חברת גרין מושן
Green Motion

1.8
(4)
Schipholweg 181, 1171 PK Badhoevedorp, The Netherlands
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על חברת גרין מושן

1.8
4 מדרגים
0
1
0
0
3

4 המלצות על חברת גרין מושן

תמונת הפרופיל של שועל על
שועל על

”השכרת רכב בסכיפול אמסטרדם“

קרא עוד

אנחנו השכרנו רכב ב Green Motion. שנמצא באזור התפעולי של שדה התעופה סכיפול. רוב חברות ההשכרה נמצאות באיזור הזה. יש שאטל פנימי של כמה דקות נסיעה משדה התעופה.

כמובן, שאם אתם רוצים שיביאו לכם את הרכב לפתח השדה - הם יגבו עוד איזה 30 יורו.Https://greenmotionautoverhuur.nl/

אחלה חברה. קצת יקרה.

לנו עלה 280 יורו ל3 ימים לרכב טיוטה פריוס חדשה של 7 מקומות (לרכב 5 מקומות משפחתי, עולה כ220 יורו ל3 ימים) . כולל ביטוח מלא. כלומר לא משנה מה קרה לרכב, אתה מכוסה.

אני ממליץ על ביטוח מלא. שזה מכמעט משלש את המחיר של ההשכרה - אבל קחו בחשבון שכל דפיקה קטנה עלולים לגבות מכם לפחות 400 יורו השתתפות עצמית.

בכלל לגבי רכב שכור - ממליץ מאוד להתנייד עם רכב שכור אם אתם מסתובבים מחוץ לעיר (אמסטרדם) . התחבורה מחוץ לעיר (רכבת) יקרה באופן יחסי ותעלה לכם יותר מההשכרה ודלק - אם אתם מעל 3 אנשים.

וכמובן שזה חוסך יותר מחצי מזמן הנסיעה.

אם אתם מסתובבים באמסטרדם או פרווריה - אין מה לשכור רכב.

אנחנו ריכזנו 3 ימים של אטרקציות מחוץ לעיר (כשעה נסיעה) , ולזה שכרנו את הרכב.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Elad T
Elad T
1

”לא ממליץ“

קרא עוד

למרות שהחזרתי את הרכב נקי כמעט כמו שקיבלתי אותו חייבו אותי 50 יורו על ניקיון רכב - טענו שהיה מלוכלך מאוד. ביקשתי תמונה כדי להבין על מה מדובר ולא הסכימו לתת. בקיצור, לא להתקרב.

אם כבר השכרתם דרכם, הקפידו לצלם את הרכב בזמן האיסוף ובזמן ההחזרה פנימית וחיצונית.

כמו כן, צלמו את מד הדלק בזמן החזרת הרכב.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Scoops
Scoops

”לא מומלץ“

קרא עוד

שכרנו מהם 2 רכבים מהסניף במלון איביס ליד אמסטרדם. היחס והשירות שקיבלנו היו לא טובים. בנוסף, חייבו אותנו 1,100 יורו על שריטה שלא עשינו. ממליץ לא להתקרב אליהם בכלל.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של פישפושי
פישפושי

”חברת השכרת רכב באמסטרדם“

קרא עוד

נחתנו כל המשפחה - שני מבוגרים ושני ילדים קטנים בני 4 ו-6 בסכיפהול באמסטרדם. אז גילינו, שבניגוד למה שבחרנו באתר Car Rent, חברת ההשכרה המוזכרת לא נמצאת בשדה, אלא שמונה דקות נסיעה באוטובוס ממנו. חיכינו בחוץ בגשם חצי שעה עם ארבע מזוודות גדולות ושני ילדים גמורים מעייפות על הידיים בוכים. כשסוף סוף הגיע האוטובוס כל העולם ואישתו זינקו עליו ורק בקושי הצלחנו לעלות עליו כולנו עם המזוודות והילדים על הידיים.

שאלנו איפה זה מלון Ibis וירדנו איפה שאמרו לנו. רק שאז גילינו שיש שני מלונות בשם הזה וירדנו בלא נכון. כמובן שבשובר ההשכרה לא מספרים לך את הדברים אלו. השארתי את אישתי והילדים בלובי ורצתי ברגל תוך כדי בירור איפה ה-Ibis השני. כשהגעתי, הייתה רק פקידת שירות אחת של Green Motion וכמובן, שנאלצתי לחכות. היא ניגשת לרכב עם כל אחד.

אחרי שקיבלתי את רכב חזרתי לקחת את המשפחה ואת המזוודות וגילינו, שבניגוד למה שהובטח בבחירת הרכב באתר של חברת Carrent, המזוודות לא נכנסות כולן בתא המטען, שהיה אמור להספיק. נאלצנו להידחס ברכב בצורה לא נוחה ולא בטיחותית. הגענו לכפר הנופש מאוחר עם ילדים שפוכים ורעבים וגם פספסנו את ארוחת הערב. כמובן, בחזרה צריך שוב להחזיר הרכב במלון Ibis והפעם כבר מונית זה הפתרון להגעה לשדה. אני עם Car Rent ו-Green Motion לא מתעסק שוב.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על חברת גרין מושן

אין עדיין פוסטים על חברת גרין מושן.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות