תקשורת ואינטרנט בנורווגיה

5 המלצות על תקשורת ואינטרנט בנורווגיה

תמונת הפרופיל של ebreiman
ebreiman

”סים מקומי בנורווגיה - חשוב לדעת“

קרא עוד

ב-2019 הגעתי לשבוע בנורווגיה ורציתי לקנות סים מקומי. הספק הגדול Telenor שלח אותי לחנות אחרת שמספקת סים עם יותר Data (אצלם זה היה יותר מוכוון שיחות) . הבעיה שהפעלת הסים לוקחת 24 שעות! לוקחים ממך כל מיני פרטים ואז הם שולחים פקס והסים פעיל רק אחרי 24 שעות.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של av203
av203
1

”אכזבה רבה מאתר Expedia להזמנת מלונות“

קרא עוד

הזמנתי מלון מראש בעיירה Sauda בשם Best Western דרך אתר Expedia לתאריך 25/07/2017 ושילמתי מראש מספר חודשים לפני כן. כשהגענו למלון הופתענו שהמלון הפסיק להתקיים לפני מספר חודשים ומופיע בשם אחר בבעלות אחרת. בעלת המלון הסבירה לנו שהיא מאוד מצטערת אך לא יכולה לכבד את הזמנתינו היות ואין כל קשר בין שני המלונות.

השעה היתה מאוחרת בלילה ועוגמת הנפש רבה, ובנוסף לא היו חדרים פנויים במלון. לאחר מאמצים רבים מצאנו מלון אחר ובמחיר כפול, היות והמלונות היו עמוסים.

לתמיהתינו, קיבלנו מייל מ-Expedia לשלוח חוות דעת על ה-Check In Gcur Vnkui Akt Ehho.

כשחזרתי לארץ, טילפנתי לשרות לקוחות של האתר והם אינם מבינים על מה אני מדבר ובנוסף שלחתי מיילים על כל השתלשלות הדברים, והם מתעלמים מפנייתי וטוענים שדרך מייל אינם מטפלים בנושא.

אני לא הצלחתי למצוא מוצא מתסבוכת זו ומעוניין לשתף אותכם בעוגמת הנפש שלי והפסדי הכספי.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ori_ronen
ori_ronen

”WIFI חינם וטוב בכל נורווגיה“

קרא עוד

למי שמחפש WIFI במהלך העצירות והנסיעות בנורווגיה, ממליץ על המסעדות של בורגר קינג מאשר מקדונלדס. האינטרנט שם מהיר וחזק יותר והרבה יותר נוח. בחלק מהמסעדות של מקדונלדס צריך לפעמים ללכת מסביב למסעדה כדי למצוא נקודה שעובדת.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של alh
alh

”האינטרנט בנורווגיה“

קרא עוד

דבר מאוד חשוב לדעת על התקשורת בנורווגיה הוא שלכל הפלאפונים שמערכת ההפעלה שלהם היא androaid יש בעיה להתחבר לאינטרנט שם. לכל בעלי האייפונים והגלקסים זו לא תהיה בעיה בדרך כלל, אך כל שאר המכשירים מזהים את הרשת ופשוט לא יכולים להתחבר.

נדירות הפעמים שניתן היה להתחבר לאינטרנט בעיקר במקומות ציבוריים. בבתי מלון ובקתות כמעט תמיד היה אפשר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של gadibm
gadibm

”שימוש ב-Skype“

קרא עוד

היינו בסוף יולי בטיול בסקנדינביה (דנמרק, נורבגיה, שוודיה). לקראת הנסיעה, בדקתי אפשרויות תקשורת עם כרטיסי חיוג למיניהם. בזק בינלאומי ניסו למכור לי אפליקציה לאייפון, לשיחות דרך האינטרנט אבל ממש לא צריך: SKYPE הוא פתרון נהדר.

ב-50 שקל קניתי כ-400 דקות. אין בעיה בסקנדינביה למצוא קליטת WIFI - אם זה במלון, במסעדה ומה שהכי בטוח זה סניף מק'דונלדס. לא היתה לנו בעיה בכלל, גם עם איכות השיחה ולפעמים התאפשר לנו לעשות שיחה ישירות למחשב ושם העלות היא אפס. לסיכום, מומלץ.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על תקשורת ואינטרנט בנורווגיה

אין עדיין פוסטים על תקשורת ואינטרנט בנורווגיה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לנורווגיה

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם