מסלול ארוך בלימה ”קולומביה-אקוודור ופרו בכחודשיים“

קולומביה ענקית ולכן כדאי להתמקד באזור מסויים לדוגמא: אני הייתי שם שנה שעברה שבועיים אבל רק בצפון קולומביה- קארטחנה, סנטה מרתה (כולל טרק -6 ימים לעיר האבודה) ופארק טירונה.אקוודור בשבועיים גם אפשרי: קיטו, אוטוולו, מונטניטה, בניוס ווילקבמבה + מעבר לפרו.פרו בחודש: מסלול כללי: אריקיפה-->פונו-->קוסקו.

נחיתה בלימה וטיסה למחרת לאריקיפה. קוסקו – עיירה יפה ומלאת הצעות לטיולים בסביבתה ומשלבת גם חיי לילה תוססים. קוסקו מאוד גבוהה כך שעל מנת שתוכלו להתרגל לגובה, מומלץ שלא לצאת לטרקים למחרת אלא לתת לגוף להתרגל – ניתן ליסוע לשווקים מסביב (כשעה נסיעה) אני אהבתי את פיסאק – שוק מוקף כפרים מסביב – מקום מעולה לתמונות שיוצאות כמו גלויה, וגם יש לא מעט מזכרות נחמדות. יש גם את מולינו שלדעתי זה כמו שוק הכרמל... ניתן לשלב את שניהם ביום אחד. בקוסקו ניתן גם לצאת לראפטינג בנהר האפורימק- חויה ואדרנלין בנופים מאוד יפים (3 ימים במחיר של כ 100$).

טרקים וטיולים - ניתן להגיע למאצ`ו פיצ`ו בטרק (או ברכבת) של 5 ימים בנופים מאוד יפים ומגוונים מאלפיני ועד ג`ונגלי ,הגעה לעיירה עם מעיינות חמים וגולת הכותרת – המאצ`ו פיצ`ו (מחיר של כ 125$ כולל הכניסה לאתר עצמו). עוד חוויה ממש שווה זה הטיולים לג`ונגלים בפארק מאנו (קצת פחות מתוייר) או לפוארטו מאלדונדו (מינימום 5 ימים בעלות של כ 50$ ליום כולל הכל). האזנגטה – טיול סוסים שרוב הישראלים מכנים אות טרק (לא ממש ברור למה), הטיול עובר בנופים אלפיניים, הרבה מקומיים ואלפקות לכל אורך הטיול (4 ימים כ 50$ לכל הטיול).

פונו- שייט לאיים הצפים (ניתן להגיע לפונו בנסיעת לילה מקוסקו וכבר באותו יום לצאת לתור).ארקיפה- עיירה מאוד יפה עם הקניון המפורסם – קניון דל קולקה – טרק של יומיים (כ-50$).

לכל המידע על לימה פרו
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות