אייס גסט האוס ”לא להתקרב!“

אחרי שבועיים נפלאים ברחבי אירלנד, הגענו לגאלווי וכיוון שהיה סופ״ש, מחירי הלינה היו גבוהים ומצאנו את עצמנו ב-B&B הזול ביותר שמצאנו בבוקינג.קום - אייס. המיקום שלו נפלא. ובזאת נגמרים הדברים החיוביים שיש לנו לספר על המקום. כשנכנסו קיבלו את פנינו גבר ואישה, כשאמרנו שנרשמנו באתר, השאלה שלהם הייתה: ״אה, הישראלים?״ השאלה הבאה הייתה: ״ישראלים או פלסטיניים?״ והגבר לא אהב את התשובה, אבל שתק. בגלל שכבר הזמנו חדר דרך האתר, נשארנו ללון שם.

החדר - מטר על מטר. ממש. מקום למיטה זוגית צרה ולא נשאר מספיק רווח כדי לפתוח מזוודה. המקלחת - ישנה עד מאוד ולא ניתן היה לשלוט בטמפרטורת המים (שהיו רותחים). השירותים - משחק רולטה רוסית, האם הפעם תצליח להוריד את המים או שלא... וכל הכיף הזה במחיר שערורייתי של 99 אירו! עברנו את הלילה ולמחרת, לאחר הצ׳ק אאוט, כשרצינו לנסוע משם, נכנסנו לרכב ופתאום גבר גדול מימדים נשען לנו על החלון ונוהם לעברנו: ״לישראלים אין רשות לאכול כאן!״ הסתכלנו אחד על השניה בשוק ואז הוא החל לצחוק, אבל בו זמנית הסביר לנו בשיא הרצינות שהוא פרו פלסטיני ושישראלים לא רצויים שם. לאחר בירור קצר התברר שזה בעל המקום וחוץ מישראלים, הוא גם חושב שכל הגרמנים נאצים, הבריטים אחראים לכל תחלואי העולם, והאמריקאים והרוסים והשחורים וכן הלאה שונא את כל מי שהוא בעצם לא אירי. 

הוא גם ביקש שנביא לו דגל ישראל כדי שיוכל להשתין עליו וסיפר בגאווה איך גרם לשתי ישראליות ששהו שם לפנינו לבכות. זו הייתה חוויה איומה, לא תיארנו לעצמנו שנתקל בכזו גזענות ובטח לא מטעם בעלים של מקום לינה שאמור לארח תיירים מכל רחבי העולם. ממליצים לא להתקרב בכלל בכלל למקום הזה.

לכל המידע על גאלווי אירלנד
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי
החל מ- 78 $ ללילה
הזמינו חדר עכשיו

תגובות ושאלות