הצעה למסלול יומי בדבלין

ביום אחד לא ניתן למצות את כל מה שיש לדבלין להציע, אבל בהחלט ניתן להכיר כמה מהאטרקציות שלה. טעימות של היסטוריה, טעימות של בירה, טעימות של מוסיקה - והכל ביום אחד!
גיל חן - צוות למטייל ברשת
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: הצעה למסלול יומי בדבלין
Depositphotos/Mady70 ©

לדבלין יש המון מה להציע, ולכל מטייל יש את סוג הבילויים שמועדפים עליו. ובכל זאת, אנחנו מבקשים להציע לכם מסלול יומי של אתרי החובה בדבלין מתוך תקווה שזה יעזור לכם בתכנון. שימו לב כי קיימת גם הצעה למסלול תלת יומי, ובהחלט ניתן לשלב מרכיבים גם ממנה.

בוקר וצהריים
 דרך הקלה והמקיפה ביותר לבקר בדבלין, ולכן היא גם הדרך המומלצת ביותר לסיור יום, היא באמצעות אחד מסיורי התיירות המצויינים הסובבים את העיר. אוטובוס תיירים מיוחד מקיף את כל האתרים החשובים ביותר בעיר, ותוך כדי המדריכים משעשעים את הנוסעים באנקדוטות מחייה הסוערים של דבלין. גדולתו של הסיור היא בכך שהוא פועל במתכונת של Hop On Hop Off, כלומר תוכלו לרדת ולעלות עליו איפה שתרצו, והוא אוסף את הנוסעים מחלק מהמלונות לפני כן, כך שבאמת אין סידור נוח מזה.

 היום מתחיל, אם כך, בנסיעה באוטובוס תיירים שמאפשר נסיעה בכל העיר לקבלת רושם ואוריינטציה, אבל מאפשר גם לרדת בתחנות החשובות. אנחנו נציע לרדת בשתי תחנות: הראשונה תהיה איזור טירת דבלין, אחד השרידים העתיקים ביותר בעיר שתאפשר לכם להכיר טוב יותר את ההיסטוריה של השלטון הבריטי בעיר ובאי האירי בכלל. הטירה היא גם מקום מרכזי בעיר ותוכלו לעשות בה סיבוב קצר ולספוג קצת משאון הרחובות. מול הטירה ישנם גם בתי קפה ומסעדות רבים, שיכולים להתאים למנוחה קלה או לארוחת צהריים.

מאיזור מרכז העיר ניתן להמשיך, עם האוטובוס או בלעדיו, קצת מערבה לעבר איזור מפעלי גינס. הבירה של גינס היא אולי המוצר האירי הידוע ביותר בעולם, וביקור במפעל הזה הוא מסוג הדברים שאם לא תעשו יהיו מי שיגידו שכלל לא הייתם בדבלין. במפעלים תוכלו ללמוד על תהליך ההכנה של הבירה, וכמובן לטעום אותה באופן אישי, בעודכם נהנים מהנוף המרהיב שמראש המפעל.

אחר הצהריים והערב
 שעות אחר הצהריים והערב הם זמן מצויין לחזור חזרה לכוון המרכז, ובעיקר לכיוון הטמפל בר. האיזור הזה הוא המקום לחוות את הרוח האירית: הרבה מוסיקה, הרבה אלכוהול ובעיקר הרבה צחוק ילוו אתכם וכל מה שאתם תצטרכו לעשות זה לבחור את המקום המתאים לכם להשתקעות של ערב - להתענגות על כוס גינס טריה, לריקודים סוערים או פשוט לצפייה בנוף האנושי.

יעדי הכתבה

כתבות מומלצות עבורך על דבלין