אודי מאירי - תכנון טיול בויאטנם ”אודי מאירי - המדריך בווייטנאם (בעברית)“

יצרנו קשר עם אודי שחי בישראל ונפגשנו איתו. הקליק היה מידי והבנו שמדובר במישהו שחי ונושם ויאטנם. אודי מתמחה בוויאטנם ומטייל שם כבר 10 שנים, עוד לפני שישראלים ידעו שהיא קיימת. תוסיפו לידע הרב שלו חוש הומור ואהבה בלתי מתפשרת לויאטנם ותקבלו את אחד המדריכים הטובים שתוכלו למצוא.

הוא היה קשוב לנו והתאים את עצמו לתחומי העניין שלנו עם יכולת אלתור וגמישות בשטח.

אודי מתמחה באזורים פחות מתויירים ובמציאת הערך המוסף בכל מקום: בתים של אנשים מיוחדים, בעלי מקצוע מעניינים ונקודות לא שיגרתיות שהופכות טיול רגיל לטיול מדהים.

כשאתה מטייל עם מדריך שמכיר כל מקום ברמת הבית והאנשים, הערך המוסף הוא אדיר והחוויה הייתה פשוט מושלמת, שלא לדבר על העובדה שבעברית הכול יותר קל.

רצינו וקיבלנו מדריך שלקח אותנו לכל מה שאפשר לראות, אבל גם למקומות שלא יעלו לכם כשתעשו חיפוש באינטרנט. אי אפשר למצוא לבד דוכני אוכל מיוחדים או את הבית הצר בעולם או בית קפה לציפורים או את האישה שמכינה את הבוטנים הכי טעימים שטעמתי בחיים.

אודי מחובר לראש הישראלי, יודע מה נכון ומה פחות נכון לנו ומיותר לציין שאי אפשר לבקש מדריך טוב יותר בויאטנם.

היה טיול מושלם ולא מעט בזכותו של אודי, שידע לתת ערך מוסף אדיר ולנווט אותנו מעט רחוק יותר משביל התיירים הקלאסי.

אחד היתרונות הגדולים שלו שהוא מוציא טיולים פרטיים לקבוצות קטנות של עד 12 איש - נפגש לפני, לומד מי נוסע, שומע מה רוצים ובונה מסלול בהתאם ליכולות, דרישות שלנו - מסלול מותאם אישית לנו ולעונה בקבוצה פרטית קטנה - מה עוד צריך לבקש.

לכל המידע על ויאטנם
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות