ריילי ביץ' קלאב ”דירות נופש מדהימות בריילי מערב“

חבורה של צרפתים רכשה שטח אדמה בריילי מערב על שפת הים בפינה הצפונית של החוף וכל אחד בנה לו בית קיט כרצונו. כשהבתים לא בשימוש אזי הם מושכרים. אנחנו טיילנו משפחה של 7. הזמנו חצי שנה מראש לתחילת אוקטובר דהיינו מחוץ לעונה. 2,100 באט לבן אדם ללילה.

לקחנו את בית מספר 12. למעשה מדובר ב-3 בתים ובית נוסף שהוא מטבח וחדר כביסה שכולם בנויים על כלונסאות בגובה של קומה ומחוברים בינהם בגשרי עץ. מזגנים. Wi Fi. ללא ארוחת בוקר. הגענו מקרבי לריילי מזרח למזח ומשם טוקטוק של המלון סחב לנו את המזוודות לבית. כנ”ל בחזור.

אנחנו אוהבים לבשל ועשינו קורס בישול בצ'אנג מאי. לצורך קניות שטנו מהמלון לאו נאנג (10 דק, 100באט לבן אדם לכוון) לעשות קניות בשוק (בכניסה המזרחית לאו נאנג, שוק “הכרמל” מדהים וזול. אננס ענק ב-20 באט, אשכול בננות 20 באט, דג שלם 50 באט) וקנינו אוכל לשבוע ימים. ליד השוק יש סופר מרקט למוצרים “מערביים” כמו לחם ומוצרי יסוד.

כל ערב בישלנו ארוחות שחיתות במטבח המפנק והמאובזר וחדר האוכל הענק. הבלנדר היה מקולקל ומיד קיבלנו בלנדר חדש וכל בוקר עשינו לעצמנו שייקים. אין תנור יש רק מיקרו. הבית ממוקם 30מ מהחוף כך שפחות שומעים את רעש הסירות Tail Boat העוגנות בריילי מערב במרכז החוף. חבל שהם לא שומרים את מוצרי היסוד מאורח לאורח. השארנו שם הרבה שמן-מלח-סוכר-תבלינים שאני מניח שהעובדים לוקחים לעצמם. הם מספקים רק קפה ותה. ברחבה ליד המטבח יש טלויזיה ענקית שחיברנו לטלפון הנייד וכל ערב צפינו בסרט. פינוק אמיתי, יקר אבל שווה.

לכל המידע על קרבי תאילנד
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות