חברת אנדר איסלנד
Another Iceland

4.8
(45)
חברת אנדר איסלנד - למטייל (1) מתוך הטיפ של malcam9
חברת אנדר איסלנד מתוך הטיפ של דני לילו  - למטייל (2) מתוך הטיפ של דני לילו
חברת אנדר איסלנד מתוך הטיפ של דני לילו  - למטייל (3) מתוך הטיפ של דני לילו
חברת אנדר איסלנד מתוך הטיפ של דני לילו  - למטייל (4) מתוך הטיפ של דני לילו
חברת אנדר איסלנד מתוך הטיפ של דני לילו  - למטייל (5) מתוך הטיפ של דני לילו
חברת אנדר איסלנד מתוך הטיפ של דני לילו  - למטייל (6) מתוך הטיפ של דני לילו
חברת אנדר איסלנד מתוך הטיפ של רן שי - למטייל (7) מתוך הטיפ של רן שי
חברת אנדר איסלנד מתוך הטיפ של malcam9 - למטייל (8) מתוך הטיפ של malcam9
חברת אנדר איסלנד מתוך הטיפ של malcam9 - למטייל (9) מתוך הטיפ של malcam9
חברת אנדר איסלנד מתוך הטיפ של malcam9 - למטייל (10) מתוך הטיפ של malcam9
חברת אנדר איסלנד מתוך הטיפ של moryeh - למטייל (11) מתוך הטיפ של moryeh
חברת אנדר איסלנד מתוך הטיפ של moryeh - למטייל (12) מתוך הטיפ של moryeh
חברת אנדר איסלנד מתוך הטיפ של moryeh - למטייל (13) מתוך הטיפ של moryeh
חברת אנדר איסלנד מתוך הטיפ של moryeh - למטייל (14) מתוך הטיפ של moryeh
חברת אנדר איסלנד מתוך הטיפ של moryeh - למטייל (15) מתוך הטיפ של moryeh
חברת אנדר איסלנד מתוך הטיפ של moryeh - למטייל (16) מתוך הטיפ של moryeh
12, Skógarhlíð, 105 Reykjavík, Iceland
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על חברת אנדר איסלנד

4.8
45 מדרגים
36
2
0
2
0

45 המלצות על חברת אנדר איסלנד

תמונת הפרופיל של Jasmine_4077125
Jasmine_4077125

”פשוט נפלא! מחכים לחזור!“

קרא עוד

גיא תכנן לנו מסלול טיול נהדר של 14 ימים באיסלנד. אם לסכם - היה מושלם.
 רכב עם GPS חיכה לנו ממש בשדה התעופה, וטאבלט עם GPS ומסלולים מפורטים חיכה לנו במלון הראשון. הטיול היה מאורגן בצורה נהדרת, מקומות הלינה הרגישו מקסימים ו"מקומיים". לא יכלנו לבקש מסלול מתוכנן טוב יותר, מבחינת המקומות בהן ביקרנו ומבחינת הארגון, לוח הזמנים וההתאמה של המסלול לעונה (טיילנו באוקטובר 2018) .
 גיא היה זמין לכל שאלה ועזרה, וסייע לנו להתמודד עם בעיות שעלו בדרך (בעיה עם הרכב, ובעיה של חסימת כבישים בחלק מהמסלול עקב תנאי מזג האוויר) .
 אנחנו ממש מצפים לחזור לאיסלנד, ומאמינים שנחזור בתכנון של Another Iceland שוב.

 תודה עצומה לך גיא ולכל Another Iceland!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של דאום
דאום

”תכנון טיול לאיסלנד עם גיא מחברת Another Icaland“

קרא עוד

חזרנו זה עתה, 4 זוגות דתיים, בשנות השבעים, מטיול בן שבועיים באיסלנד. את כל התכנון של הטיול עשיתי עם גיא מחברת Another Iceland. במהלך התכנון היו שינויים רבים כדי שהטיול יתאים לנו גם מבחיינת גיל וגם כשומרי מצוות.

גיא התגלה כסבלני ביותר, אדיב מאוד ובעל כושר אילתור. בסופו של דבר קיבלנו מענה מעולה לכל בקשותינו. הטיול היה מדהים ומושלם, הן בשל התכנון המדויק, וכמובן בשל יופיה המהמם, המגוון והמיוחד של איסלנד. ממליצה בחום רב לתכנן טיול לאיסלנד עם גיא.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של liefer1
liefer1
1

”טיול לאיסלנד של 13 יום בתכנון מצויין של גיא“

קרא עוד

ממליץ בחום לתכנן את הטיול לאיסלנד דרך גיא. התכנון היה בהתאם להמלצות שקיבלנו מקומות הלינה והרכב שלקחנו בהתאם להמלצת גיא והכל עבד כמו שעון. מה שהפך את הטיול למהנה. גם במהלך הטיול כשצריך הייתה תקשורת עם נציג החברה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Ehud3207589
Ehud3207589

”חוויה יוצאת דופן“

קרא עוד

יצאנו לטיול בן שבעה ימים באיסלנד. היה טיול נהדר, וסיימנו אותו בהחלטה לחזור ולטייל באי הקסום הזה. בדרך כלל אנחנו מתכננים את הטיולים בעצמנו, ומשקיעים בתכנון המסלול ובבחירת בתי המלון שבועות ואף חודשים. הפעם בחרנו בטיול בנהיגה עצמאית, בתכנון של גיא גוטרימן, וזה היה כדאי. מסלול הטיול היה מעולה, בתי המלון ברובם טובים מאוד, תכנון הזמנים מצוין. גם פעילויות נוספות, שאינן כלולות במסלול, כגון הליכה על קרחון, בחרנו בהתייעצות עם גיא, ונהנינו מאוד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של avikamd
avikamd

”טיול ג'יפים בנהיגה עצמית - אוגוסט 2018“

קרא עוד

לפני כשבוע חזרנו מהטיול לאיסלנד. הקבוצה כללה 4 זוגות, המסלול היה מסלול מובנה של 9 לילות וההתניידות בשני ג'יפי טויוטה לנדקרוזר - הכל בהזמנה מראש מחברת Another Iceland בניהולו של גיא גוטרימן.

הטיול עבר ללא תקלות, המסלול שגיא בנה עבורינו היה נהדר, בתי המלון היו ברמה טובה מאוד, הג'יפים התאימו לאתגרים ומעל הכל - מזג האוויר החמים (למעט יום וחצי) שנתן לנו מעטפת רגועה ונעימה. שאפו לגיא על הייעוץ והסיוע לאורך כל הדרך, החל משלב הגישוש הראשוני ועד לסיוע בשטח באיסלנד (התגובה המהירה לערכת ההדרכה שהייתה חסרה) .

כמה טיפים להתנהלות בקבוצה:

  1. מומלץ לרכוש בבנק בשדה התעופה כרטיס אשראי מקומי (Debit Card) ולהשתמש בו להוצאות המשותפות, בכך חסכנו התחשבנות מיותרת (למעט תשלום בתחנות דלק שאינן מאויישות, בהן לא ניתן לשלם עם הכרטיס הזה אלא תשלום באמצעות כרטיס אשראי רגיל או כרטיס תדלוק שקונים בחנות הנוחות הקרובה) .
  2. בכל יום היה זוג אחר שלמד את המסלול בצורה מפורטת והוביל את הטיול. הדבר גרם לכך שכולם היו מעורבים בטיול במידה שווה וכקבוצה רכשנו מידע עשיר יותר בכל אתר ואתר.
  3. הוכנה מראש תוכנית ישיבה בגי'פים לפי ימים, כך שהיה איזון בין היושבים קדימה ואחורה וכן אינטראקציה שווה בין הזוגות, אשר מנעה מראש מתחים מיותרים בין חברי הקבוצה.
  4. לא לוותר על ביקור בעמק המעשן Kerlingarfjoll שהגישה אליו היא באמצעות רכבי 4X4, אתר זה זכה אצלנו במקום הראשון כאתר המדהים ביותר באיסלנד.
  5.  

אין ספק שהטיול לאיסלנד ייזכר כאחד הטיולים היפים שעשינו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של altsudik
altsudik

”אנדר איסלנד“

קרא עוד

אתה קונה כרטיסים לאיסלנד, שולח את התאריכים לגיא וגובים ממך סכום מכובד. כעבור שבועיים אתה מתחיל להלחץ כי הכסף ירד מהחשבון.

תשתחרר ותהנה מההמתנה: גיא יעשה הכל בשבילך באופן מושלם, הוא יתוכנן את כל הטיול עד פרטי פרטים! אל דאגה: כל שקל שאתה משלם שווה ושווה!

אני מקנא לאלה שהולכים להזמין טיול אצל גיא. אני ואשתי והבת שלי נהנינו באיסלנד מהטיול אשר ארגן לנו גיא.

הרבה הרבה תודה לך גיא.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של rinayamn
rinayamn

”טיול היקפי“

קרא עוד

אנחנו זוג בגילאי שישים. התלבטנו אם לנהוג או לקחת טיול מאורגן ולבסוף בחרנו בטיול היקפי של חברת אנדר איסלנד בניהול גיא גוטרימן. היה לנו טיול בינלאומי נהדר, מדריכה נהדרת, מלונות מצוינים, ראינו המון מקומות, אין ספק שהספקנו המון בשמונה ימים. ממליצה מאוד למי שמחפש נוחות ומוגבל בימי שהיה, הנהיגה באיסלנד לא קלה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Gabi_3370276
Gabi_3370276

”טיול לאיסלנד“

קרא עוד

טיילנו 10 ימים באיסלנד, דרך חברת Another Iceland, עם גיא גוטרמן. איסלנד ארץ מדהימה, יחידה במינה, פראית ושלווה, רותחת וקפואה. הארגון של גיא היה מעולה: מסלול טיול מרתק, משלב נסיעה בג'יפ באזורי הפרא, עם הליכות מאתגרות הפנימית של איסלנד, מלונות מצויינים (3*) , להמלצות מעולות.

מומלץ מאוד!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Raanan_3199246
Raanan_3199246

”16 ימים באיסלנד באוגוסט - טיול עצמאי עם רכב 4 על 4 “

קרא עוד

טילנו 16 ימים באיסלנד, הורים וילד בן 14, טיול עצמאי עם רכב 4X4. הטיול תוכנן ואורגן על ידי גיא בצורה טובה מאוד. למעט מלון אחד ב-Hella, כל בתי האירוח או בתי המלון היו בסטנדרט המצופה כפי שהובטח מראש. כל הפעילויות האופציונאליות תואמו לשעות המתאימות כך שהשתלבו יפה מאוד בלוח הזמנים של הטיול. למעט יומיים בצפון, כל יתר הימים נוצלו בצורה מייטבית מהבוקר עד שעות הערב המאוחרות.

אני ממליץ לבדוק כאשר לוקחים את הרכב את מצב גלגל הספר. שלנו היה מפונצ׳ר מה שהתברר רק בדיעבד, וכשהיה צורך בגלגל נותרנו עם שני גלגלים מפונצ׳רים. יצרנו קשר עם הקו החם של Enother Icland והם קישרו אותנו להרץ והנושא טופל אבל עדיין ביזבז לנו כמה שעות וחבל.

גיא היה מאוד קואופרטיבי החל מתכנון הטיול לפני חצי שנה ועד לסיומו בשבוע שעבר. כל שאלה או בעיה שצצה בתקופה שלפני הטיול טופלה בסבלנות רבה על ידי גיא. בהחלט ממליץ להשתמש בשרותיו לתכנון טיול באיסלנד.

כמה המלצות שאינן קשורות למארגן הטיול (לא לוותר על רכב 4X4 טוב, נעלי הליכה אטומות למים חובה, מעיל גשם חובה, לנו גם הייתה צידנית ברכב ששכרנו בריקיאוויק שחוברה ל-12 וולט באוטו והייתה מאוד שימושית) .

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על חברת אנדר איסלנד

אין עדיין פוסטים על חברת אנדר איסלנד.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות