חברת פורטו פרי ווקינג טור - המדריכה יוג'ינה
Porto Free Walking Tour - Eugenia

5
(5)
פורטו, פורטוגל
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על חברת פורטו פרי ווקינג טור - המדריכה יוג'ינה

5
5 מדרגים
5
0
0
0
0

5 המלצות על חברת פורטו פרי ווקינג טור - המדריכה יוג'ינה

תמונת הפרופיל של dfaran
dfaran

”מדריכה בפורטו “

קרא עוד

פגשנו את יוג'יניה בכיכר לאונס, כפי שהבטיחה החזיקה חולצה אדומה. אישה מלאה בידע, תוססת ונעימה, שמיד ערכה הכרות בין כולנו, ומאוד התגאתה ברביעייה מישראל.

הסיור, למרות הגשם היה מרתק, נעים, ענייני, ואפילו איפשר לנו זמן לקפה. בסופו הוזמנו ליין פורטו בחנות ליצור גיטרות פורטוגזיות של שני אחים, ובמקום גם קנינו כרטיסים לערב פאדו נחמד – 10 יורו כרטיס. מומלץ למי שלא הספיק לשמוע את הפאדו במקום אחר.

הסיור של יוג'יניה הוא של שלוש וחצי שעות, בו מקבלים ידע כללי אבל מעניין על פורטו. נעשה באנגלית בקבוצות של 22 איש. תשלום בטיפים.

מומלץ למי שמגיע ממש לימים ספורים לעיר. יוג'יניה מקסימה!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של dspvltd
dspvltd

”נותנת את הלב“

קרא עוד

יוג'יניה (Eugenia) היא אישה מקומית מקסימה וטובת לב. היא לא מדריכה “מקצועית”, אלא עשתה הסבה לאחר שנאלצה לסגור את חנותה עקב המשבר של 2008 (באופן כללי הפורטוגלים לא במצב כלכלי קל, תוכלו לשמוע ממנה וממדריכים אחרים את הסיפורים). דווקא זה הופך את הסיור לעוד יותר מקסים – היא מתרגשת מלהופיע לפני קהל, נותנת את הלב, ומגיבה הרבה – מחפשת את השיחה עם התיירים ואת הפידבקים שלהם. מצד שני היא מכירה את העיר מצויין ויודעת לספר סיפורים מרתקים על כל אתר ואתר.

יוג'יניה מכירה כבר (ואוהבת – מקווה שזה ישאר כך!) את האורחים מישראל. מאד מומלץ, ולא לשכוח לתת טיפ משמעותי בסיום – זה הרי הגמול שלה על עמלה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של רעות79
רעות79

”טיול היסטוריה/ארכיטקטורה מומלץ“

קרא עוד

אכן מדריכה מצויינת ואדיבה, מספרת סיפורים בחסד. הסיור אורך 3 שעות! הליכה, צריך לקחת בחשבון ולהתכונן מבחינת אוכל ושירותים.

אהבתי מאד שהיא לא ממליצה כמעט על מקומות ספיציפיים ולא גורמת לתחושה שהיא מצפה לכסף (ממוצע הטיפים לאדם בקבוצה שלנו היה 10 יורו) וזה מגביר משמעותית את האמינות שלה והאהבה האמיתית שלה למה שהיא עושה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של selina
selina

”טיול עם Porto Free Walking Tour“

קרא עוד

שהינו שלושה לילות בפורטו במרץ 2015. בבוקר הראשון הצטרפנו לסיור של אאוגניה שקיבלה המלצות רבות באינטרנט. דוברת אנגלית שוטפת, מכירה כל פינה בעיר, מעניינת וחביבה. המליצה על מקומות נסתרים בעיר, על מסעדות נהדרות ונתנה הרבה טיפים!

הסיור בחינם, כשבסיומו כל אחד נותן טיפ לפי רצונו כפי שהוא מעריך את הסיור. מומלץ בחום!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של dusmec
dusmec

”סיורי חינם בפורטו“

קרא עוד

אנחנו אוהבים לעשות בערים הגדולות סיורי חינם (של טיפים בלבד) כי הם בדרך כלל ניתנים על ידי אנשים שאוהבים את העיר ואכפת להם ממנה. בפורטו עשינו סיור עם Eugenia מחברת Porto Free Walking Tour (החברה זה בעצם היא ואחותה). סיור שהיה אמור להמשך כשעה וחצי-שעתיים, נמשך כ-4 שעות, נעשה מכל הלב ובשמחה. ל-Eugenia ידע רב על פורטו, ההיסטוריה שלה והסיפורים הקטנים שמאחורי הקלעים. הטיפים שנתנה לנו עזרו מאוד, ובהמשך שלחה לנו גם קישורים שונים שנהנינו מהם. מומלץ בחום.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על חברת פורטו פרי ווקינג טור - המדריכה יוג'ינה

אין עדיין פוסטים על חברת פורטו פרי ווקינג טור - המדריכה יוג'ינה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות