ויזה לסרי לנקה - כל השינויים והחידושים שחשוב שתדעו

איך בדיוק מקבלים ויזה לסרי לנקה? האם אפשר פשוט להגיע, או שצריך להגיש בקשה מראש? לכמה זמן הוויזה תקפה? האם ניתן להאריך אותה? כל המידע שתצטרכו על הוצאת ויזה לסרי לנקה בכתבה שלפניכם
מערכת אתר למטייל
|
תמונה ראשית עבור: ויזה לסרי לנקה - כל השינויים והחידושים שחשוב שתדעו
© אביטל ישראל

אפשר להוציא ויזה לסרי לנקה בשתי דרכים: להגיש בקשה מראש באתר האינטרנט, או למלא טופס עם ההגעה לשדה התעופה בקולומבו. רשויות ההגירה יאשרו לכם ויזה לסרי לנקה, אם תוכלו לעמוד בתנאים הבאים:

  • ברשותכם דרכון בתוקף לשישה חודשים לפחות מרגע הגעתכם למדינה.
  • יש בידיכם מספיק כסף כדי לתמוך בעצמכם לאורך שהותכם במדינה.
  • יש לכם כרטיס חזרה לארץ, או אישור המוכיח שאתם ממשיכים למדינה אחרת.

מהרגע שבו תקבלו ויזה לסרי לנקה, תוכלו לשהות במדינה רק בתאריכים הכתובים בה (30 ימים מרגע ההגעה). אם תרצו להאריך את תוקף הוויזה, תאלצו לפנות למשרדי רשות ההגירה הראשיים בקולומבו. בנוסף, יהיה אסור לכם לעבוד במהלך שהותכם במדינה.

בקשה לוויזה באינטרנט

כדי להגיש בקשה לקבלת ויזה לסרי לנקה באינטרנט, כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר eta.gov.lk ולמלא בו את הפרטים המבוקשים. זכרו, בכך שאתם ממלאים את הטופס, אתם מסכימים לכל התנאים של קבלת האשרה ושכרטיס האשראי שלכם יחויב מיד בתום העסקה.

בטופס עצמו, תדרשו למלא את פרטיכם האישיים (שם, כתובת וכדומה), פרטי הדרכון, תאריך הגעה וסיבת ביקור וכן פרטים ליצירת קשר עמכם. בשלב זה עליכם לשלם 36 דולר לאדם עבור אשרה. אשרת הכניסה מתירה שהייה של 30 ימים שבמהלכם ניתן להיכנס למדינה פעמיים. שהות במדינה עד 48 שעות (ויזת מעבר) גם היא חינם.

ברגע שתשלחו את הבקשה, תקבלו אישור שהיא התקבלה. זוהי אינה ויזה לסרי לנקה! זהו רק אישור שמשרד ההגירה קיבל את בקשתכם לוויזה. אם יהיו מרוצים מטופס הבקשה שלכם, תקבלו את האישור במייל. תוכלו לבדוק את סטטוס הבקשה בכל רגע באתר, בקישור הבא: eta.gov.lk

למרות שמדובר באישור אלקטרוני, מומלץ להדפיס, ליתר ביטחון עותק של אשרת השהייה שתקבלו, כדי שתוכלו להראות אותה בשדה התעופה, אם תתבקשו לכך.

בשיתוף חברת ויזה נט

הנפקת ויזה אלקטרונית לסרי לנקה - הדרך הקצרה להוצאת ויזה אונליין

בזמן האחרון יותר ויותר מטיילים בוחרים להנפיק את הוויזה שלהם באינטרנט, וזה לא מפתיע – אין צורך לבקר בשגרירות, כל התהליך נעשה אונליין מהמחשב / סמארטפון וקבלת האשרה למייל אורכת 1-2 ימים בלבד.

מטיליים ישראלים שיצאו לסרי לנקה גילו שאתר visanet.co.il מספק את השירות והמחיר הטוב ביותר והכל – בעברית!

לפרטים נוספים והזמנת ויזה לסרי לנקה לחצו כאן » 

.

הנה טעימה של הנופים, האנשים והאטרקציות:

הארכת ויזת תייר

תוכלו להגיש בקשה להארכת ויזה לסרי לנקה, רק אם האשרה הנוכחית שלכם טרם פגה תוקף. משרד ההגירה בדרך כלל יאריך עבורכם את אשרת השהייה בחודשיים נוספים, אך אם תרצו להאריכה מעבר לכך – הדבר יישקל בכפוף לנסיבות. בנוסף, כדי להאריך את הוויזה, יש לוודא שתעזבו את המדינה לפחות חודשיים מתאריך תפוגת הדרכון.

כדי להאריך את אשרת השהייה בסרי לנקה, תאלצו לפנות למחלקת הוויזות במשרד ההגירה הראשי בקולומבו. תוכלו לקבל שם טופס בקשה להארכה, אך כדי לקצר תהליכים, תוכלו להדפיס אותו ולמלא אותו מראש כאן: www.immigration.gov.lk

פרטי מחלקת ההגירה הראשית:

ויזה אלקטרונית לסרי לנקה אונליין — טופס קצר בעברית, אישור תוך 1-2 ימים, במחיר הזול בארץ! לחצו כאן להזמנת ויזה לסרי לנקה »

הכתבה נכתבה בסיוע אוריה ביטון מחברת “ויזה נט”.

לתחילת הכתבה

יעדי הכתבה

כתבות מומלצות עבורך על סרי לנקה

אטרקציות בסרי לנקה

מלונות ומקומות לינה בסרי לנקה

מדריכים ונותני שירות בסרי לנקה

נהגים בסרי לנקה

הזמנת חופשה לסרי לנקה

טיסות לסרי לנקה

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

חופשה של פעם בחיים

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי