פארק הרסטראו
Parcul Herăstrău

4.8
(10)
Sector 1, Bucharest, Romania
+40 744 630 000
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

פארק הרסטראו נחשב לפארק הפופולארי ביותר בעיר בוקרשט. הוא ממוקם במרכז העיר, בסמוך לשדרת שואסה קיסלף המהודרת. בחודשי האביב והקיץ ניתן לשוט בסירות בלב האגם הגדול שבמרכז הפארק, לשכור אופניים ולטייל בשביליו המטופחים, או לשבת באחד מבתי הקפה המסוגננים.

מה חושבים מטיילים על פארק הרסטראו

4.8
10 מדרגים
8
2
0
0
0

10 המלצות על פארק הרסטראו

תמונת הפרופיל של Gal_3812544
Gal_3812544

”שיט באגם בפארק הרסטראו“

קרא עוד

ממליץ בחום רב לשכור סירת משוטים באגם בפארק הרסטראו! זה עולה רק 5 ליי לשעת שייט, מאפשר שעה רגועה ונעימה באגם, וגם מאפשר לראות חלקים שונים שך הפארק דרך האגם. מצריך חתירה של ממש ולכן שלפחות אדם אחד יהיה בכושר מספק.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של שמח1
שמח1

”טיול אופניים בפארק“

קרא עוד

הגענו ל פארק ב מטרו (M2)
 בדיוק ביציאה מהמטרו בתחנה של הפארק יש דוכן גדול להשכרת אופניים
 של חברת (I'velo Relax) .
Https://ivelo.ro/relax/
 ניתן להשכיר אופניים לפי שעה, יש אופניים בגדלים שונים ויש גם אופניים עם עגלה מאחור.

 חשוב להביא תעודה מזהה!
 עם כל תעודה ניתן לשכור 3 זוגות אופניים כך שמשפחה גדולה צריכה להביא 2 תעודות מזהות שונות.

 הפארק עצמו ענק וממש נוח לרכב בו על אופניים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Yanival
Yanival

”פארק אריסטראו עם ילדים“

קרא עוד

עוד מקום בבוקרשט שההגעה אליו בגדר חובה. זהו פארק מאוד גדול אשר יש בו אגם גדול שניתן להשכיר בו שירות מפרש קטנות, סירות משוטים ו/או לעשות בו שיט עם עוד כ 50 מקומות ישיבה בשני קומות (5 לאי למבוגר ילדים עד גיל 10 חינם) . עושה שיט של כ 15 דקות מסביב לאגם מאוד נחמד וחוויתי.

בנוסף יש בפארק מקומות מרגוע על שפת האגם עם ספסלים ובלעדיהם להנות מהשקט ומהנוף הפסטורלי. אפשר גם להשכיר אופניים או פשוט לטייל ברגל. בנוסף יש שם מוזיאון בתים שהיו מתגוררים בהם ב 1000 שנה האחרונים (15לאי למבוגר, ילדים בחינם) .

בנוסך יש שם דוחנים של גלידה, חטיפים ובלונים. או בתי קפה הפזורים מסביב לאגם. בינהם.

Hard Rock Cafe.

דרכי הגעה: במטרו יש תחנה שמגיע ממש לחלק התחתון של הפארק שממנה ניתן לעשות הליכה בתוך גני הפארק עד האגם. דרך נוספת היא למי שלוקח את האוטובוס האדום ניתן לרדת בפארק ובסיבוב הבא של האוטובוס האדום (מחיר: 25לאי למבוגר, 10לאי לילד מגיל 7 ומתחת בחינם. הכרטיס הוא יומי ללא הגבלה לעליות וירידות בתחנות) . לעלות שוב ולחזור למרכז העיר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אפרת_3870421
אפרת_3870421

”מומלץ מאוד!“

קרא עוד

פארק חרסטראו הןא פרק גדול, מרשים, מרווח וכיף להסתןבב בו.

אנחנו עשינו שם שייט באגם, נחמד ממש ובמחיר מגוחך של כ 5 ליי.

למי שיודע לרכב על אןפניים זה נשמע נחמד מאוד.

מתאים לכל המשפחה.

קרוב לשער הניצחון ולכן אפשר לשלב זאת יחד (לדעתי אין מה לעשות בשער ככ מלבד להצטלם.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של MensRea
MensRea

”סיבוב שכולל כמה נקודות קרובות: הרסטראו+מוזיאון הכפר ועוד“

קרא עוד

אפשר לרכז כמה דברים, כדלקמן, בזמן קצר, כי הם מאוד קרובים:

שער הניצחון (Arcul De Triumf) + תצפית ממנו (לא ראיתי אפשרות כזו, אפשר לראות מהמונית לפארק הרסטראו) + מוזיאון הכפר (Museu Satului) + Herastrau Park + הארד רוק קפה + Beraria H Beer House, Șoseaua Kiseleff 32 (המוזיאון, הקפה ובית הבירה נמצאים בתוך הפארק, שני האחרונים - אחד מול השני) .

כדי להגיע, לקחתי מונית של כ-5 ק”מ מהמלון (שלנו ממש ליד כיכר אונירי) , עובר דרך שער הנצחון (אני ירדתי כי קראתי שיש תצפית אבל לא מצאתי אפשרות כזו, אולי ביטלו את זה לגמרי, אולי בגלל יום ספציפי שבו הייתה הפגנה ועמדו כוחות שיטור בכיכר של שער הנצחון. למי שלא מתעקש על התצפית משער הנצחון, שאולי בכלל אין כאמור, אפשר פשוט לראות את השער בנסיעה מהמונית ולרדת במוזיאון) .

משם המשכתי כמה מאות מטרים בלבד רגלית לכניסה לפארק, שם נמצא מוזיאון הכפר (בגוגל Maps חפשו לפי המוזיאון) . זה המוזיאון לו הביאו את הבתים מאזורים שונים ברומניה כדי שתראו איך חיו החקלאים שם לפני 50 - 200 שנה. לא בטוח שיענין כל אחד.

 לנכנסים למוזיאון, קחו בכניסה למוזיאון את הצד הימני תחילה ואז חיזרו לכוון הצד השמאלי, כי היציאה מהצד השמאלי בסופו של השביל היא הכניסה לפארק ומשם ממש 100-200 מטר נמצאים הארד רוק קפה ומולו בית הבירה, שעליו הרבה המלצות באינטרנט) .

המחירים הזולים באופן מגוחך של בוקרשט חלים גם על הארד רוק קפה; ההמבורגר הקלאסי שעלה לי, למיטב זכרוני, בסביבות 20-25 אירו באמסטרדם וברלין (מסורת כזאת) , עלה בסניף בוקרשט כולה 50 לאי (להמבורגר של 500-600 גרם! ) בית הבירה נחמד גם כן.

לחסרי האפליקציה/האינטרנט בחוץ, ביקשתי מהמארחת בהארד רוק שתזמין לי מונית בחזרה למלון, וכך עשתה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אריקו75
אריקו75

”פארק מומלץ בבוקרשט“

קרא עוד

זהו פארק מקסים בבוקרשט, אליו הגענו לאחר בילוי עם הילדים במוזיאון הכפר. ניתן לעשות שייט באגם במחיר של 5 ליי למבוגר (ילדים עד גיל 10 חינם). יש ברחבי הפארק הרבה דוכני אוכל ופינוקים במחירים זולים מאוד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ליאל_אורי
ליאל_אורי

”פארק הראסטראו בסוף שבוע“

קרא עוד

פארק Herastrau נפרש בחלקה הצפוני של בוקרשט. הפארק מקיף אגם גדול הנושא את אותו שם. בצמוד אליו נמצא מוזיאון הכפר. הכניסות העיקריות שלו הן מכיכר שארל דה גול ומכיכר פרסי. ניתן להיכנס אליו מכניסות רבות בחלקו המזרחי על השדרה הנמתחת משער הנצחון ועד כיכר פרסי. הפארק עצמו גדול ויפה. פסלים רבים, שדרות מסוגננות, גשרונים, דרכים ודרך המקיפה את האגם. מתקני שעשועים, קיוסקים, ומתקני נוחות. בכניסה הצפונית ישנו מגרש חניה גדול. במהלך השבוע ישנם מסיירים ורוכבי אופניים אולם בסוף השבוע, כאשר מזג האוויר מאפשר, הפארק הומה אדם. דוכני מכירת מזון וממכר מזכרות נפרשים במרכז הפארק. מסעדות מאולתרות מוצבות על השבילים. 

ליד דוכני המזון משתרכים תורים ארוכים והשולחנות עמוסות בסועדים. פעילות של אומני רחוב נרחבת בתוך הפארק למרות ובניגוד לרצון השוטרים במקום. השבילים וגדות האגם עמוסים במבקרים. תחושה של קרנבל אנושי. בכניסות מתקיימת בדרך כלל איזו הפגנה או התקהלות סביב נושא בוער. השוטרים מסביב, אולם לא מפריעים. ביקור במקום בסוף שבוע זו חוויה. הקבב הרומני שולט בשטח. מחירי המזון הנמכר זולים עד כדי גיחוך. חצי ליטר בירה בשלוש לאו, צלחת קבב רומני מלווה בצלחת רוטב רומני רק בשבע לאו. גלידה גדולה בחמש ובייגלה רק בלאו. ההמולה מתחילה לקראת הצהריים ודועכת רק לאחר רדת החשיכה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של מיכל ע
מיכל ע

”פארק Herastrau בבוקרשט“

קרא עוד

בלב העיר בוקרשט, לא רחוק ממרחק העיר, שוכן פארק Herastrau. זהו פארק גדול, בחלקו מיוער, עם אגם גדול באמצע. יש אפשרות לשכור אופניים או סירות פדלים/משוטים. יש גם שולחנות פינג-פונג ומתקני משחקים לילדים. נחמד גם סתם לטייל שם בשבילים, להפוגה קלה מהעיר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ליאל_אורי
ליאל_אורי

”פארק Herastrau בבוקרשט“

קרא עוד

פארק הראסטרו בצפונה של בוקרשט נושא את שמו של האגם הגדול, הנמצא במרכזו. שטחו של הפארק כ-2000 דונם. במרכז הפארק מתפתל אגם גדול, שבו ניתן לשוט עם סירות ואופני ים (השכרה במקום) וכן ניתן לשוט עם ספינת מעבורת בתוך האגם. הפארק עצמו יפיפה ופסטורלי. מקומיים רבים נוהגים לטייל בו, לקיים שם פעילות ספורט ומרגוע. בסופי השבוע נוהרים אליו רבים מבני המקום. 

בתוך הפארק שבילים רבים, מדשאות, מקומות ישיבה, מסלולי אופניים, נקודות מרגוע, דוכני מכירת מזון במחירים סבירים מאוד, גני שעשועים, גשרונים מעל תעלות מים היוצאות מהאגם, פסלים ואנדרטאות. בצמידות לפארק נמצא מוזיאון האיכר. הפארק פעיל גם בשעות הערב ומטיילים רבים נמצאים בו, המקום מואר. הפארק ממוקם צפונית לשדרת C-Tin Prezan המקשרת בין כיכר שער הניצחון וכיכר שארל דה גול. לפארק כניסות רבות. העיקריות מכיכר שארל דה גול ומכיכר Presei Libere וכניסות אחרות רחוקות יותר מהאגם, מכיכר שער הניצחון ומשדרת Kiseleff. הכניסה חופשית.

הטיפ עזר לך?

כתבות על פארק הרסטראו

מתוך הבלוגים - פוסטים על פארק הרסטראו

אין עדיין פוסטים על פארק הרסטראו.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לבוקרשט

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם