תחבורה ציבורית ומוניות בסוקותאי ”הגעה והתנהלות בסוקותאי“

הדרך הקלה והזולה שמצאתי להגיע היא לקחת אוטובוס מהתחנה המרכזית בצ'אנג מאי דרומה לסוקותאי. כמדומני שיש שתי חברות אוטובוסים המפעילות קו זה – אחת נוסעת באוטובוס קומותיים ונחשבת איכותית יותר מבחינת נוחות, והשניה פשוטה יותר, זה משמעותי בנסיעה של 5 שעות, מה גם שהדרך מחורצת וישנן קפיצות. אולם יש לברר מי מהם נכנס לעיר העתיקה ומתי לחדשה. יש לתזכר את הנהג/הכרטיסן לפני סוקותאי שאתם יורדים בישנה/חדשה.

לגבי סוקותאי עצמה – ישנם מלונות בעיר העתיקה שליד האתרים ההיסטוריים ומצד שני יש הרבה מלונות בעיר החדשה, במרחק נסיעה של 15-20 דקות משם. בעיר העתיקה אין יותר מדי מה לעשות בשעות הערב, מה גם שהאתרים נסגרים באיזור 16:30-17:00. בעיר העתיקה יש יותר אתרי בילויים.

התחבורה הציבורית" (“סונגטיאו" - טנדר שמרכיב נוסעים מאחורה ב-30 בהאט) בין העיר החדשה לישנה מסתיימת ב-17:00-18:00 ומה שנשאר זה טוק טוקים שודדים (חשוב להתמקח), כשמחירם בין 200-400 בהאט.

הדרך חזרה:

מהעיר העתיקה ישנן 2 תחנות עצירה של אוטובוסים, כשאחת היא במסעדה אחרי הסבן אילבן הגדול. על הקיר שלה מצויים זמני האוטובוסים לצ'אנג מאי/בנגקוק –כדאי להתעניין מראש (אך לא לקנות כרטיס,שמא תתקעו ותצטרכו לנסוע לחדשה). כמדומני האוטובוס האחרון לצ'אנג מאי עובר בה ב-17:00. לחילופין אפשר לברר בתחנה המרכזית בעיר החדשה מתי יוצא הקו הרצוי.

לכל המידע על סוקותאי תאילנד
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות

כתבות על חופשת סקי 2022

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם