סוכנות דיסקברי טיול עולמי
Discovery

1
(4)
Ha-Yarkon St 29, Bene Beraq, Israel
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על סוכנות דיסקברי טיול עולמי

1
4 מדרגים
0
0
0
0
4

4 המלצות על סוכנות דיסקברי טיול עולמי

תמונת הפרופיל של sigalhen
sigalhen

”דיס המלצה ואכזבה גדולה על חברת דיסקברי -“

קרא עוד

דיס המלצה על חברת הטיולים הכי גרועה שהכרתי - דיסקברי טיולים

טיול למרוקו אוקטובר 2019. התחלת מסע- סבלות עצמית, משקל של 15 קילו ויותר עשרות מטרים למרחק רב לכוון מעבורת. לאחר שאמרתי לסוכן מהחברה שדרכו סגרתי את הטיול, שיש לי בעיות גב הוא אפילו לא טרח להגיד לי שיהיה קושי רב של העברות וסבלות עצמית. מה שטרח להגיד שבטיול זה לעומת שאר החברות אראה את העיר טנג''יר. אבל לא כך היה לצערי הרב.

ארבע מקומות מתוכנית הטיול לא התממשו כולל טיול בעיר טנג''יר. כל מה שאני זוכרת מהטיול זה שהמדריך לקח אותנו להמון חנויות שיווקיות שככל הנראה הוא עובד איתם למען עמלה. לא היה לי אפשרות עם זמן נורמלי לבחור על דעת עצמי קנייה חופשית בשווקים וליהנות מהשווקים אלה רק בחנויות היוקרתיות שהמדריך בחר מראש ושלא היו רשומים בתוכנית. ובכל חנות שבחר המדריך לעמלתו נשארנו שם בן שעה וחצי לשעתיים. ומי שמכיר את מרוקו יודע שיש מרחקים בן עיר לעיר ואם מגיעים לעיר מסויימת צריכים כבר לחוות את החוויה התרבותית המקומית. בגלל זמן ממושך בחנויות נמנע מאתנו להגיע למספר מקומות שהיו רשומים בתוכנית. להזכירכם לא כל יום אני במרוקו. והמון כסף שילמתי על הטיול הזה.

באתר שלהם ובפייסבוק יש רק תגובות חיוביות ואת השליליות הם מוחקים, יתרה מכך כל התגובות החיובית אם תבדקו לעומק רשומים על אותו נוסח אם מעט שינויים. מה שמראה שאין שקיפות ומידע אמין לנוסע.

רשמתי מכתב למנכ"ל בפרוט רב ושלחתי פעמים לחברה ולמנכ"ל דואר רישום ליד. אך לא הייתה התייחסות בכלל. זו פעם ראשונה שלי שאני חווה טיול מאורגן גרוע. לכן אני כותבת כאן את דעתי האישית. להיזהר ולהתרחק מהחברה הזו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של זהבה ה.
זהבה ה.

”לא דיסקברי!“

קרא עוד

No More דיסקברי. בטיולנו האחרון דרך החברה התאכזבנו מאוד. משירות הלקוחות שלאחר הרכישה וממסלול הטיול החובבני והלא מקצועי. ומעבר לכך שלא בידיעתנו צורפנו לטיול של שומרי מסורת. כמובן היו לכך השלכות מבחינת המסלול ואוכל. לדברי מנהלי החברה כל הטיולים המאורגנים הם כאלה מעורבים. מה שבהחלט לא נכון. נאמר זאת רק כדי לנפנף אותנו. היינו הזוג היחידי שדחפו אותנו לקבוצה של שומרי מסורת. חוסר אמינות של החברה ושירות לקוחות לקוי.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של mcristal
mcristal

”רשמים שלי מטיול עם חברת דיסקברי טיול עולמי“

קרא עוד

יצאתי עם רעייתי לטיול באלסקה והרי הרוקיז ביולי-אוגוסט 2016, עם חברת דיסקברי. מניסיוני המר מהטיול לתאילנד דרך אותה החברה, ובשיחת הבהרה שקיימתי עם הסמנכ"ל, העליתי בפניו את מגבלותיי הרפואיות. הובטח לי שלטיול הזה אני יכול לצאת ללא חשש.

נפגשנו בנתב”ג קבוצה של 22 מטיילים, כולנו בגיל השלישי. לאחר טיסה ארוכה לסיאטל דרך פרנקפורט, יצאנו לנסיעה של 10 שעות למלוננו. הגענו למלון בשעת לילה מאוחרת, תשושים ועייפים. אחרי קבלת החדרים, נאלצנו לגרור את עצמינו ואת המזוודות לחדרים שבקומות העליונות, ללא קבלת שרות מזוודות כנהוג. זה חזר על עצמו בבתי המלון ששהינו בהם.

הגיבוש בקבוצה היה מהיר. כך העברנו את הימים הבאים והנסיעות המפרכות והמתישות של מאות הקילומטרים, בסיפורי חיים וצחוק. תוכנית הטיול תוכננה בצורה חובבנית ולא מקצועית. הכל היה תחת לחץ של זמן. עשינו V והמשכנו.

החוק מאפשר לנהג לנהוג 10 שעות בלבד. בקשה שלנו לעצירה לצורך התרעננות ורכישת מזון הייתה כרוכה בתחנונים. מאמציו של המדריך אמיר ראש לדבר על ליבו של הנהג לא הואילו והביאו לוויכוחים. הכל נעשה רק על פי רצונו של הנהג. באוטובוס יש דלת קדמית אחת, בעצירה של 20 דקות לא מספיקים לכלום.

“המלונות” הם בעצם מוטלים/פונדקי דרכים, ברמה מאוד ירודה, שברובם הגדול נודף ריח רע והם באזורים מרוחקים מכל ישוב, על צירים מרכזיים. באחד לא היה מים חמים, בשני הביוב סתום, בשלישי דלת החדר לא נפתחת, חדר שלא סודר מלינה של אורח בלילה קודם. “בחדרי האוכל” ארוחות הבוקר דלילות, על בסיס מתוק בלבד ושומן רב, נקניקיות, בייקון.הכלים חד פעמיים, כוסות השתיה מקלקר. לא פעם נאלצתי לאכול בבוקר מהשאריות של ארוחת הערב שקניתי בסופר.

כל הבטחותיו של הסמנכ”ל שהטיול מתאים לצרכי הוכחו כהבטחות סרק. גרמתם לי נזק בריאותי ופגיעה בהנאה בטיול הכל כך יקר. גם מענה למשוב ששלחתי לא קבלתי.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של mirazz
mirazz

”אכזבה גדולה מטיול מאורגן דיסקאברי“

קרא עוד

תיכנון לקוי ולא יעיל של טיול לשלושה שבועות לרוקיס ואלסקה. לאורך כל הדרך ניסו לחסוך על גבנו: התחיל בטיסה לסיאטל דרך פרנפורט במקום לטורונטו וקלגארי. אחרי כמעט 20 שעות נחתנו בסיאטל. נסענו שמונה שעות באוטובוס לכיוון הרוקיס ולמחרת עוד כמה שעות רק כדי להתחיל במהלך הטיול.

למרות שהיה כתוב בתי מלון ברמה תיירות טובה, קיבלנו מוטלים פשוטים עם חדרים מצחינים – תת רמה. בתוכנית שרכשנו הובטחה באותיות 'קידוש לבנה' – טיסת הליקופטר בג'ונו מעל קרחון מנדהול. טיסה זו הוחלפה לטיסת הליקופטר קצרה באתר אחר ורק עד הקרחון.

ימי נסיעה ארוכים ללא עצירות לראות אתרים. רק לשרותים. אתרי טיול שבדרכים הארוכות לא תוקצבו על ידי דיסקאברי ולכן לא ביקרנו בהם. לאתר חובה כמו קרחון מנדהול, נסענו בתחבורה ציבורית והלכנו קילומטרים ברגל.

המדריך עמיר ראש, לעומת זאת, הינו מדריך בשיעור קומה בעל ידע רב ומרתק.

ממליצה לארגן טיולים סגורים עם חוזה שירותים, שבו נותני השירותים מחוייבים להסכמים ולא מסתתרים מאחורי האותיות הקטנות, כמו שאמר לי מנכ"ל דיסקאברי "יש לי זכות לקחת אתכם לאן שאני רוצה".

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על סוכנות דיסקברי טיול עולמי

אין עדיין פוסטים על סוכנות דיסקברי טיול עולמי.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות