יעד חם ל-2020: דבלין

האי הירוק והמסתורי בים תמיד נראה לנו מרוחק, הקצה המערבי ביותר של אירופה. הטיסות הישירות החדשות אל עיר הבירה הופכות את הביקור כאן לקרוב מתמיד
מערכת אתר למטייל
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: יעד חם ל-2020: דבלין
Depositphotos/Mady70 ©

התחלת הטיסות הישירות לבירת אירלנד, פותחת בפנינו הישראלים אופציה מדליקה חדשה לחופשת סופ”ש אורבני חדשה, בעיר שמצד אחד יש לה היסטוריה עתיקה ועמוקה ומצד שני אווירה צעירה, תוססת ואנרגטית. דבלין (Dublin) היא מולדתם של להקות, מוזיקאים ואמנים מפורסמים רבים. וכך, תוכלו לטייל ברחובות העיר, להיכנס לבארים איריים (אמיתיים!) ליהנות ממוזיקה מקומית וליהנות מהתרבות האירית הכה מפורסמת.

אם זה לא מספיק לכם, תוכלו לבקר כאן גם במוזיאון “גינס” המפורסם וליהנות מכוס בירה טובה. חובבי שופינג? תשמחו לגלות שדבלין היא גם מולדתה של אחת החנויות האהובות ביותר על הישראלים – הלא היא “פריימרק” כמובן, ואם לא תמצאו אותה זה משום שבמולדתה קוראים לחנות Penneys.

אם אתם רוצים להרגיש את דבלין בתקופה השמחה ביותר בשנה, כדאי להגיע במהלך חגיגות סנט פטריק שבחודש מרץ, אז היא הופכת להיות צבעונית, תוססת ושמחה הרבה יותר. הטיסה הישירה לדבלין גם מקרבת אתכם לטיול ברחבי אירלנד הירוקה, בה הנופים ירוקים ושלווים מתמיד.

למה דווקא ב-2020? חברת אל על מצטרפת לחגיגה ופתחה לאחרונה קו ישיר חדש לדבלין, מה שיגביר את התחרות על הקו ואולי יוריד את מחירי הטיסה.

קחו אותי לשם! להשוואת מחירי טיסות ישירות דרך למטייל לדבלין לחצו כאן »

איך בחרנו בדבלין ובשאר הרשימה?

לא היתה זו משימה של מה בכך לבחור את 20 היעדים הכי חמים של אתר למטייל לשנת 2020. לפיכך כינסנו את מיטב המוחות שלנו: חברי מערכת אתר למטייל, טיילים מנוסים וכמובן חברי הקהילה העצומה שלנו: בלוגרים ומנהלי קהילות ותיקים באתר למטייל, שמכירים היטב את הנוסעים הישראלים ואת המגמות השונות. בנוסף, נתנו משקל רב יותר ליעדים בהם ישנה כבר עתה או צפויה להיות בקרוב טיסה ישירה, כי כולנו אוהבים יעדים בטיסות ישירות. אז מה דעתכם על הרשימה? ספרו לנו בתגובות!

יעדי הכתבה

כתבות נוספות מתוך 20 יעדים ל-2020