מידע כללי על קניות בשנגחאי

People's Square, Huangpu, Shanghai, China, 200000

2 המלצות על מידע כללי על קניות בשנגחאי

תמונת הפרופיל של ZEEVHAR
ZEEVHAR

”קניות ומידע כללי“

קרא עוד

מידע כללי - שנחאי מאוד מסודרת ומסבירה פנים לתיר.

הצעירים ברובם יודעים אנגלית, ואם לא -יחפשו משהו שיודע אנגלית ויעזרו לך.

כתייר אתה מרגיש מאוד טוב.

תופעה אנתרופולגית מענינת - מול מול רדיסון בלו ניו ורד בפארק של ככר העם רוקדים כל יום זוגות קבוצות ובודדים ריקודים שונים כולל כאלה שבאים במיוחד בתלבושות עממיות שונות.

אך בהמשך הפארק מצד ימין (אם מלון רדיסון נמצא בגבך) ישנם מאות מבוגרים גברים ונשים היושבים בפארק עם מטריות פתוחות ועליהם פרטי הבנים או הבנות שלהם - הצעות לשידוך.

לפעמים עם תמונות - מענין.

תחבורה ציבורית - רכבת תחתית מאוד ברורה באנגלית ומאוד זולה כ 3 4 אראמבי לנסיעה.

בכללי שנחאי לא זולה.

עליה על הבנין הגבוה ביותר תעלה 120 אראמבי וזה לאזרח ותיק.

ארוחת צהרים ממוצעת 120 אראמבי ארוחת ערב 140.

קפה ועוגה בסטאר באק 50 אראמבי.

יש את כל רשתות המזון אפילו קוסטה (לקפה)

חובה - לקחת שיט לאורך הנהר בשעות הלילה ולראות את מגדלי העיר המוארים.

קניות- בשוק המזויפים Plaza (קן 2 ברכבת תחתית) 150 אר אמ בי למשקפי רי באן או אחרים לא לשלם יותר. משקפי קריאה מיוחדים מכינים לך תוך חצי שעה (הטוב ביותר לבוא עם זוג מוכן מחיר 150 ונראה לי שאפשר פחות)

משקפי מולטי פוקאל 450 אר אמ בי הכנה תוך 24 שעות.

תהנו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של mayacar123
mayacar123

”מקומות מומלצים לקניות“

קרא עוד

לפני שאפרט על המקומות המומלצים לקניות בהם ביקרתי, חשוב לדעת שיש להתמקח היטב על מנת לקבל את המחירים הרצויים. (לעיתים אף להציע 10% מהמחיר ההתחלתי בתור התחלה) אם המוכר הסכים מהר מידי כנראה שהמחיר שהצעתם גבוה.

קניון 3c tao bao mall fake market nanjing road 580- שמות רבים לקניון אחד שדובר עליו רבות פה, קניון גדול כ 5 קומות, המון חנויות אך אותה סחורה בכולם פחות או יותר. ניתן למצוא: מזוודות ותיקים (חיקויים של מותגים), בגדי ילדים, אלקטרוניקה ונעלים.

Yuyuan gardens- מקום יפה מומלץ לבקר בגנים עצמם. במקום יש שלל דוכנים בעיקר של מזכרות, חנויות תה, וצעצועים. בנוסף יש שם קניון בו ניתן לקנות במחירי ריצפה כלי כתיבה ועוד שלל מזכרות.

Qui pu road clothing market- קניון גדול של בגדים (בעיקר לנשים אך יש גם חנויות של גברים וקומה שלמה של ילדים, סה״כ 5 קומות) ככל שעולים בקומות כך גם המחירים עולים. רוב הסחורה זולה ומאד לא איכותית (גם מבחינת איכות הבד וגם באיכות התפירה), אני אישית התאכזבתי.

Nanjing road- רחוב גדול מלא בחנויות מותגי על של מעצבים וכן חנויות במחירים סבירים כגון zara, h&m, bershka, ועוד הרבה מותגים מהעולם ומותגים מקומיים במחירים גבוהים (גם ביחס לארץ) אך באיכות גבוהה.

קניון גדול ליד ה pearl tower- לא זוכרת את שמו אך אי אפשר לפספס אותו ממש ליד ה pearl tower. קניון עצום עם חנויות יוקרה בעיקר אך ניתקלתי גם בחנויות עם מחירים סבירים (כמו בארץ).

Tian zi fang- איזור מקסים עם סמטאות מלאות בחנויות קטנות ומסעדות. מומלץ גם כבילוי ולא רק לקניות. מבחינת קניות רוב הסחורה זו אותה סחורה שיש בשאר המקומות ובמחירים גבוהים יותר. מומלץ לבוא בשעות הערב.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מידע כללי על קניות בשנגחאי

אין עדיין פוסטים על מידע כללי על קניות בשנגחאי.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות