מידע חיוני נוסף בארצות הברית (ארה"ב) ”אפליקציות שימושיות מאוד במהלך הטיול בארצות הברית“

אשתי ואני חזרנו מירח דבש של חודש בארה"ב. טיילנו במהלך חודש ספטמבר. התרכזנו בעיקר בקליפורניה ולסיום לאס וגאס וניו יורק.

עשינו שימוש נרחב מאוד באפליקציות (android) שהקלו רבות על הטיול שלנו.
 את רוב הטיול תכננו באמצעות Google Maps. כמו כן הורדנו לפני כן מפות (Offline Maps) כדי להשתמש בהן גם במצב לא מכוון (בעיקר במקומות ללא קליטה) . כמו כן ניווטנו באמצעות Google Maps במקומות ללא קליטה וב Waze בשאר הזמן.

ממליץ בחום להשתמש ב Google Trips - בעיקר כי אפשר למצוא שם הנחות רבות לאטרקציות שונות. חסכנו כסף רב ברכישת הכרטיסים דרכה (ספקים צד ג') לדוגמה: הנחה של 15% לכרטיס ביונברסל, הנחה של 20% ל-Uss Midway.

אתר מאוד נחמד שעזר לנו לתכנן ביקור בכמה פארקים Https://www.isitpacked.com/ - נותן תחזית עד כמה הם עמוסים ומתי מומלץ לבקר בהם.

שירות נוסף שיצא לנו להשתמש בו הוא Tiqets - Https://www.tiqets.com, גם הוא נותן הנחות לאטרקציות שונות.

מומלץ בחום להשתמש ב-Uber ו-Lyft. כאשר מדובר בשני נוסעים ומעלה המחירים יהיו זהים לאלו שבחבורה הציבורית. השירות סופר נוח ואמין והשתמשנו בו גם לנסיעות מ/ל שדות תעופה, מקומות שבהם היינו ללא רכב או לא רצינו להשתמש ברכב.

שירות נוסף שמצאנו אותו מאוד נוח ויעיל הוא Uber Eats (הוא רק אחד מתוך רבים כגון Grubhub) . נהגים של Uber עושים משלוחי אוכל ממסעדות שונות. האוכל מגיע חם וטרי (מהניסיון שלנו) וחסך לנו זמן בכמה מקרים.

הזמנת כרטיסים למופעים - דווקא במקרה הזה לאחר השוואות שונות, היה הכי נוח להזמין דרך האתר הרשמי של המופע. יש גם מקרים בהם יש Promotion. במקרה של O, כאשר מזמינים ישירות דרך ה Bellagio יש הנחה של 20% וניתן לבחור מקומות בצורה נוחה (בניגוד לאתרים רבים אחרים שלא נותנים לבחור מקום אלא רק איזור ישיבה) , הכי זול שמצאתי.
 בניו יורק אפשר לנסות למצוא כרטיסים באמצעות אפליקציה Today Tix. כמו כן, Seat Geek נותנת המלצות למקומות ישיבה נוחים (ניתן גם לרכוש דרכה אבל לדעתי זה יותר יקר) בדומה ל Seat Guru (מקומות ישיבה במטוס) .

השתמשנו המון ב-Yelp כדי למצוא מסעדות, מאפיות וכד'. בניגוד ל Tripadvisor ב Yelp מתרכזים ב-99% באוכל, יש המון תמונות כולל תפריטים, ככה שאפשר לדעת מה המחיר לפני שמגיעים והביקורות לרוב נכתבות ע"י מקומיים. הרבה יותר נוח לסנן לפי קטגוריות שונות ולמצוא מקומות מגניבים.

דלק - לא חסר תחנות דלק בארהב אבל במידה ואתם רוצים למצוא במהירות תחנות דלק באיזורים מסוימים ואת המחירים שלהן אפשר להשתמש באפליקציה בשם Drrivo.

ניווט בתוך העיר - City Mapper, Google Maps.

הזמנת מלונות - השתמשנו במספר אפליקציות ובאמת שבקטגוריה הזאת לא חסר. Booking, Hotels, Kayak ועוד. אגב יש לא מעט מקרים שבהם אפשר להגיע ישירות למלון (במיוחד ברשתות היותר זולות ומוטלים) ולקבל את אותו המחיר כמו באפליקציה ואפילו הנחה נוספת.
 בכל מקרה ישנו שירות חדש שנתקלתי בו די במקרה בשם Snaptravel. השירות מתרכז ברשימה יחסית קטנה של מלונות שבהן הוא מציע את הדילים.

מה שמגניב הוא שהשירות ניתן דרך Sms, Facebook Massenger או Whatsapp ואפשר להתכתב עם ה"סוכן" ב-Live. בעזרת השירות הצלחנו למצוא מלון גם בווגאס וגם בניו יורק במחירים משמעותית יותר זולים משאר האתרים/אפליקציות ובנוסף הם גם דואגים לשדרג לכם את החדר במידה וזה מתאפשר, לנו שדרגו בווגאס ופינקו אותנו ביין וקומה גבוהה בניו יורק.

לכל המידע על ארצות הברית (ארה"ב)
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות