החווה של משפחת וובר ”דירת נופש מצוינת למשפחות“

תמונת הפרופיל של David_3296796
David_3296796
2

הגעתי בעקבות המלצה כאן באתר, היינו 2 משפחות של 2 מבוגרים + 2 ילדים כל אחת. כל מה שנאמר נכון.

מדובר בבית דירות בחווה שנמצאת בעיירה קטנה במרכז טירול. הדירות מתוחזקות ברמה מאוד גבוהה, והייתי כבר בכמה מהם. הכל חדש ונראה בדיוק כמו בתמונות. הדירה הגיעה מאובזרת במלואה כולל הדברים הקטנים ביותר: סקוטש וסבון כלים לכיור, סבון לידיים בכיור בשירותים, כל הכלים במטבח מהגדול עד לקטן, מלח, פלפל, סוכר, תיונים. ה-כ-ל. באמת, כל הדברים הקטנים שתמיד חסר, כאן לא היה חסר כלום. Wifi בכל דירה כמו שצריך בלי קרטועים או בעיות קליטה מעצבנות.

בעלת הבית אריקה הייתה מ-א-ו-ד נחמדה למרות שבקושי דיברה אנגלית (במיילים אין בעיה לתקשר בגלל השימוש בגוגל טרנסלייט, אבל פנים אל פנים התקשורת יותר קשה) . סיפקה לנו כל בוקר ביצים טריות וחלב מהמשק ח-י-נ-ם (היינו צריכים להגיד לה שלא צריך כי מי אוכל כל כך הרבה ביצים ביום) . ביקשנו גם לחמניות והיא דאגה לקנות לנו. כל בוקר חיכתה לנו שקית עם לחמניות טריות. זה הדבר היחיד בגינו חייבה אקסטרה היות והיא קונה את זה בחוץ וזה לא מהחווה. עשתה לנו כביסה ללא תוספת עלות (אבל רק כביסה, אין מייבש, צריך לתלות לבד על מתלה שכמובן יש בחדר) . היא אפילו ירדה לנופף לנו לשלום כשעזבנו.

שקט, נוף פסטורלי, מי שמחפש מקום שקט שמתאים למשפחות זה המקום. הדבר היחיד שיכול היה להוסיף היה יותר מתקנים לילדים כמו טרמפולינה או שולחן פינג פונג כמו שיש במקומות אחרים. אבל חוץ מזה לא מוצא מילה אחת רעה להגיד על המקום.

שימו לב שזה יישוב קטן. יש לו סופר אחד במרחק נסיעה קצר מאוד, אבל אין מסעדות או מקומות בילוי במקום. מי שחשוב לו ללון במקום יותר תוסס בו אפשר לרדת למטה ולמצוא מקומות בילוי זה לא המקו.

לכל המידע על טירול אוסטריה
שמור לעצמי
החל מ- 155 $ ללילה
הזמינו חדר עכשיו