מסעות גאנש ”חברה מעולה לטיול בדרום הודו ובמומבאי“

נסענו 2 זוגות (60+) בפברואר האחרון לדרום הודו למשך 3 שבועות. עוד טרם יציאתנו יצרנו קשר עם מנהל החברה בלאג'י שהגיב במהירות, תוך מתן יעוץ ובאדיבות רבה דרך הוואטס אפ.

מאחר ורצינו לבקר גם בהאמפי שבקרנטקה, היה לפנינו טיול עם נסיעות ארוכות בחלק מהזמן שעברו בצורה נעימה. זאת בזכות הנהג ראג'ה שקבלנו, עם רכב ואן גדול ממוזג ומרווח שהיה מצויד בWi-Fi ובחיבורי הטענה לנייד. האנגלית שלו היתה בסיסית אך אישיות הקורנת, הרגישות לצרכים שלנו, האדיבות שלו היו חלק מהכיף של הטיול. וכמובן, הנהיגה שלו שהיתה מעולה ובטוחה בכבישים הלא פשוטים של הודו. בכמה מקומות המליץ לנו על בתי מלון טובים ולא מאוד יקרים, ומדי פעם על מסעדות להודים ולא לתיירים שהיו מצוינות.

התחלנו את הטיול בצ'נאי, שם חיכה לנו הנהג בשדה התעופה, ונסענו לביתו של בלאג'י שהזמין אותנו לארוחת צהריים שבשלו אמו ואשתו. הארוחה הוגשה על עלי בננות, היתה טעימה והכניסה אותנו לאוירה של הודו, והיה גם מעניין לראות בית של משפחה מבפנים. משם המשכנו לטייל בטאמיל נאדו, ואח”כ לקרלה לכל המקומות המומלצים והמעניינים. עשינו מעט שינויים, כמו להוריד יום במאודוראי והוסיף בקוצ'י שמאוד אהבנו, והיתה גמישות מצד החברה והנהג לכך.

את החלק הזה של הטיול סיימנו בשדה התעופה של הובאלי (הקרוב ביותר להאמפי) וטסנו למומבאי, שם חיכה לנו עוד נהג שבלאג'י ארגן, ובמשך יומיים טייל איתנו במומבאי תוך התמצאות בכל המקומות המומלצים וכמובן גם לקח אותנו לשדה התעופה.

אין ספק שחלק גדול מהצלחת הטיול היה בשל הארגון של חברת הנסיעות כאשר מדי יום בעל החברה תקשר איתנו בוואטס אפ לוודא שהכל כשורה.

מומלץ ביותר!

לכל המידע על צ'נאי (מדראס) טאמיל נאדו הודו
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות