מסלול בן שבוע-שבועיים בטהיטי ”פולינזיה הצרפתית“

Moorea – אי בפולינזיה הצרפתית. הגעתי לשם דרך לוס אנג'לס. כרטיסים עלו 2,000 דולר עד לטהיטי ועוד 15*2 דולר מעבורת למוראיה. מקום מאוד יפה וייחודי ביופי, אבל לדעתי מה שמושך אנשים לשם זה האווירה הכוללת שהיא: נופים מטורפים דרמטיים, אנשים, צבעים, ריחות, אטרקציות, יחס. זה מה שגורם לאנשים לשלם על המקום הזה יותר מאשר על כל מקום לא פחות יפה בעולם. הייתי שבועה– לא מספיק הייתי נשארת רק בשביל בטן – גב עוד כמה ימים.

כל יום מלאתי באטרקציות ויש מלא מה לעשות שם. בחרתי במוריאה כי קראתי הרבה תגובות של אנשים שהיו גם במוראיה וגם בבורה בורה, אך היוקר של בורה בורה לא מוצדק, בנוסף חייבים טיסה נוספת של כמה שעות ועלות של נראה לי 500$. אפשר למצוא לינה מ-60$ עד 2,000 +. לפי דעתי אפשר לשלב בין שני סוגי המקומות, כי אם עושים אטרקציות – אז כמעט ולא נמצאים בחדר – וחבל לשלם יקר. אני שכרתי חדר בוילה ברמה גבוהה מאוד – 240$ לזוג ללילה – לא כולל ארוחת בוקר, כולל ג'קוזי בחדר ובריכה לשני זוגות עם נוף מטורף.

מה שחשוב – זה המיקום – להיות קרוב או למלון טוב או למסעדות או בתי קפה (ראיתי אפילו סוג של פאב). אין יותר מדי מה לעשות שם בערב – חיי לילה לא מטורפים. אני לקחתי הופעת פולקלור מקומית ושייט שקיעה. יש מסעדות ובתי קפה, אבל צריך להגיע אליהם. אנחנו היינו קרוב לסופיטל אז ירדנו כמה פעמים בערב סתם לשבת לשתות בבר.

אטרקציות שהספקתי לעשות: צלילה (מלא חיי ים – כרישים, צבים, מורנות, שדות של אלמוגים), שחיה עם לוויתנים (בעונה) , שנורקלינג בלגונות (היה מטורף בין הכרישים, דגים וחתולי ים), ספארי – 4*4 נכנס לתוך ההרים – נופים נדירים, הופעה מקומית, הפלגות שונות וחופים עם מים צלולים.

לכל המידע על טהיטי הפולינזים הצרפתיים
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות