מגדל פיזה ”מגדל פיזה והסביבה “

מגדל פיזה מצוי במתחם ענק שהכניסה אליו דרך שער בחומה העתיקה אשר מוביל למתחם של מבנים מדהימים ומהממים. האיזור עמוס בשעות היום והצהריים בקבוצות של תיירים (סיטואציה מוזרה למי שמטייל בטיול זוגי בטוסקנה ובקושי רואה תיירים במהלך סוף אוקטובר) .

מומלץ לרכוש כרטיסים באינטרנט ולתאם את המועד של שעליה למגדל בסוף היום 18:15 כדי לצפות בשקיעה (בכל זאת טיול רומנטי בטוסקנה) .

הכרטיס למגדל הנטוי מקנה גם זכות כניסה לקתדרלה המרשימה שנמצאת מול המגדל ואל תשכחו להכנס ולהתרשם מהבניה.

חשוב לזכור כאשר עולים למגדל, לא לעצור בתצפית אלא לאתר את מדרגות האבן הצרות שמעלות אתכם לעמדת התצפית העליונה עם הפעמונים.שלא תגידו לא אמרנו.יש שתי עמדות תצפית- הרגילה והעליונה! לעלות ישר עד למעלה.

יש חניה ענקית מול שער הכניסה בחומה לא רחוק ממקדונלד, כך שאין בעיה של חניה, מקבלים אסימון ולאחר מכן משלמים לפי היקף השעות שחניתם.

על האיזור

האיזור עמוס (כיאה לאיזור תיירותי) בתיירים ובמהגרים מאפריקה ואסיה שמשווקים את מרכולתם - מזכרות, תליונים, תיקים "מקוריים" של מייקל קורס, לואי ויטון ועוד ועוד פירמות בעלות של 10-20 יורו., אבל גם אם לא קניתם, לפחות התיקים הללו יזכירו לכם שאת התיק שעליכם, כדאי שתשמרו טוב טוב, שכן לעיתים יש נטיה לתיקים ו/או לארנקים להעלם. פשוט במקום לשים את התיק על הגב שימו אותו מקדימה. במקום יהיו גם הרבה מאוד גורמים שינסו להחתים אותכם על עצומה נגד סמים נגד אלכוהול וכיוצ"ב (אל תתפתו, כי מדובר בשיטה לקבלת "תרומה") .

בשקיעה לאחר שכל האוטובוסים של התיירים נעלמים.המקום הופך לשומם.וניתן לצלם את המקום בצורה מעט יותר רגועה.

לכל המידע על פיזה איטליה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות