מסלול ארוך בלימה ”פרו בחודש - כמה נקודות לביקור“

לימה- לילה ראשון - אין חובה להזמין מקום מראש, אבל כדאי בהחלט לדעת שמות וכתובת של מספר מקומות, כגיבוי. 

טרוחיו, צפונה - באופן כללי, בעיקר בטיול של חודש, לא חובה להתעמק בצפון. טרוחיו עיר נחמדה מאוד, בסמוך אליה שוכן כפר דייגים מקסים (אפשר גם לישון בו) - אם נשארים לילה או שניים בעיר אני ממליצה לצאת לסיור אל מקדש השמש והירח, ואל עיר החול של הצ`אן-צ`אן - תרבות מאוד עשירה ומפותחת שקדמה לאינקה (האינקה כבשו אותם).

מטרוחיו - אפשר לעלות צפונה לאורך החוף לעבר הגבול עם אקוודור - אני לא זוכרת את עיר הגבול (אבל בשום פנים לא לעצור בעיר פיורה) - שם אם אתם רוצים חוף ים זה המקום - שוב, בזמן של חודש, קצת חבל לדעתי. לכן מטרוחיו תעלו להוארז. נקודת יציאה לטרקים. הייתי ממליצה למשל על טרקים של יום אחד או יומיים כמו לגונה 69 (יום אחד בעיקרון, אבל אם רוצים אפשר לעשות אותו גם יומיים - תוספת קמפינג - מוריד קצת מהלחץ של לסיים את המסלול בשעה מסויימת).

מהוארז, צריך בכל מקרה לעבור דרך לימה כשיורדים דרומה - לאורך החוף, לעצור ליום אחד באיקה - ולהיות בדיונות המטורפות והמדהימות של הוקצ`ינה. משם אוטובוס לאריקפה - אפשר להיות יום אחד בעיר ולקחת אוטובוס לילה לקוסקו.

טרק האזנגטה - אפשר לעשות שלושה או ארבעה ימים, במקום חמישה, אבל לא יומיים. (הנסיעה עצמה למקום לוקחת 6-7 שעות ובעצם יוצאים רק למחרת בבוקר). ואז שלושה ימים של טיול.

טיול מהנה.

לכל המידע על לימה פרו
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות