מסלול בן שבוע-שבועיים בטהיטי ”טהיטי - רק נקודת הזינוק לאיים בסביבה“

כפי הנראה שלא סתם חברת התעופה הלאומית של טהיטי - Air Tahiti Nui - מקפידה לנחות בשדה התעופה “הבינלאומי” של טהיטי רק בשעות הערב המאוחרות. כך הם מוודאים שתשהו לפחות לילה אחד בטהיטי.

אבל באמת שאין שום הצדקה לשהייה של יותר מלילה אחד. אולי הייתה, אם לא היו בסביבה את כל האיים האחרים. אבל הם שם, אז למה לבזבז את הזמן בטהיטי? כל מה שיש בה, אם בכלל, מוכפל ומשולש באיים.

כדי להמחיש: בחזרה מבורה בורה הגענו לטהיטי ב-1 בצהריים. טיסת ההמשך שלנו ללוס אנג'לס ממריאה רק ב-12 בלילה. בשדה התעופה הזה נוחתות ביום משהו כמו 4 טיסות בינלאומיות - 2 בבוקר ו-2 בלילה, וחוזרות בחזרה בהתאם גם 4 טיסות בינלאומיות. בשאר הזמן השדה פשוט סגור! כולל אולמות הנוסעים! אז נוסעים אין, (אבל היו שם 3 תרנגולים בפטרול קבוע) .

אז לקחנו מונית משדה התעופה לעיר הבירה של טהיטי Papeete - סוג של עיירת פיתוח חצי משודרגת. שאלנו מה יש לעשות בסביבה. “שוק הדגים”. יופי, הלכנו לשוק הדגים - מעין האנגר גדול בסגנון שוק רמלה לוד עם שלושה וחצי דגים וגם קצת מזכרות מעץ וסמרטוטי לבוש. 10 דקות הספיקו לנו לעבור על המבחר. אח”כ יצאנו ונכנסנו לסוכנות תיירות כדי לשאול מה עוד יש לעשות. “רגע, בשוק הדגים כבר הייתם? .”.

והמסקנה: תגיעו בלילה, תישנו שם, ולמחרת בבוקר תמשיכו לאחד האיים. אגב, יש טיסות של Air France (מספר מועט יחסית לטיסות של Air Tahiti Nui) שנוחתות בטהיטי מוקדם בבוקר, ואז תוכלו להמשיך מיד לאיים ולא לבזבז זמן על טהיטי.

לכל המידע על טהיטי הפולינזים הצרפתיים
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות