יעד חם ל-2020: ליסבון

בעוד שבעבר נחשבה כיעד ל"מביני עניין" בלבד, ליסבון הולכת והופכת לאחד הלהיטים הלוהטים של השנה הבאה
מערכת אתר למטייל
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: יעד חם ל-2020: ליסבון
© thinkstock

כשמסיירים ברחובותיה של ליסבון (Lisbon), מתגנבת תחושה מעט משונה. מצד אחד, יש בה הרבה מן המוכר לעין, בייחוד אם הזדמן לכם לטייל במדינות ים תיכוניות – סגנונות הבניה יזכירו לכם מאוד את מה שראיתם במדינות אלו, אבל עם טוויסט צבעוני משלהם. גם סגנון המבנים החדשים בעיר קצת מבלבל, נראה מעט דומה לסגנון הבניה הישראלי של שנות השבעים, אבל לכל בניין צבע אחר, לפעמים ורוד, לפעמים ירוק לפעמים מרפסות מוזרות…

ליסבון הפכה בשנה-שנתיים שלוש האחרונות ליעד בצמיחה והמגמה הזו רק נמשכת. העיר יפה וגם תוססת, יש בה שווקי אוכל נהדרים וחיי לילה סוערים. יש בה כל מה שתבקשו לסוף שבוע מושלם והיא גם תחנת חובה לכל מי שרוצה לגלות את פורטוגל. הטיסות הישירות לעיר הן סיבה מצויינת לבדוק את המחירים ולחפש כרטיס טיסה שווה.

למה דווקא ב-2020? בשנה הקרובה מספר הטיסות הישירות לבירת פורטוגל צפוי לגדול וכך מחירי הטיסות צפויים לרדת, בהתאם. מי שהתאהב פעם אחת בעיר, סביר להניח שיחזור אליה שוב. ומי שלא גילה אותה עדיין, זו תהיה השנה שלו.

קחו אותי לשם! להשוואת מחירי טיסות ישירות דרך למטייל לליסבון לחצו כאן »

איך בחרנו בליסבון ובשאר הרשימה?

לא היתה זו משימה של מה בכך לבחור את 20 היעדים הכי חמים של אתר למטייל לשנת 2020. לפיכך כינסנו את מיטב המוחות שלנו: חברי מערכת אתר למטייל, טיילים מנוסים וכמובן חברי הקהילה העצומה שלנו: בלוגרים ומנהלי קהילות ותיקים באתר למטייל, שמכירים היטב את הנוסעים הישראלים ואת המגמות השונות. בנוסף, נתנו משקל רב יותר ליעדים בהם ישנה כבר עתה או צפויה להיות בקרוב טיסה ישירה, כי כולנו אוהבים יעדים בטיסות ישירות. אז מה דעתכם על הרשימה? ספרו לנו בתגובות!

יעדי הכתבה

כתבות נוספות מתוך 20 יעדים ל-2020