מסלול בן שבוע-שבועיים בטהיטי ”האם כדאי לנסוע לפולינזיה הצרפתית (טהיטי)?“

פולינזיה הצרפתית מורכבת ממספר ארכיפלגים (קבוצות איים) אקזוטיים באזור הטרופי של האוקינוס השקט, באשר טהיטי הינו האי הראשי. המשיכה העיקרית של תיירים לאיים אלה, נובעת ממלונות הנופש המפוארים שנבנו לצד לגונות טורקיז מרהיבות הכלואות בין מרכז האי לבין רצועות חוף צרות (אטול) שמקיפות את האי. איים אלה ובראשם הדובדבן שבקצפת, האי בורה בורה, הינם חלומם הרטוב של מחפשי החופשה האקזוטית היוקרתית. בנוסף לטבע המדהים והייחודי לאזור זה, נפגוש שם גם תרבות פולינזית אותנטית עם תושבים טובי לב ומסבירי פנים.

יחד עם זאת, הטיסות לטהיטי יקרות ביותר ומחירי הלינה מרקיעי שחקים. אז, האם כדאי לנסוע לפולינזיה הצרפתית? אם אתם מחפשים חופשה מפנקת, אז זה לא המקום, אלא אם כן, אתם מוכנים לשלם כ-3,000 דולר לאדם עבור טיסה ועוד כ-1,200 דולר לזוג עבור כל יום נופש, (לא כולל אוכל, אטרקציות ומסאג׳ים). אם אתם לא בקטגוריה הזאת של הוצאת כספים, אז כדאי לנסוע לטהיטי רק אם הפוקוס שלכם הוא על האספקט הגיאוגרפי המיוחד של המקום, ואם אין סיכוי להוציא מכם את החיידק של לחוות לפחות לילה אחד בבונגלו יוקרתי על לגונה פסטורלית, כמו שרואים בפרוספקטים.

אם החלטתם בכל זאת לעשות טיול גיאוגרפי בפולינזיה הצרפתית, משולב עם מעט נופש, אז להלן המלצתי לטיול בסיסי: יומיים באי טהיטי Tahiti (מיקום במרכז עיר הבירה פפיטי). יום אחד טיול ספארי בתוך האי ויום אחד סיור סובב אי. יום אחד באי Moorea, סיור ספארי בתוך האי. יומיים באי Raiatea, יום אחד סיור סובב אי ויום נוסף סיור לגונה ושנורקל באי Taha שצמוד אליו. שלושה ימים באי Bora Bora, יום אחד סיור ספארי באי, בהמשכו ספארי שנורקל בלגונה ויומיים נופש באחד הריזורטים המפוארים שברצועת החוף המזרחית Motu Piti A'au.

לכל המידע על טהיטי הפולינזים הצרפתיים
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות