תחבורה ציבורית ומוניות בדרמסאלה

טל. 01892-220321, סלולארי 097362-94006 (ויקי)
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

25 המלצות על תחבורה ציבורית ומוניות בדרמסאלה

תמונת הפרופיל של omazlat
omazlat

”סליפר ממג''נו קה טילה (דלהי) לדרמסאללה“

קרא עוד

סמי סליפר שיוצא מהמחלף של מג''נו קה טילה בשעה 20:00 בערך לדרמסאללה 800 רופי 10 שעות ומדרמסאללה אוטובוס לוקאל למקלוד. ממקלוד לבגסו או דרמקוט ריקשה עולה 50-70 רופי.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של omazlat
omazlat

”מבגסו לאמריצר בואן ל-12 אנשים“

קרא עוד

בערך 5 שעות נסיעה לא כולל ארוחת צהריים ותלוי במצב הפקקים. לכיוון אחד עלה 9,500 רופי כ-800 לאחד כאשר מונית ל-4 עולה בערך 5000-6000.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של י ר ד ן 89
י ר ד ן 89

”להגיע ממקלוד לבאגסו“

קרא עוד

היום ישנו מחיר קבוע לנסיעות הריקשה ממקלוד לבאגסו וכן לדרמקוט. את הריקשה תופסים מהבוטקה הירוק, שנמצא קרוב מאוד לצומת המרכזי של מקלוד גאנג' על הכביש בדרך לתחנת האוטובוסים. אי אפשר לפספס. משלמים מראש לפקיד שיושב שם את ה-40 רופי ולא צריך להתמקח עם הנהגים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של hooby
hooby

”אמריצר - הגעה מדרמסאלה “

קרא עוד

אני תכננתי להיות באמריצר דרך דרמסאלה. אני טיילתי לבד וחשבתי לקחת טיול מאורגן מדרמסאלה. ישבתי בבגסו, אז להלן כמה טיפים בנושא:

1. אם אתם לזמן מוקצב ועוד מטיילים לבד, אמליץ לכם ישר לתקתק ולברר עניין לגבי זה. כי לא תמיד יוצא טיול בזמן שלכם.

2. יש אפשרות מדלהי להגיע לעיר, אז יש לשקול זאת.

3. אם אצל חזי אינטרנט ושמש לא יוצא טיול, אני שכחתי מזה, אבל אפשר לברר בסוכניות אחרות במקלאוד של תיירים, שכחתי מזה לגמרי וחבל. וגם תרוויחו פחות ישראלים. סוכנויות במקלאוד. שהיא עיר תחתית לבגסו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של opbm
opbm

”אוטובוס מדלהי לדרמסאלה“

קרא עוד

הנסיעה מדלהי לדרמסלה אורכת כ-12 שעות ונעשית בלילה. במיין בזאר סוכנויות רבות לתיירים וניתן להזמין מכל מלון. המקום הכי זול שמצאתי הייתה הסוכנות של צארלי, אך הזמנתי במקום אחר שהסכים לעשות לי הנחה למחיר שגובה צארלי. 850 רופי! ינסו לרמות ולעקוץ, אל תתנו להם, זה המחיר! מהמיין בזאר יש הליכה של 20 דקות עם כל הציוד עד האוטובוס, עדיף לקחת ריקשה ולא להתקמצן! בעלייה לאוטובוס ינסו להושיב אתכם מאחור במקומות שלא ניתן להשכיב את המשענת, תתעקשו על כך שלא תשבו שם. ההגעה לדרמסלה בדרך כלל ב-5-6 בבוקר כשכל המקומות סגורים וקר בחוץ. לא יזיק להזמין מקום מראש.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של tamardvori
tamardvori

”ממנאלי לדרמסלה באוטובוס“

קרא עוד

אוטובוס לילה ממנאלי לדרמסלה - ניתן להזמין דרך הגסטהאוס שבו אתם שוהים / סוכנות נסיעות. עולה 450 רופי (תבדקו בכמה מקומות לוודא שלא לוקחים עמלה) ולוקח כ-9 שעות. האוטובוס מגיע לתחנה שממנה אפשר ללכת ברגל כמה דקות למרכז של מקלוד גאנג'. מי שרוצה להגיע לבגסו/דרמקוט צריך לקחת מונית.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של נועה1980
נועה1980

”נסיעה מדראמסאלה לאמריצר בלוקאל“

קרא עוד

לכל מי שרוצה להגיע מדראמסאלה לאמריצר - יש כל יום ב-5 בבוקר אוטובוס-לוקאל שיוצא מדראמסאלה למטה. ב-4 בבוקר יש אוטובוס ממקלוד לדראמסאלה. האוטובוס לאמריצר עולה 175 רופי ולוקח לו 5 וחצי שעות. האוטובוס ממקלוד לדראמסאלה עולה איזה 20 רופי (לא זוכרת במדויק) ולוקח לו עשרים דקות בערך.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ailon1278
ailon1278

”נסיעות באוטובוס מדרמסלה לדלהי“

קרא עוד

בנסיעה מדרמסאלה לדלהי אין שום סיבה לשלם יותר מ-1000 רופי. יוצאים שלושה סוגי אוטובוסים - 600 רופי, 900 ו-1000. אנחנו לקחנו את ה-1000 (זה היה סוף הטיול) והיינו מאוד מרוצים.

שימו לב שהאוטובוס לא מביא אתכם למיין באזאר אלא לשער הצפוני של העיר ומשם יש לקחת מונית. אנחנו שילמנו 350 רופי ל-5 אנשים אחרי מיקוח.

עוד משהו קטן - האוטובוס עוצר במסעדה יקרה ולא צמחונית, אז למי שזה רלוונטי אליו - כדאי לקחת אוכל ממקלוד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של gevereut
gevereut

”הודו - מדרמסאלה לרישיקש “

קרא עוד

ניתן לקחת מדרמסאלה מונית לתחנת הרכבת היחסית קרובה, 3 וחצי שעות ומשם רכבת לרישיקש שיוצאת בשעה 20:00 בערב ומגיעה ב-7:00 בבוקר. מומלץ לחובבי המקדשים לקחת שאטל לעיר אגרה בבוקר, לבקר במקדש המוזהב בעיר, לאכול ארוחת ערב ולנסוע ברכבת הלילה לרישיקש.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות בדרמסאלה

אין עדיין פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות בדרמסאלה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לדרמסאלה

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם