לינה ואירוח במלבורן

מלבורן היא עיר גדולה. וכיאה לעיר כזו, היא מציעה מגוון של אפשרויות לינה המתאימות לכל כיס. בין אם בחרתם לבוא לעיר לשהות קצרה או ארוכה דווקא, תוכלו למצוא את מקום הלינה המתאים, הזול והנוח ביותר עבורכם.
יעל - צוות למטייל ברשת
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: לינה ואירוח במלבורן
Thinkstock Imagebank ©

בעיר מלבורן, ממש כמו בכל עיר גדולה אחרת, מומלץ לבחור מקום לינה במרכז העיר, קרוב לאטרקציות, קרוב לחיי הלילה (במידה ואכן מעניינים אתכם) וקרוב לאמצעי התחבורה השונים שיקחו אתכם לכל יעד שתחפצו. אמנם, סביר כי דווקא מקומות הלינה במרכז העיר יהיו יקרים יותר מאלה שבפרברים, למשל, אך הזמן שתחסכו יחפה על הכל.

אז היכן לנים?
מקומות לינה רבים אפשר למצוא במרכז העיר, ב-CBD, החל ממלונות יוקרה (ארבעה וחמישה כוכבים), אכסניות (לתרמילאים שביניכם) ואף גם מעט דירות אירוח (פחות מקובל). מקומות לינה אלה מומלצים לבאים לתקופת שהות קצרה לעיר ורוצים לנצל כל רגע פנוי באטרקציות שמציעה העיר. במידה ובחרתם בדירת אירוח, כזו תוכלו לקבל או בבית פרטי (ממש כמו צימר) או דירה בבית מלון, הכוללת מטבחון (וציוד נילווה), פינת סלון קטנה וכו`. אפשרות כזו מתאימה במיוחד למשפחות או לקבוצה מעל 3 אנשים, המתכננת שהות ארוכה בעיר.

לא רחוק מה-CBD ישנו אזור הפארק, אלברט פארק, שגם בו, ובייחוד בגלל קירבתו לאיזור המרכז, בתי מלון רבים החל משלושה כוכבים ועד חמישה.

אפשרות אחרת, מחוץ למרכז, הוא לינה באחד הפרברים היותר מוכרים של העיר (ובעיקר על הישראלי) - St. Kilda. בפרבר זה גרים יהודים רבים, לכן תוכלו למצוא שם גם לא מעט מסעדות כשרות, סופרמרקטים המוכרים מוצרים מהארץ, בתי כנסת ועוד. גם בפרבר הזה מקומות הלינה מגוונים ומתאימים כמעט לכל כיס. מלונות יוקרתיים, אכסניות ודירות אירוח (מאד מקובלות בקרב ישראלים תרמילאים, המתכננים שהות ארוכה בעיר. חשוב לבדוק היטב את הדירה, השייכת בדרך כלל לישראלים תושבי המקום, וללדא שאכן מתאימה לכם מבחינת התנאים, מבחינת החברה והסביבה בה נימצאת).

יעדי הכתבה

כתבות מומלצות עבורך על מלבורן

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם