גאים גאות בהלסינקי

בהלסינקי תוכלו למצוא מועדונים שונים ומגוונים. המקומות פתוחים עד השעות הקטנות של הלילה. ממעודוני ריקודים ועד לקריוקי לגילאים מבוגרים יותר. כדאי גם להירשם לסואנה הכייפית.
צוות למטייל ברשת
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: גאים גאות בהלסינקי
Thinkstock Imagebank ©
1.DTM : אחד מהמועדונים הגדולים ביותר בסקנדינביה, פתוח כל יום בשעות 10 עד 4 בבוקר. בשעות היום המקום מתפקד כבית קפה פופולרי.
 כתובת: Iso-Roobertinkatu 28 
בואו לרקוד כבר עכשיו.
2.Hercules : זו האלטרנטיבה ל- DTM, פונה לקהל קצת יותר "מבוגר" (22 ומעלה). פתוח כל יום בין 9 בערב ל-4 בבוקר. כתובת: Lönnrotinkatu 4.
בילוי נעים.
3. Mann`s Street: פאב-קריוקי לקהל מבוגר (בעיקר), להיטי זהב ברקע, בירה זולה בשעות אחה"צ. פתוח בין 2 בצהריים ל-2 בבוקר. כתובת: Mannerheimintie 12 A (קומה שניה). יש גם אתר, אבל הוא בפינית. רוצים לנסות?
4. Con Hombres: תחרות האירוויזיון תיערך השנה (2007) בהלסינקי, וזה ה-מקום לחובבי המאורע עתיר הקיטש. פתוח בכל יום בין 2 בצהריים ל-4בבוקר. כתובת: Eerikinkatu 14 שירו שירו בגרון ניחר, ותקליקו לאתר.
5. Fairytale: דאנס-בר אינטימי, לאלו מכם שלא מתלהבים לרקוד עם שלוש מאות גברים מזיעים בלי חולצה, ולחזור למלון עם צלצול באוזניים. מוסיקה נעימה, מגוון משקאות על הבר וגם... אינטרנט חופשי. כתובת: Helsinginkatu 7. בואו להציץ להם.
6. Sauna Vougue: אתר האינטרנט שלהם טוען שזו הסאונה היחידה לגייז בפינלנד, אז אם אתם חובבי אדים כדאי שתרשמו את הכתובת:Sturenkatu 27.A 

יעדי הכתבה

כתבות מומלצות עבורך על הלסינקי