוא נמצא בפניה אחת שמאלה לפני מסעדת אשוקה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של reshlo
reshlo

”רופא שיניים מ-ע-ו-ל-ה בדרמסאלה“

קרא עוד

נכון שהודו זה המקום האחרון לטיפולי שיניים? אז לי יצא מכל ארצות המזרח להגיע למצב שדורש טיפול מיידי. למזלי קיבלתי הפנייה מיושבי הבית היהודי לרופא באמת מעולה! לרופא קוראים ד``ר פושקאר (כן כן, כמו פושקאר של הקניות) והוא מדבר אנגלית מעולה ובכלל איש מקסים (אם תהיו נחמדים תזכו גם בארוחת צהריים מסורתית, צמחונית לחלוטין) בקיצור חוויות...

אז לעניין: דברו איתו לפני, פעם ראשונה עדיף להגיע במונית לשם וכשתסיימו יזמינו לכם משם מונית חזרה. בקיצר, אם אתם בהודו איפשהו וצריך טיפול שיניים אל תדחו!  שיהיה בהצלחה ואגב, הוא כבר ימליץ לכם על מסלולים שונים ותמסרו ששלומית שלחה אתכם. 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של atevel
atevel
2

”רפואה טיבטית אצל ד``ר ישי“

קרא עוד

לאחר התלבטויות החלטנו לפנות ולנסות את הרפואה הטיבטית, עליה שמענו רבות וידענו שרע לא יכול לצאת, היות וכל התרופות הטיבטיות מבוססות על מוצרים טבעיים בלבד. לאחר שקבלנו המלצות מכפר הילדים פנינו לד``ר יישי, רופא טיבטי בעל שם ונחשב המוביל בתחומו

Dr. Yeshi Dhonden

TIBETAN HERBAL CLINIC

(Former Personal Physician To His Holiness The Dalai Lama)

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי

”דוקטור סאיני ההומיאופת“

קרא עוד

לפני הנסיעה להודו הצהרתי שאני עומדת לפגוש הומיאופתים וללמוד אצלם. וכמובן, מכיוון שאין מקריות, הדבר הראשון שראיתי בבגסו היה השלט של דוקטור סוניל סאיני, שהמרפאה שלו ממוקמת במרחק מטרים בודדים מהמלון. ישר ניגשתי אליו וקבעתי פגישה.

 ישבתי אצלו ערב אחד, שוחחנו ארוכות על כוס תה והתרשמתי כי לפני איש צנוע ועניו והומיאופת מעולה. במהלך השיחה נכנס בחור שחלה במחלת מעיים לא פשוטה הוא ביקש תרופה למחלה. דוקטור סאיני הסביר לו בצורה ברורה כי בהומיאופתיה אין דבר כזה תרופה למחלה מסוימת, אלא מסתמכים על סימפטומים אישיים. משיחות עם ישראלים מסתבר שרבים הולכים אליו והוא עוזר להם לפתור בעיות כרוניות מהן הם סובלים במשך שנים רבות, וכן הוא נותן עזרה גם במקרים אקוטים (וכאלה לא חסרים בהודו). 

בקרתי גם במרפאתו בדראמסלה ושוחחתי עם מטופלים הודים, ביניהם רופאים שאינם נעזרים עוד ברפואה ה``קונבנציונאלית`` ונעזרים אך ורק בדוקטור סאיני ההומיאופת. יעל אשת הרב מבית חב``ד למדה הומיאופתיה וגם היא נעזרה בהצלחה מרובה בשירותיו של דוקטור סאיני והתרשמה ממנו מאוד לטובה.

על דר` סאיני אפשר לקרוא באתר שלו. לכל מי שמטייל בסביבה ונזקק לעזרה רפואית כזו או אחרת מומלץ לבקר אצלו בבגסו או בדהראמסלה.

ההומיאופת

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של waveG
waveG

”בית חולים Delek בדרמסהלה“

קרא עוד

אם אתם צריכים לא עלינו ביקור בבית החולים, גשו ל- Delek Hospital. עולה 40 רופי בריקשה ממקלוד-גאנג`. זהו בית חולים טיבטי (אבל עם רפואה אמיתית..), וגם מתנדבים שם רופאים מערביים.

רפואה שלמה.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על בריאות בדרמסאלה

אין עדיין פוסטים על בריאות בדרמסאלה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לדרמסאלה

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם