רובע החלונות האדומים
Red Light District

3.6
(7)
הוסף לטיול שלי
רובע החלונות האדומים צילום מתוך אתר tiqets - למטייל (1) מתוך אתר tiqets
רובע החלונות האדומים צילום מתוך אתר tiqets - למטייל (2) מתוך אתר tiqets
רובע החלונות האדומים צילום מתוך אתר tiqets - למטייל (3) מתוך אתר tiqets
רובע החלונות האדומים צילום מתוך אתר tiqets - למטייל (4) מתוך אתר tiqets
רובע החלונות האדומים צילום מתוך אתר tiqets - למטייל (5) מתוך אתר tiqets
רובע החלונות האדומים צילום מתוך אתר tiqets - למטייל (6) מתוך אתר tiqets
רובע החלונות האדומים צילום מתוך אתר tiqets - למטייל (7) מתוך אתר tiqets
רובע החלונות האדומים צילום מתוך אתר tiqets - למטייל (8) צילום: Tours & Tickets | מתוך אתר tiqets
רובע החלונות האדומים צילום מתוך אתר tiqets - למטייל (9) צילום: Tours & Tickets | מתוך אתר tiqets
רובע החלונות האדומים צילום מתוך אתר tiqets - למטייל (10) צילום: Tours & Tickets | מתוך אתר tiqets
רובע החלונות האדומים צילום מתוך אתר tiqets - למטייל (11) צילום: Tours & Tickets | מתוך אתר tiqets
De Wallen, Amsterdam, Netherlands

רובע מפורסם זה, נמצא ממש בסמוך לתחנה המרכזית של אמסטרדם וכיכר דאם, בחלק העתיק יותר של העיר. זהו אחד המקומות הפופולארים ביותר באמסטרדם, ואולי הרובע המפורסם והמתוייר ביותר בעולם.

ברובע כ-300 חלונות ראווה, הנשכרים על ידי זונות המציגות עצמן לעוברי אורח ברחוב. מעל חלונות הראווה תלויות מנורות אדומות - ומכאן השם.

 הרחובות גדושים במספר רב של חנויות סקס, הופעות סקס חיות, מועדונים, בתי קולנוע ועוד.

הזנות היא מקצוע חוקי באמסטרדם וחלים עליה חוקי המס. הפעילות המשטרתית היחידה בנושא היא מניעת העסקתן של קטינות בתחום. נמצאים כאן אלפי תיירים סקרנים שבאים לראות את הזונות בחלונות הראווה. 
  המקום עמוס במשך היום ובעיקר מהשעה 22:00 בלילה ובסופי שבוע.

הזנות הממוסדת בהולנד, הופכת את האיזור לאיזור בטוח יחסית. 

 

 

חסכו זמן וכסף! הזמינו כרטיסים מראש

מה חושבים מטיילים על רובע החלונות האדומים

3.6
7 מדרגים
1
3
2
1
0

7 המלצות על רובע החלונות האדומים

תמונת הפרופיל של עמית מגן_4149309
עמית מגן_4149309

”ביום לכולם בלילה לא בהכרח“

קרא עוד

ביום- מומלץ מאוד (לכל המשפחה) ! אזור תוסס ומלא חיים. מומלץ להגיע ולעבור בצורה חופשית בין הרחובות היפים ושלל החנויות והמסעדות המגוונות.

בערב/לילה- לא מתאים לכולם. אותו איזור, אותן חנויות אך האווירה כולה נהיית מעט יותר מינית. החוויה של הזונות שעומדות בחלונות לא מתאימה לכולם, מסתובבים יותר חבורות של שיכורים וטיפוסים פחות נעימים. עם זאת, עדיין מאוד נחמד ומרגישים בטוח להסתובב, המקום שוקק חיים בלילה ויש באזור הרבה בארים וקופישופס והאווירה שמחה. בקיצור- הביקור בלילה יכול להיות מאוד חוויתי אבל גם לא להתאים לכולם, תלוי בכם ובאופי הטיול.

*שווה להדגיש שבאמסטרדם בקיץ מחשיך מאוד מאוחר (אחרי 22:00) לכן מדובר כאן על החל מאזור השעה 19:00 גם אם עדיין יש אור.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של גולן שרמן
גולן שרמן

”האם לקחת לכאן את הילדים?“

קרא עוד

החלונות האדומים נקראים De Wallen. הרחוב המפורסם ביותר בעיר בשל הנערות העובדות הנמצאות בו. תמיד ישנה ההתלבטות האם לקחת לכאן את הילדים? ניתן להסתובב עם ילדים, אך רצוי להימנע מלהראות להם את המראות הקשים. הרובע כולל בניינים מרשימים, חיי לילה תוססים ובעיקר הרבה נשים בחלונות ראווה, חנויות לאביזרי מין, מועדוני מין והרבה הרבה מסעדות אתניות זולות, טעימות ומהירות. הביקור ברובע חסר טעם בשעות היום, אז הוא די שומם ויש לבקר בו החל משעות הערב. במקור קראו לחלונות "אדומים" מכיוון שכאשר הגברת הייתה עם לקוח, היא הדליקה את האור שבמנורה האדומה מעל החלון. כיום האור האדום דולק ללא הפסקה. שני המועדונים המפורסמים ברובע הם ה-Casa Rosso ו-Moulin Rouge בהם מתקיימים ללא הפסקה מופעי מין והכניסה אליהם עולה בסביבות 40 אירו לאדם.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של itaydi
itaydi

”שדרת החלונות האדומים“

קרא עוד

לדעתי לא להתקרב אם ילדים לא ביום ולא בלילה, יש שם נערות בחלונות ראווה עם חזייה ותחתונים גם בשעות האור וריח של סמים בכל מקום באויר.

ביום יש גשרים נחמדים לרוחב תעלה ואפשר לטייל בשמחה. לקראת שעות הערב יש בחלונות בחורות והריח מתחזק.

יש ליד גם את איזור הצ'יינה טאון עם מסעדות סיניות.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של liliaA
liliaA

”רובע החלונות האדומים - לא בלילה“

קרא עוד

ראינו את רובע החלונות האדומים גם באור וגם בלילה, ולדעתי כדאי לבקר לפני שמחשיך. חשוב לציין שגם ביום וגם בלילה עומדים טיפוסים מפוקפקים שמציעים לעוברי האורח לקנות סמים. בלילה (בסביבות 23:00) כמות האנשים אדירה, ממש קשה להסתובב, ובנוסף יש הרבה שיכורים וטיפוסים לא נעימים.

כאשר הגענו לפני שהחשיך (בסביבות 20:00) היו פחות אנשים, עברנו את כל הרובע והייתה אווירה יותר טובה מאשר בלילה. כן ממליצה להגיע ולראות את הרובע בכל מקרה, זאת סוג של חוויה שונה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של גולן שרמן
גולן שרמן
2

”סיור ברובע החלונות האדומים“

קרא עוד

זהו הרובע המפורסם ביותר בעיר הודות ל"נערות העובדות" הנמצאות בו. תמיד ישנה ההתלבטות האם לקחת לכאן את הילדים? ניתן להסתובב עם ילדים, אך רצוי להימנע מלהראות להם את המראות הקשים. הרובע כולל בניינים מרשימים, חיי לילה תוססים ובעיקר הרבה נשים בחלונות ראווה, חנויות לאביזרי מין, מועדוני מין והרבה הרבה מסעדות אתניות זולות, טעימות, מהירות ועם מחירים סבירים. הביקור ברובע חסר טעם בשעות היום, אז הוא די שומם ויש לבקר בו החל משעות הערב. למה קוראים לחלונות "אדומים"? מכיוון שכאשר הגברת נמצאת עם לקוח, האור שבמנורה מעל החלון נדלק וצבעו אדום. מספיקה חצי שעה להתרשמות מהרובע.

בדרך מהרובע לכיכר דאם ברחוב Damstraat 32, נמצאת חנות קטנה ומטריפה לחובבי D&D בשם Chimera. החנות מכילה בובת ופסלים של דרקונים ויתר יצורי קסם גן עדן. לחובבי הז'אנר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של rona 2
rona 2

”החלונות האדומים באמסטרדם - לא ללכת לבד“

קרא עוד

בזמן שהותנו בהולנד עשינו סיור מודרך ברובע החלונות האדומים באמסטרדם, המקום זה לא רחוב אחד, אלא מספר רחובות וסמטאות צמודים אחד לשני עם חלונות עם אורות בצבע אדום, שבכל חלון יש בחורה אחרת עם בגדים תחתונים (אנחנו לא ראינו ערום לגמרי אלא רק עם חזיה ותחתונים, אחת היתה בלי חזיה אבל עם שיער ארוך ארוך, שהסתיר). היו חלונות שהיו מוגפים בווילון והוסבר לנו שברגע שזה סגור מתרחשת פעילות ואז מכסים בווילון.

המקום צפוף, מלא אנשים (במיוחד בסוף שבוע) והרבה אנשים מפוקפקים נמצאים שם, ריח חריף של סמים, אנחנו היינו 18 אנשים ונצמדנו אחד לשני כי היה מפחיד להסתובב שם. ראינו בחורה שהלכה שם לבד וישר הקיפו אותה כמה בחורים, שחסמו לה את הדרך, אבל היא נצמדה אלינו והצליחה לברוח מהם.

לסיכום - לא להסתובב שם לבד ובטח שלא בנות לבד. המקום לא נעים במיוחד ולא בטוח, לצלם אסור שם בכלל, אז עדיף להגיע ללא מצלמות. לפי דעתי, חובה להגיע למקום רק כדי לראות בעיניים על מה מדובר, כי זה דבר שלא רואים כל יום, אבל חובה להביא לשם כמה שפחות כסף וציוד ולבוא בחבורה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ikarni
ikarni

”רובע החלונות האדומים“

קרא עוד

זה לא סוד שכל מי שמגיע לאמסטרדם לא עוזב לפני הצצה באזור החלונות האדומים. לא התרשמנו מי יודע מה. אומנם יצא לנו לראות מישהו נכנס פנימה, אבל היה יחסית ריק. ייתכן שזה בגלל השעה היחסית מוקדמת - שש בערב.

בכל אופן, המקומיים סיפרו לנו שהאיזור בתהליכי סגירה ולאט לאט מפנים את החלונות, מכיוון שהממשלה הגיעה למסקנה שהם לא מצליחים לשלוט בעניין הסחר בנשים כפי שהם קיוו והצליחו עם הסמים. ההולנדים מקווים להפוך את האיזור לרובע אומנים. התהליך אמור לקחת מספר שנים. באמת לא ראינו כל כך הרבה חלונות כמו שחשבנו שיהיו - כנראה כבר התחילו עם התהליך והשמועות נכונות.

הטיפ עזר לך?

חסכו זמן וכסף! הזמינו כרטיסים מראש

כתבות על רובע החלונות האדומים

מתוך הבלוגים - פוסטים על רובע החלונות האדומים

הוספת פוסט

תגיות

הזמנת חופשה לאמסטרדם

אטרקציות באמסטרדם

מלונות ומקומות לינה באמסטרדם

מדריכים ונותני שירות באמסטרדם

נהגים באמסטרדם

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

פסח 2024 -לאן לטוס לחופשה הבאה?

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

ספארי צלילה: המדריך לצולל המתחיל

הכתבות הכי נצפות השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע