נסיעת עסקים לשיקגו - 5 המלצות לבילוי בעיר

נסיעת עסקים לשיקגו הינה הזדמנות להכיר את העיר המדהימה והיפה הזו, לטייל בפארק ירוק ולחזות בפסל המפורסם של העיר, לשוט בנהר ולבקר במוזיאון וגם לערוך תצפית מהבניין הגבוה ביותר בעיר. לפניכם חמש נקודות חן, שכדאי שתבקרו בהן, במהלך הביקור שלכם בעיר.
יעל כפיר - מערכת אתר למטייל
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: נסיעת עסקים לשיקגו - 5 המלצות לבילוי בעיר
© Depositphoto/jbyard

הבית של רובי

רובי האוס (Robie House) הינו יעד חובה לחובבי ארכיטקטורה וכל מי שעוסק בתחום. זהו מבנה ייחודי בשיקגו, שנחשב למקדש אדריכלי בעל עיצוב יוצא דופן. המבנה תוכנן על מנת שישתלב בנוף בכל תחום: הצבעים, הגובה, והקווים האופקיים איתם תוכנן.

צילום: מיכל שניצילום: מיכל שני


מוזיאון התעשיה והמדע


 אחת מהאטרקציות המרכזיות בשיקגו הוא מוזיאון התעשיה והמדע (Museum of Sience and Industry). המוזיאון מאפשר הצצה להמצאות מדעיות חדשות וגם אובייקטים מן העבר. בין המוצגים, רכבת הזפיר, שהיתה רכבת הדיזל הראשונה, הצוללת ששירתה את הרייך השלישי ועוד. אתר אינטרנט: www.msichicago.org.

שער העננים ופארק מילניום


שער העננים הוא פסל בעל מראה כסוף ומתכתי ועליו משתקפים האנשים והבניינים מסביב. הפסל קיבל, במשך השנים, את הכינוי ה"שעועית", בשל צורתו האליפטית. את הפסל תוכלו לראות בפארק מילניום (Millennium Park), המציע אתנחתא מחיי העיר בפארק ירוק, מלא גנים, פרחים ואגמים. בפארק מתקיימים אירועים ופסטיבלים רבים במהלך הקיץ. כתובת: 201 E. Randolph Street in the Northwest Exelon Pavilion.

שער העננים - צילום: מיכל שנישער העננים - צילום: מיכל שני

מגדל סירס


מגדל סירס (Sears Tower) היה הבניין הגבוה בעולם עד סוף המאה העשרים. את התצפית על העיר תוכלו לערוך בקומה ה-103 של המגדל. שימו לב: פעמים רבות התור למעליות ארוך מאוד וההמתנה לעלייה לבנין יכולה לארוך כשעה שלמה. אך, ההמתנה משתלמת, כי הנוף שנשקף מהגובה הזה - מדהים.

  • הגעה: במטרו: החום והסגול. באוטובוס: 1, 7, 126, 146, 151, 156.
  • אתר אינטרנט: www.the-skydeck.com

שייט באגם מישיגן


 הפלגה בנהר שיקגו היא חוויה רגועה ונעימה, שבמהלכה תוכלו להכיר טוב יותר את פני העיר וקו הרקיע המפורסם שלה. ההפלגות בנהר שיקגו ובאגם מישיגן נערכות על ידי חברת וונדלה (Wendella Sightseeing Boats). זמן ההפלגה עומד על שעה אחת.

  • שעות פעילות: כל יום בחודשים אפריל-אוקטובר.
  • כתובת: 400 N. Michigan Ave
  • אתר אינטרנט: www.wendellaboats.com

לתחילת הכתבה

רוצים לקרוא עוד על שיקגו? הכתבות הבאות עשויות לעניין אתכם:

יעדי הכתבה

כתבות מומלצות עבורך על שיקגו