תקשורת ואינטרנט באיזור האגמים ”SIM מקומי“

עפ”י שיקלול המלצות כאן ובמקומות אחרים, קנינו סימים של חברת TIM. מדובר ב”בזק” של איטליה. הכיסוי היה פנטסטי. הייתה קליטה מלאה בכל אזור האגמים, בדולומיטים, במעברי ההרים הכי נידחים, בפסגת המון-בלאן ובכל מקום אפשרי. באמת יוצא מהכלל.

חבילות לסים PrePaid כוללות, למשל, 5 ג'יגה דטה + 200 דקות שיחה בתוך איטליה (10 אירו לסים + 20 אירו לחבילה), או סים של 2 ג'יגה דטה + 200 דקות שיחה בתוך איטליה + בינלאומית, כולל לישראל (באותו מחיר, 10+20). אפשר גם 2 ג'יגה + 200 בתוך איטליה ב-10+10 אירו.

בשימוש אינטנסיבי של 12 ימים, ניווט, גלישה, כולל שיתוף כראוטר לטאבלטים של ילדים שחייבים יוטיוב, גמרנו בממוצע אולי 3 גיגה לאדם. אם זה רק לניווט + גלישה סטנדרטית (פייסבוק, ווצאפ, אתרים וכד'), 2 ג'יגה מספיקים לגמרי.

בעיה אחת – אין לטים סניף בשדה התעופה מלפנסה ליד מילאנו. אפשר לקנות שם סימים בצ'יינג', אבל לא ניסיתי. ניווטנו לעיירה קרובה (עם iGo), וקנינו סימים בסניף. יש באתר של טים מפה של כל הסניפים, אז בחרנו אחד ואליו נסענו.

טיפ שלא ניסיתי – אפשר לקנות את אותם סימים, של טים (וחברות אחרות) בסניפי סופרמרקט של COOP. יותר זול (הסים ב-5, החבילה ב-14). אף שידעתי זאת מראש, העדפתי לעשות את האקטיבציה בסניף רשמי של טים, למקרה ויהיו בעיות.

מילה על השירות שלהם – באחד משלושת הטלפונים, הגלישה לא עבדה. הסים היה תקין (ניסיתי בטלפון אחר). נכנסנו לסניף של טים במילאנו, ובתוך שתי דקות התברר שהגדרות פנימיות בטלפון (APN) נמחקו, והגדרות היצרן היו לא נכונות לאיטליה. נותנת השירות מצאה את הבעיה מיד, וסידרה את זה בתוך שתי דקות. שירות פנטסטי.

לכל המידע על איזור האגמים איטליה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות