החוויה הפירינאית ”החוויה הפירינאית“

תמונת הפרופיל של Oded_3707442
Oded_3707442

למי שאוהב טיולים רגליים בטבע ובנוף רך של הרים וגבעות עם כפרים פסטורליים בחבל הבאסקים של ספרד - זה המקום! הגברת ג''ורג''ינה הווארד (Georgina Howard) המנהלת את המקום מציעה 14מסלולי טיול מעגליים ומקסימים באזור של החווה ברמות שונות של קושי, 5, 10 ו 15+ ק"מ. היא מספקת את המפות, הוראות והנחיות הליכה בכתב וגם בע"פ ובמידת הצורך גם הקפצות וקיצורים. אפשר גם לעשות שילובים ואילתורים במקום. האירוח הוא בחדרים זוגיים וכולל ארוחת ערב מבושלת לפי מיטב המטבח הבאסקי, ארוחות בוקר וצהריים בשירות עצמי וניתן לקחת צידה לטיולים. בכפרים ישנם די הרבה ברים ומסעדות ומזרקות עם מי מעיינות צחים. כך הזמנו לנו בירה מקומית מרעננת עם טורטיה ספרדית והרבה פינחוס (Pinxos) .

במהלך שבעת ימי השהות שלנו ג''ורג''ינה לקחה אותנו לפסטיבל באסקי ססגוני בכפר קטן סמוך. היא גם מסבירה על התרבות המיוחדת והשפה הבאסקית. היה גם ערב טעימות יין וגבינות מהאזור וערב עם מוסיקאי מקומי. יש לה גם תוכנית מקבילה ללימוד מתקדם של ספרדית משולב עם טיולים.

היתרון במקום כזה הוא שלא צריך מכונית! אנחנו הגענו בטיסה לברצלונה ומשם טיסה לבילבאו. משם יש אוטובוס נח לסן סבסטיאן ועוד אוטובוס לכפר שלה. לסיכום המחיר של כאלף יורו שווה כל גרוש. מאוד נהנינו שם!

לכל המידע על חבל הבסקים ספרד
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי