מסעות גאנש ”אירגון טיול בדרום הודו באמצעות Ganesh Voyages“

אנחנו זוג (± 70) יצאנו בפברואר 2018 לטיול בן 15 יום בדרום הודו (טמיל נדו וקרלה) . יצרנו קשר עם שתי חברות מקומיות ובסופו של דבר שכרנו את שירותי Ganesh Voyages שמנוהלת ע"י Balaji. השירות שקבלנו מהם כלל רכב (טויוטה אינובה- נוח מאוד) , נהג לאורך כל המסלול ובמקומות מסויימים מדריכים. כמו כן את מסלול הטיול והאטרקציות לאורך המסלול. העיסקה כללה גם בתי מלון בהתאם למה שהגדרנו לו.

האירגון היה למופת, הכל התנהל בהתאם לתכנית ולוחות הזמנים. הנהג Murugesh היה מעולה! הן כנהג ובעיקר כאדם, דאג לכל, נענה לכל בקשה שלנו. המדריכים - חלקם היו בסדר גמור, ואלה שפחות, זה בעיקר מהסיבה שקשה היה להבין את האנגלית שלהם.

Balaji היה איתנו בקשר לכל אורך הטיול. צריך לציין שהתקשורת איתו היתה מעולה גם בזמן הטיול וגם לפניו, התגובה שלו היא מיידית וכל פניה נענית.

ההתקשרות עם Balaji כללה גם נהג שאסף אותנו בערב האחרון בשדה התעופה במומבאי, ולמחרת היה לנו יום סיור שכלל נהג רכב ומדריך מעולה דובר אנגלית רהוטה ומובנת שסייר איתנו בכל הנקודות החשובות בעיר ככל שהזמן איפשר, וכן נענה לבקשתינו לערוך סיור קצר ב Dharavi (שכונת העוני הגדולה) , היתה חוויה שקשה להכיל, אך בהחלט כזו שלא היתי מוותר עליה.

 שורה תחתונה, אני ממליץ על שירותי חברת Ganesh Voyages שבזכותה היה לנו טיול מוצלח שאותו לא נשכח.

לכל המידע על צ'נאי (מדראס) טאמיל נאדו הודו
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות