וילה דסטה
Villa d'Este

4.2
(13)
וילה דסטה - למטייל (1) מתוך הטיפ של Vered3209794
וילה דסטה מתוך הטיפ של Lior Per_4040279 - למטייל (2) מתוך הטיפ של Lior Per_4040279
וילה דסטה מתוך הטיפ של Lior Per_4040279 - למטייל (3) מתוך הטיפ של Lior Per_4040279
וילה דסטה מתוך הטיפ של mayangilboa - למטייל (4) מתוך הטיפ של mayangilboa
וילה דסטה מתוך הטיפ של Vered3209794 - למטייל (5) מתוך הטיפ של Vered3209794
וילה דסטה מתוך הטיפ של Vered3209794 - למטייל (6) מתוך הטיפ של Vered3209794
Piazza Trento, 5, 00019 Tivoli RM, Italy
+39 0774 312070
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על וילה דסטה

4.2
13 מדרגים
6
1
1
0
1

13 המלצות על וילה דסטה

תמונת הפרופיל של ptik
ptik

”הנסיעה לגני טיבולי“

קרא עוד

עדיף לנסוע באוטובוס ולא ברכבת. הוא יוצא בזמינות גבוהה יותר, למרות שמשך הנסיעה אולי קצת יותר ארוך. רק לספר לכם שביום רביעי יש במקום שלל דוכנים של בגדים, נעליים ושלל שטויות. השוק נמצא ממש איך שיוצאים מהרכבת ועוברים את הגשר לכיוון העיירה. ממש מצד שמאל.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Lior Per_4040279
Lior Per_4040279

”וילה דסטה הוילה המרכזית של טיבולי“

קרא עוד

הגעה לגני טיבולי מרומא אוכל בין 35-55 דקות ברכבת נסיעה נעימה והגעה לגני טיבולי סהכ ב 2.70 יורו לאדם, מתחנת הרכבת לוילה דסטה הליכה קלה של כ 15 דקות עיירה שקטה ונעימה, וילה דסטה כניסה שעלות כ 13 יורו לאדם, בגדול מקום נחמד ולא יותר מזה כמה מזרקות (כ 130) רובם קטנות יפות ונוף, אם יש זמן פנוי מרומא אפשר לקפוץ, רק מומלץ לרכוש כרטיסים הלוך וחזור (בכל נסיעה עובר פקח) וכמובן לוודא שעת חזרת הרכבת. תהנו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ציטה 15
ציטה 15

”טיפטיול - הגעה מרומא לוילה דסטה בטיבולי“

קרא עוד

כדאי לקחת קו מטרו B (כחול) לתחנת Ponte Mammolo. לצאת מהתחנה לרחבת האוטובוסים ומשם לקחת קו אוטובוס של חברת Cotral שמגיע 100 מטר מוילה דסטה. בחזור ניתן לחזור שוב באוטובוס לרומא או לחילופין אם רוצים לטייל בנוסף בוילה גריגוריאנה (מסלול טיול מומלץ מאוד של כשעה וחצי בשמורת טבע יפיפיה עם מפל) , יש תחנת רכבת 5 דק'' הליכה משם וניתן לחזור ברכבת לרומא.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של sima1959
sima1959

”מדהים ביותר“

קרא עוד

מחברת רומריו שלחו לנו נהג שתאם איתנו והסיע אותנו לגני טיבולי, הנהג היה נחמד והסביר לנו לכל אורך הדרך מה יש ואיזה אטרקציות, שהגענו למקום קבענו איתו שעה לחזרה, בחרנו מכל הוילות את וילה דסטה, חבר שלנו עם תו נכה הציג את התו בכניסה ולא שילם כניסה. אטרקציה חשובה מאוד, מד ה י מ ה, אין מילים למקום המדהים, הגנים יפייפים מטופחים, הפסלים, החדרים של המלוכה, אבל השוס היו המפלים והבריכות, עושר נטף ונזל מהמקום, לאנשים עם הגבלה בהליכה יש מעלית שעוצרת בקומות, למיטיבי לכת, אפשרי מאוד שמזג אויר מאפשר לטיייל בגנים ולהינות מהנופים והמרחב העצום. המלצה מאוד מאוד חמה לנסוע לשם. הנהג לקח לנו עד כמה שאני זוכרת 100 יורו הלוך וחזור, היינו 3 זוגות

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של lior_k
lior_k

”הגעה ברכבת מרומא לטיבולי“

קרא עוד

מאוד פשוט להגיע לטיבולי מרומא באמצעות רכבת מתחנת טרמיני. מדי יום יוצאות מטרמיני כ 10 רכבות לטיבולי בשעות שונות, ישירות ולא ישירות. רכבת שעוצרת בתחנות בדרך מגיעה לטיבולי לאחר 55 דקות בערך. לרכבת ישירה לוקח בערך 35 דקות. המחיר הוא 2.6 יורו לאדם לכיוון. מומלץ לקנות בטרמיני גם את כרטיס החזרה. קחו בחשבון 20 דקות הליכה מתחנת טיבולי לגנים (יש שילוט בדרך) . כל המידע הנחוץ לתכנון הנסיעה מופיע באתר הרכבת Trenitalia.

מי שפעם ראשונה בטרמיני כדי לקחת רכבת: ניתן לקנות כרטיסים במכונות אוטומטיות ובדלפק. לאחר קניית הכרטיס לכו למסכים על מנת לראות מאיזה רציף (Platformׂ) יוצאת הרכבת. לפני הכניסה לרציף חשוב מאוד להחתים את הכרטיס (Validateׂ) במכונות הירוקות הפזורות ברחבי התחנה (בכל נסיעה עולה כרטיסן לבדוק וכרטיס שלא הוחתם במכונה “מזכה” בקנס)

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של rahelo1
rahelo1

”טיול יום לגני טיבולי לשוהים ברומא“

קרא עוד

גני טיבולי סגורים למבקרים בימי שני.

ניתן להגיע לטיבול מרומא ברכבות היוצאות מתחנת טרמיני (Termini)

כמו בכל מקום ברומא ישנם תורים ארוכים גם בתחנת הרכבת ולכן, אם אתם נמצאים כבר ברומא מומלץ להגיע לתחנה יום קודם על מנת לקנות את הכרטיסים (הלוך ושוב) ולוודא את זמני היציאה ומיקום הרציף שממנו יוצאת הרכבת.

מחיר הנסיעה ברכבת לטיבולי הוא בעלות 2.60 יורו לאדם לכל כיוון. והיא אורכת כשעה.

לא לשכוח לבצע "אימות" (Validate) של הכרטיס במכונות המיועדות לכך לפני העלייה לרכבת, הפעולה מדפיסה את תאריך ושעה של התחלת השימוש בכרטיס.

פקחים בודקים במשך הנסיעה את כל הכרטיסים. אי ביצוע הפעולה עלול לעלות לכם בקנס מיותר וגבוה.

הרכבת יוצאת פעם בכמה שעות וכדאי לדעת מראש ולבחור רכבת מוקדמת על מנת להגיע לפני היווצרות התורים בכניסה לטיבולי.

הליכה לגני טיבולי מתחנת הרכבת היא כ 20 דקות, יש לשים לב לשילוט המורה לכיוון Villa D' Este שזהו השם האמתי של הגנים.

אנחנו השתמשנו בגוגל מפס והגענו די בקלות, ניתן כמובן לשאול מקומיים שרובם לא דובר אנגלית טובה אך מאוד נחמדים ואדיבים ומעוניינים לעזור.

הגנים גדולים מעוצבים בצורה נפלאה עם מפלים מזרקות ופסלים על פני מדרון תלול עם שבילי הליכה נוחים, כדאי להביא כריכים, מזון קל ושתייה משום שהביקור עשוי להימשך שעות אחדות.

הכניסה לגנים היא מ- 08:30 מומלץ להגיע מוקדם (עד 11:00) ולהימנע מהתורים הארוכים, כשיצאנו מהגנים בסביבות שתיים וחצי ראינו תור לכניסה של יותר מקילומטר.

Http://www.villadestetivoli.info/infoe.htm

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של mayangilboa
mayangilboa

”גני טיבולי עם ילדים“

קרא עוד

ביקרנו בגנים היפים מיד לאחר שנחתנו ברומא, מרחק כארבעים דקות נסיעה משדה התעופה מדובר באתר אידיאלי לקצת הוצאת אנרגיה לאחר חצי יום בשדה התעופה ובמטוס.

ציפינו לראות ארמון מפואר אבל למעשה התקשנו למצוא את הכניסה כיוון שהיא נראתה ממש כמו כל בית אחר בחלק העתיק של העיירה. כמובן שכשנכנסנו הבנו שלא מדובר בסתם בית. התרשמנו מאוד מציורי הקיר שחלקם היו מבוססים על סיפורי התנ"ך אותם אנו מכירים כמו תיבת נוח או סיפור מהמיתולוגיה היוונית. החלק המרשים ביותר הוא כמובן החצר הגדולה עם המוני הפסלים והמזרקות. שוטטנו לנו להנאתנו בחצר ולא פחדנו מפסלי המפלצות, שישעשו אותנו במיוחד זרמי המים הבוקעים מהפיות של הפסלים.

בילינו במקום כשעתיים וחצי וגם אנו וגם בני החמש שלנו נהנינו מאוד מהשהות במקום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של starlet3
starlet3

”לוותר - לא מתוחזק ומוזנח“

קרא עוד

הייתי בטיול האחרון ברומא בספטמבר עם ילדי הגדולים בגני טיבולי. נסענו במיוחד מאחר וזכרתי משנים רחוקות קודמות שהמקום מקסים. ההגעה מרומא לא קלה כלל, אך זו לא הנקודה, המקום לא מתוחזק כלל. מביש לאיטליה ומתפלאת על הטיולים המאורגנים אשר ממשיכים להביא לשם ישראלים.

ירוקת על מרבית הפסלים במזרקות, חלק מהמזרקות לא מתוחזק כלל. 11 יורו כניסה לאדם לא מחיר נורא כל כך, אך האכזבה… מציעה להתרחק ממי שיכול וזה לא מסלול קבוע בטיול המאורגן שלו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של se1
se1

”עצות לווילה דיאסטה“

קרא עוד

אנו הגענו לוילה דיאסטה בעיירה טיבולי באמצעות רכב. הווייז הוביל אותנו לתוך העיירה העתיקה, סימטאות, עד לכיכר הגדולה בחלק המודרני יותר של העיירה. בכיכר צריך למצוא חנייה. יש מגרש חניה לפי שעות, אך כשהגענו בשעה 11 בבוקר לא היה מקום. מצאנו חניה ברחוב ליד הכיכר ושילמנו באמצעות מדחן.

באחת הפינות של הכיכר יש גם אינפורמיישן. הווילה עצמה ברחוב היורד מהכיכר, אפשר לשאול אם מתבלבלים. יש מעט מסעדות באיזור והמון גלידריות ופיצות על פי מטר.

הווילה יפה מאוד אך הגנים מדהימים. הסיור עצמאי בוילה, הקירות מלאים בפסיפסים מדהימים. יורדים מהוילה במדרגות, אל הגנים. שעה וחצי טיילנו בגנים, מפלים, מזרקות, מקסים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Vered3209794
Vered3209794

”גן עדן של ממש, חובה להיות!“

קרא עוד

מקום מדהים, באמת שקשה לתאר את יופייו המטריף של המקום… שטח אדיר של גנים מרהיבים במיוחד! בעיצוב משגע עם מזרקות ענק ייחודיות שפזורות ברחבי הגן (יש לפחות 500 מקווי מים מעוצבים – ברֵכות, מפלים ובעיקר מזרקות). במקום יש שבילי הליכה, גומחות נסתרות ומערכת תאורה משוכללת היוצרים אתר קסום ורומנטי במיוחד. מחיר הכניסה לא יקר ושווה כל שקל! ולמי שרלוונטי – אין הנחת סטודנט במקום.

העיירה טיבולי      נמצאת במרחק של כשעה-שעה ורבע נסיעה מרומא. את הרכבת לוקחים מתחנת האוטובוסים המרכזית ברומא-טרמיני. כרטיסים לרכבת ניתן לרכוש במקום. כדאי לקנות מראש כרטיסים הלוך-חזור, ולהצטייד מראש בזמני הרכבות גם לחזור. כמו כן, כדאי מאוד לשים לב שלפעמים מחירי הרכבות משתנים (במיוחד בחזור), וזאת מכיוון שמדובר ברכבות שונות, כך שכדאי לתכנן לחזור בשעה בה יש את הרכבת הזולה כי אין הבדל מבחינת מסלול הנסיעה מטיבולי לרומא וחבל לשלם יותר…חשוב! להחתים כרטיס נסיעה לפני העליה לרכבת (אין עמדת החתמה ברכבת עצמה). ברכבת יש הרבה פקחים וממש לא כדאי להסתבך! (לפחות פקח אחד לכל צד נסיעה ואפילו יותר...).
הטיפ עזר לך?

כתבות על וילה דסטה

מתוך הבלוגים - פוסטים על וילה דסטה

אין עדיין פוסטים על וילה דסטה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת כרטיסים מראש

בשיתוף Ticketbar