שלג לגולשי סקי וסנובורד

צפו: 3 דקות של טירוף GoPro בוואל טורנס

אם אתם גם כמונו, חולים על אתר הסקי ואל טורנס ומרחב הגלישה המדהים של "שלושת העמקים" באלפים הצרפתיים - אין מצב שאתם מפספסים צפייה בסרטון הזה!
מערכת "שלג" בשיתוף Club Med
|
שמור לעצמי

יוצר סרטוני הסקי והסנובורד – קלאודיו וויסו, יצר את אחד מסרטוני הגלישה הכי מגניבים שראינו בזמן האחרון. השילוב של אווירת שנות ה-80, ביחד עם המוזיקה והעריכה המשגעת, ייקחו אתכם למסע של 3 דקות באחד ממרחבי הסקי הכי איכותיים בעולם – ואל טורנס (Val Thorens), במרחב “שלושת העמקים” הצרפתי.

איך יצרו את הקליפ אתם שואלים? הסרטון השווה הזה צולם כולו עם מצלמות GoPro Hero 6 ו-GoPro Fusion, והתבסס המון על צילום פנורמי ומניפולציות עריכה סופר יצירתיות ומוקפדות. תהנו!

טיפ לסקי: אוף-פיסט - איך מתחילים? - בשיתוף Club Med

כשאחנו מדברים על אוף-פיסט, אנו מתכוונים לגלישה מחוץ למסלולים המסומנים, במקומות בהם השלג הכי רך, הכי עמוק והכי מפנק. גלישה באוף-פיסט היא אחד הדברים הממכרים והכיפיים ביותר, אבל חשוב מאוד לוודא שהיא מתבצעת רק במקומות המותאמים לכך ועם המדריכים המקומיים, שמכירים כל סיבוב וכל שיפוע על ההר. בשיעורי הסקי למתקדמים במועדוני הסקי של Club Med תוכלו להצטרף לקבוצות קטנות ואיכותיות בליווי הדרכה של צוות מיומן, שיוביל אתכם לאוף-פיסטים הכי שווים (ובטוחים) שקיימים באתר הסקי.

עוד מידע על ואל טורנס ומרחב “3 העמקים” בסרטון הבא:

הנה עוד כמה סרטוני סקי וסנובורד שבטוח תאהבו:

יעדי הכתבה

כתבות מומלצות עבורך על צרפת