סוכנות כוכב הצפון ”ליאת מ "כוכב הצפון"“

אני רואה לעצמי חובה, נעימה, מאוד, לכתוב על סוכנת תיירות מדהימה של ממש.
הרבה שנים חלמנו לנסוע לתאילנד ובכל פעם היתה סיבה לדחות את הנסיעה. עם הזמן עשיתי המון "שיעורי בית" ואף הייתי בקשר עם כמה סוכנויות נסיעות.
למזלנו הגדול הכרנו לבסוף את ליאת, מסוכנות הנסיעות "כוכב הצפון" (סוכנות טיולים של גל פוקס, שגר בצפון תאילנד. קראנו עליו ביקורות נהדרות, אבל איתו כמעט ולא היה לנו קשר. כל ההתנהלות שלנו היתה מול ליאת, שלאחרונה חזרה לגור בארץ) . ליאת "תפרה" לנו ביד אומן את הטיול, לפרטיו הקטנטנים ביותר.
מאחר ואנו זוג מבוגר, קצת חששן (והרבה נודניק) היו בנינו הרבה עשרות אימיילים והרבה עשרות טלפונים. לכל אורכם ליאת היתה לא רק סבלנית וקשובה ומבינה, אלא בעיקר יצירתית, והצליחה להפוך כל מגבלה או אילוץ שהצגנו לה ליתרון והצליחה להכיר אותנו ולהתאים לנו את כל הפרטים הקטנים ברמות שלא יאומנו.
מן הסתם אכתוב כאן הרבה טיפים על מקומות, אטרקציות, מסעדות, מלונות וטיולים בהם היינו. אך סך הכל של החוויה, כמעט חודש וחצי בלתי נשכחים, הינו בלי ספק יצירת המופת של ליאת.
אוסיף רק שאיננו מכירים את ליאת, מעולם לא פגשנו בה, ואם אנו משתפכים פה בשירי הלל לכבודה זה רק כדי שעוד אנשים יזכו בחוויה יוצאת הדופן הזו.
 ליאת.

Northstartravel14@Gmail.com

לכל המידע על תאילנד
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות