קניות במרסיי - כך תצאו לשופינג בעיר!

קניות במרסיי זו חוויה מיוחדת, ניתן להסתובב בשווקיה הרבים והצבעוניים, לשבת לאכול מרק דגים או מאכל מיוחד אחר, לרכוש סבונים המיוצרים במרסיי ועוד מזכרות מיוחדות ואז לצאת למסע קניות. לחובבי הקניות והמותגים, במרסיי יש רחובות מלאי חנויות ובוטיקים, שלא קשה למצוא בהם שפע של מוצרים, אביזרים, ביגוד ומתנות.
יעל כפיר - מערכת אתר למטייל
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: קניות במרסיי - כך תצאו לשופינג בעיר!

קניות במרסיי


 רחובות הקניות העיקריים של מרסיי הם: Rue Paradis, Rue Saint Ferréol ו-Rue de Rome תוכלו לרכוש כאן את הסבונים המפורסמים של העיר, לצד מזכרות עץ מפוסלות. כאן יש חנויות המתמחות במכירת המשקה המקומי פסטיס, שמקורו באניס ועוד מיני מאפים מיוחדים, שתוכלו למצוא במגוון מעדניות לאורך הרחובות. החנויות פתוחות משני עד שבת בבוקר מ-9:00-12:00 עם הפסקת צהריים ואז מחדשות את פעילותן משעה 14:00-19:00. באזור שפע של חנויות בגדים, מותגים והרבה מעצבים טובים. במתחם זה תוכלו למצוא את גרסת Galéries Lafayette המרסייאית.

תמונת אילוסטרציה: יעל כפירתמונת אילוסטרציה: יעל כפיר


Rue Edmond Rostand הוא המקום הטוב ביותר למציאות ועתיקות. Rue Longues-des-Capucins מהווה נקודה מצויינת לקניות ועבור הרעבים ביניכם, יש שפע של חנויות אוכל ושוק מזון קולני ומלא ניחוחות. בהמשך יש חנויות נעליים, תכשיטים וכל מה שרק תרצו וגם חנויות מעצבים.

 Cours Julien הוא שדרה גדולה עם הרבה חנויות ספרים ומוסיקה, כאן מרוכזים כלי נגינה וגם עוד חנויות לבוהמיינים שבניכם. גם הרחובות Rue de la Tour ו-Cannebière מהווים נקודת מפגש לחובבי בגדים מעוצבים ובוטיקים.

שווקים במרסיי

  • שוק Marché aux Puces הוא שוק שתוכלו למצוא בו כל מה שתרצו מגוון דוכנים וכן בחנויות מסודרות, עם שפע של צבעוניות. כתובת: Av du Cap Pinède 15e פתוח בימי ראשון משעה 9:00- 19:00.
  • שוק פראדו פעיל מדי יום ומאפשר לשוטט בין עשרות דוכני בגדים וחפצים, פירות וירקות, אוכל ועוד מזכרות, בימי שישי פועל במקום שוק פרחים צבעוני. כתובת: Av du Prado. השוק פעיל משעה 8:00-13:00.
  • שוק הדגים בנמל ב-Quai des Belges פתוח מדי יום ומאפשר לראות את הדגים טריים המגיעים מן הים, לצד שפע של מאכלי ים וגם פירות וירקות. השוק פתוח מדי יום משעה 8:00-13:00.
  • שוק הפשפשים ממוקם ב-130 Chemin De la Madrague Ville ומציע שילוב בין בזאר דרום אפריקאי לבין שוק מודרני. פתוח מחמישי עד שבת 8:00-12:00 ו-14:00-18:00. ימי ראשון: 8:30-13:00.

מרכז הקניות בורס


 מרכז הקניות בורס (Bourse Centre) מציע תרבות אומנות ושופינג- עם מספר קומות מסחר ושפע של חנויות אופנה, ספורט, הלבשה והנעלה, חנויות צעצועים ומתנות, בתי קפה, חנויות ספרים, תקליטים וצילום ועוד.


לתחילת הכתבה

רוצה לקרוא עוד על טיול במרסיי? הנה כמה קישורים נוספים שיעניינו אותך:

יעדי הכתבה