בית מוצארט
Mozarts Geburtshaus

3.8
(4)
Getreidegasse 9, 5020 Salzburg, Austria
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על בית מוצארט

3.8
4 מדרגים
1
2
0
1
0

4 המלצות על בית מוצארט

תמונת הפרופיל של cosan
cosan

”בית מוצרט לעומת מוזיאון מוצרט בזלצבורג“

קרא עוד

בזלצבורג יש שני מוזיאונים שקשורים למוצרט. שניהם כלולים בכרטיס זלצבורג לנד. הראשון נמצא ליד גני מירבאל וזה מוזאון מוצרט. השני נמצא מעבר לזל בלב העיר העתיקה ברחוב הראשי של המדרחוב והוא הבית שבו גדל מוצרט.
 שניהם לא מאוד אטרקטיבים יש לומר. אבל אם יש לבחור אז המוזיאון של מוצרט מענין יותר. יש בו תווים שהוא כתב, כלים שלו, והוא יותר נחמד משיטוט בחדרים של בית ילדותו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yaakovv
yaakovv

”מוזיאון קליל וחביב “

קרא עוד

המוזיאון נמצא על המדרחוב בזלצבורג, והכניסה אליו היא מהקומה אחרי שעולים מדרגות.

יש מוצגים מאוד יפים, כמו כתבי ידו של מוצרט, ותמונות ציורים עליו ועל משפחתו. ישנם גם מוצגים רבים של כלי נגינה וכלי בית, ששימשו אותו.

עוברים בין חדרי הבית, בכל מקום יש הסברים, ויש חדר מסדרון יפה מאוד עם מחשבים ואוזניות, וניתן להאזין למוזיקה נפלאה ולעקוב אחרי התווים על המסך. בקצה החדר יש פסל דמות של מוצרט מוזהבת, מאוד יפה מומלץ.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של מוטי ב
מוטי ב

”בית מוצרט - יפה, מעניין ושווה ביקור“

קרא עוד

ברצוני להמליץ על ביקור של כשעה בבית מוצרט (Mozarts Geburtshaus) בזלצבורג יש עוד בית שבו התגורר מוצרט וניתן לבקר גם בו, אולם העדפנו את זה בשל מיקומו הנוח ברחוב המרכזי והתיירותי מאוד בעיר Getreidegasse. זהו הבית בו נולד מוצרט וקיים בו מוזיאון קטן ובו כלי נגינה של מוצרט, תווים, תמונות של המשפחה, מכתבים שכתב, מעניין ושווה ביקור לדעתי. מחיר הכניסה למיטב זיכרוני 5 אירו למבוגר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ana644
ana644

”מעניין היה לראות את בית משפחתו של מוצארט“

קרא עוד

הליכה קצרה (מאיזור השייט, מוזיאון הטבע וכו’) תוך כדי חציית הנהר הובילה אותנו אל האזור שבו גרה משפחתו של מוצארט. הכניסה בחינם עם כרטיס זלצבורגלנד (מספר 171 בחוברת), ללא הכניסה עלות 10 יורו.

הסיור היה עצמאי ולווה באודיו, אשר היה מעניין עבור המבוגרים במשפחה. הילדים (גילאי 9 ו- 10.6 שנים) פחות התחברו והסתובבו משועממים, אך מכוון שבחוץ ירד גשם, העדפנו להמשיך ולהתעכב בתוך המבנה.

הטיפ עזר לך?

כתבות על בית מוצארט

מתוך הבלוגים - פוסטים על בית מוצארט

אין עדיין פוסטים על בית מוצארט.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות