הנהג טאדיק
Tadik

4
(2)
Vilnius, Lithuania
+370 (612) 89 683
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על הנהג טאדיק

4
2 מדרגים
1
0
1
0
0

2 המלצות על הנהג טאדיק

תמונת הפרופיל של yooly
yooly

”הנהג וויטולד “

קרא עוד

הנהג טאדיק אליו פנינו בהמלצתכם, הפנה את המייל שלנו לוויטולד, קולגה שלו, איתו נסענו 4 ימים. ויטולד, כמו טאדיק, שליווה אותנו יום אחד בלבד, הוא ליטאי ממוצא פולני כמוהו ואינו דובר כלל אנגלית (שוחחנו בפולנית) . ראוי לציין שהינו נהג זהיר, נעים וקפדן בלוח הזמנים. הכל התנהל כמתוכנן ובנועם. ממליצה. אשתו משיבה למיילים בשמו. פרטיו: נייד: 37061039514+, מייל: Info@vitoska.lt.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ziniman
ziniman

”מיניבוס לטיול משפחות - טאדיק“

קרא עוד

במסגרת טיול משפחתי ברחבי ליטא, שכרנו את שרותיו של טאדיק לכמעט שבועיים והוא ליווה אותנו לאורך כל הטיול.

מדובר במיניבוס עם 19 מקומות ישיבה (אם כי 19 איש יתקשו למצוא מקום למטען של כולם - אנחנו היינו 12 וכנראה 14 הוא מספר הנוסעים המקסימלי אם רוצים מקום למזוודות) , נקי ומסודר והכי חשוב, עם נהג נפלא, זהיר, מתחשב ועוזר (ושלא מתרגש משינויים של הרגע האחרון ומילדים ישראלים צווחנים במיוחד) .

במיניבוס יש מערכת שמע (תומכת ב Mp3 בדיסקים או Usb - תביאו מוזיקה מהבית) , מיקרופון למדריך, Wifi ואם תבקשו מראש ותציינו את גילאי הילדים, גם כסאות בטיחות תקניים (וארבע מקומות ברכב עם חגורה תקנית לעיגון כסא בטיחות) .

לנו יצא לנסוע מעל 1000 ק״מ במהלך הטיול ואם לוקחים את העלות של השכרת שלושה רכבים (ללא הוצאות נוספות) מול הלוקסוס של נהג צמוד, בלי התעסקות עם חניה, שמירת חפצים, ניווט ובירה אחת או שתיים כבר בצהריים, זאת עסקה ממש משתלמת.

טאדיק דובר רוסית, ליטאית, פולנית ואנגלית ממש (אבל ממש) בסיסית ורצוי ליצור איתו קשר כמה חודשים מראש (במיוחד לחודשי הקיץ) . זמין באימייל Tadas39@gmail.com או בטלפון +370-61289683.

ממליץ בחום!

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על הנהג טאדיק

אין עדיין פוסטים על הנהג טאדיק.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות