הגסטהאוס של מאיה וזורא
Maya Gesthous

4
(22)
הוסף לטיול שלי
הגסטהאוס של מאיה וזורא צילום של הוטלס קומביינד - למטייל (1) צילום: הוטלס קומביינד
הגסטהאוס של מאיה וזורא צילום של הוטלס קומביינד - למטייל (2) צילום: הוטלס קומביינד
הגסטהאוס של מאיה וזורא צילום של הוטלס קומביינד - למטייל (3) צילום: הוטלס קומביינד
הגסטהאוס של מאיה וזורא צילום של הוטלס קומביינד - למטייל (4) צילום: הוטלס קומביינד
הגסטהאוס של מאיה וזורא צילום של הוטלס קומביינד - למטייל (5) צילום: הוטלס קומביינד
הגסטהאוס של מאיה וזורא צילום של הוטלס קומביינד - למטייל (6) צילום: הוטלס קומביינד
הגסטהאוס של מאיה וזורא צילום של הוטלס קומביינד - למטייל (7) צילום: הוטלס קומביינד
הגסטהאוס של מאיה וזורא צילום של הוטלס קומביינד - למטייל (8) צילום: הוטלס קומביינד
הגסטהאוס של מאיה וזורא צילום של הוטלס קומביינד - למטייל (9) צילום: הוטלס קומביינד
הגסטהאוס של מאיה וזורא צילום של הוטלס קומביינד - למטייל (10) צילום: הוטלס קומביינד
הגסטהאוס של מאיה וזורא צילום של הוטלס קומביינד - למטייל (11) צילום: הוטלס קומביינד
הגסטהאוס של מאיה וזורא צילום של הוטלס קומביינד - למטייל (12) צילום: הוטלס קומביינד
הגסטהאוס של מאיה וזורא צילום של הוטלס קומביינד - למטייל (13) צילום: הוטלס קומביינד
הגסטהאוס של מאיה וזורא צילום של הוטלס קומביינד - למטייל (14) צילום: הוטלס קומביינד
הגסטהאוס של מאיה וזורא צילום של הוטלס קומביינד - למטייל (15) צילום: הוטלס קומביינד
הגסטהאוס של מאיה וזורא צילום של הוטלס קומביינד - למטייל (16) צילום: הוטלס קומביינד
הגסטהאוס של מאיה וזורא צילום של הוטלס קומביינד - למטייל (17) צילום: הוטלס קומביינד
הגסטהאוס של מאיה וזורא צילום של הוטלס קומביינד - למטייל (18) צילום: הוטלס קומביינד
הגסטהאוס של מאיה וזורא צילום של הוטלס קומביינד - למטייל (19) צילום: הוטלס קומביינד
הגסטהאוס של מאיה וזורא צילום של הוטלס קומביינד - למטייל (20) צילום: הוטלס קומביינד
הגסטהאוס של מאיה וזורא צילום של הוטלס קומביינד - למטייל (21) צילום: הוטלס קומביינד
הגסטהאוס של מאיה וזורא צילום של הוטלס קומביינד - למטייל (22) צילום: הוטלס קומביינד
הגסטהאוס של מאיה וזורא צילום של הוטלס קומביינד - למטייל (23) צילום: הוטלס קומביינד
הגסטהאוס של מאיה וזורא צילום של הוטלס קומביינד - למטייל (24) צילום: הוטלס קומביינד
הגסטהאוס של מאיה וזורא צילום של הוטלס קומביינד - למטייל (25) צילום: הוטלס קומביינד
הגסטהאוס של מאיה וזורא צילום של הוטלס קומביינד - למטייל (26) צילום: הוטלס קומביינד
Z. Chavchavadze Street 8, Tbilisi
+995571781818
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מאפייני הגסטהאוס של מאיה וזורא

עירוני קניות אתרים תירותיים גורמה

שירותים ומתקנים בהגסטהאוס של מאיה וזורא

WiFi Wi-Fi חינם

מה חושבים מטיילים על הגסטהאוס של מאיה וזורא

4
22 מדרגים
14
1
0
3
3

22 המלצות על הגסטהאוס של מאיה וזורא

תמונת הפרופיל של מוריה ברקי
מוריה ברקי

”לא להתעלם מההמלצות הרעות“

קרא עוד

היינו אצל מאיה כמה לילות, מיד אחרי הטיסה, ואחרי שחזרנו מקזבגי, אפילו השתמשנו בנהג שלה (מה שנותן לה אחוזים) . היינו שקטים ולא עשינו בעיות, אבל ברגע שרצינו ממאיה משהו מעבר, (ואפילו לא משהו מעבר - בפעם השנייה שהגענו אפילו לא טרחה להראות לנו איפה לרדת, מה לומר לנהג, בעלי ממש ניווט כדי להגיע למקום) .

רצינו עזרה לקנות באינטרנט כרטיס לרכבת, היא הייתה לא נעימה והתעצבנה וכעסה בלי טעם על כך שהיא חשבה שלא נשלם על ליל הנסיעה למרות ששמרנו אותו. הסברנו את עצמנו, אבל היא לא הפסיקה לצעוק, לכעוס ואמרה לנו שכדאי שנלך כבר עכשיו (ערב שבת) . אישה ממש לא נעימה! הכסף עלה להם לראש לגמרי.

ראינו ביקורות טובות ולא טובות וחשבנו שאולי אנשים היו קטנוניים כלפיה. לא מדובר בסיפור כזה. אישה לא נעימה, אבל כשמדובר בכסף היא תחייך. ברגע שזה טיפה מעבר לכך, תחפש את החברים שלך.

ממליץ להתרחק.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Raanan_3317766
Raanan_3317766

”גסט האוס זורה ומאיה“

קרא עוד

זורה ומאיה מנהלים גסט האוס בטביליסי קרוב לבית הכנסת. זורה מכיר היטב את גיאורגיה ומחזיק במספר רכבים עם נהגים אמינים ומנוסים מאוד דוברי אנגלית. זורה ומאיה זוג שעובד עם הנשמה והלב ומהיכרות אישית מאוד ממליץ עליהם.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ilr
ilr

”ממליץ מאוד“

קרא עוד

יחידת האירוח של מאיה וזורה כוללת הכל! מיטות, מקלחת ושירותים, מטבח מאובזר, ואפילו מכונת כביסה. יש תמיד מים חמים וזרם מצוין. (מי שעבר גסהאוסים בגאורגיה יודע להעריך את זה) והכל כלול במחיר. אנחנו שילמנו 70 לארי ליחידת האירוח (אני ואשתי).

המיקום מעולה: במרכז העיר העתיקה, משם יצאנו ברגל לכל המקומות המעניינים בעיר העתיקה ולה נעזרו כלל בתחבורה המקומית. המיקום ליד מסעדה כשירה, ליד בית הכנסת וליד בית חב”ד. מאיה עזרה לנו בטיפים ועצות לגבי העיר, היא ישראלית שעברה לגור עם המשפחה בגאורגיה. דוברי עברית.

יחס חם ושירות מצוין, ממליצים מאוד!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של tomerra5
tomerra5

”מקום מומלץ ללינה בטביליסי“

קרא עוד

ממליץ בחום על המקום. אם אתם מחפשים נחיתה רכה בטביליסי, אז זו הכתובת.

זורא ומאיה זוג אשר ייתן לכם מענה לכל בקשה והכוונה. גם המלצות הכוללות הסבר על מגוון אפשרויות העומדות בפניכם, כגון דרכי נגישות, מסלולי טיולים, מסעדות, מקומות בילוי, בתי כנסת, בית חב”ד וכו'.

יש לציין כי החדר מרווח ונקי, האמבטיה מרווחת. מים חמים עומדים לרשותכם בכל זמן נתון. חשוב מכל הם האנשים החמים (יהודים דוברי עברית) ושירותיים ביותר!

מזורא ומאיה תקבלו איסוף מלא מהשדה במחיר הוגן. לא מומלץ להסתבך ולקחת מונית אשר לא בהכרח תכיר את הכתובת ותאריך לכם את הדרך (זמן רב אשר מיתר לבזבז) ותקפיץ את מחיר הנסיעה.

לא תתאכזבו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Liraz_3592040
Liraz_3592040
2

” להרגיש בטוח בחו"ל זה המקום“

קרא עוד

לאחר אינספור בירורים מול חברות שונות אשר נתנו לנו מגוון אפשרויות לטייל בגאורגיה, לבסוף הבנו שהם דורשים מחירים מופקעים ולא מוצדקים.

יצרנו קשר דרך פורום מטיילים והגענו לאחר המלצות רבות לזוג יהודי זורא ומאיה אשר מתגוררים בטביליסי במרכז העיר העתיקה בלב העניינים ובעלי גסטהאוס מקסים, משופץ, נקי ומרווח.

מאיה וזורא ישבנו עימנו רבות והתאימו עבורינו את הטיול אשר אנו חיפשנו. קיבלנו מהם טיפים רביל על דרכי נגישות, אופציות לינה בכפרים, מקומות בילוי, מסעדות, מסלולי טיול והכל מותאם לתקציב האישי שלנו.

המחיר נמוך בהרבה ממה שקיבלנו דרך מספר רב של חברות בארץ בין אם לטיול מאורגן ובין אם לטיול עצמאי.

ממליצה בחום, ניתן ליצור קשר בוואטס אפ.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של amram11
amram11

”טיול מדהים בסיועו של זורא“

קרא עוד

לפני מספר ימים חזרנו, שתי זוגות מטיול בגיאורגיה. מאחר ואת מרבית הטיפים שלי לטיולים בחו”ל אני מקבל באתר החלטתי לפרסם את המלצתי. ראשית יצרתי קשר עם זורא בהמלצת חבר. חובה לציין שקשר זה שידרג לי את הטיול. זורא זמין בטלפון +995595213188. את הקשר יצרתי בווצאפ וכל התקשורת היתה מהירה וברורה. העברתי לו את ההעדפות שלנו לטיול ואת התאריכים והוא בנה לנו תכנית מותאמת. כשהגענו המתין לנו בשדה התעופה בליווי גוצ'ה הנהג שהצמיד לנו למשך כל הטיול. כמובן שסיכמנו מראש על כך שנקבל רכב צמוד עם נהג שמכיר את המסלול. הטיול היה מהמם והתכנית עבדה בדיוק כפי שתיכננו. בקיצור, התכנון והביצוע של זורא היו מעבר למצופה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של לילויפה
לילויפה

”גסטהאוס או מלון?“

קרא עוד

חזרנו מגאורגיה אחרי טיול מדהים של עשרה ימים. בן זוגי ואנוכי אנשים מבוגרים, ואת הטיול התחלנו להכין לפני מספר חודשים כשבראשיתו יצרנו קשר עם שליח חב”ד בטביליסי, אשר המליץ לנו על הגסטהאוס של מאיה וזורא, עליהם קראנו חוות דעת שונות ומגוונות. לאחר שיצרנו עימם קשר טלפוני וביררנו את הפרטים, הרגשנו שהגענו למקום הנכון. המחיר של חדר עם מטבחון וכמובן שרותים צמודים, לא עלה על המקובל, אפילו בכפרים נידחים המחיר אינו רק זול אלא זעום.

כשהגענו בשלוש לפנות בוקר, חיכתה לנו מונית מטעמם. כבר למחרת קיבלנו מזורא (ללא תוספת מחיר), המלצות לתוכנית טיולים לשישה ימים, עם מדריך/נהג צמוד מדהים, אשר התייחס אלינו כמו להוריו. גם בכפרים הנידחים ביותר, בחרנו בגסט האוסים שזורא המליץ ופגשנו באנשים מקומיים מקסימים, איתם היה קל ליצור קשר ולספר על ישראל (זה לא במרכז עולמם). אכלנו אוכל ביתי טעים ביותר, במחירים סבירים (על פי המקובל במדינה), עם אירוח חם ומחבק. בחזרה לטביליסי זורא ומאיה הדריכו אותנו איפה לאכול, איפה לקנות וכמה לשלם. מכיוון של יכולנו כבר לחזור לשוק הגדול ולקנות שם תבלינים, מאיה הכינה לנו שקית עם כל טוב במתנה (תבלינים).

חשוב לזכור שבמדינה כל כך רחוקה, כל תייר הוא נציג מדינת ישראל, ולגבי זורא ומאיה העובדה שהם ישראלים לשעבר, מקלה על התקשורת (מאוד חשוב). אבל בהתקשרות מולם משלמים עבור השירות נטו, ואין לצפות לתוספות, אלא אם ירצו. בסך הכל היה מדהים מכל הבחינות, ואני ממליצה בכל לשון על אירוח במקום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של tzairij
tzairij

”הגסטהאוס של מאיה וזורא בטביליסי“

קרא עוד

חזרנו לפני כשבוע משהות של 10 ימים בגאורגיה. דרך האתר של למטייל קראתי על ההוסטל של מיה וזורא. שניהם ישראלים שגרו שנים רבות בארץ ועברו לטביליסי. הם ממוקמים בסמטה מאוד שקטה, מול בית חב"ד. במרחק הליכה קצר מבתי הכנסת שבעיר ומהמרכז של טביליסי.

יצרתי איתם קשר תחילה טלפוני ובהמשך דרך Whats'up מספר פעמים. תמיד קיבלתי מענה מהיר ואדיב. מאחר והגענו לקראת לפסח ואנו שומרי כשרות הרגשנו שהזוג עושה את המרב כדי לעזור ולתת טיפים שונים בנושאים של הצטיידות של המזון והבגדים. כפי שסיכמנו, המתין לנו נהג בשדה התעופה בשעה 3 בלילה עם שלט ולקח אותנו לדירה שם המתינה לנו מאיה. ביקשתי וגם קיבלתי יחידת דיור עם מטבחון ושירותים נפרדים.

דרכם גם קיבלתי הצעה למסלול של חמישה ימים, עם מקומות שזורא המליץ. ערב לפני היציאה, נפגשנו עם הנהג כדי לסגור פרטים אחרונים. בגאורגיה לא רבים דוברים אנגלים. זורא הסביר וכתב לנהג את המסלול לפי אתרים באופן מוקפד ואני רשמתי אותם כדי להיות בעניינים, במהלך הנסיעה, למרות שלא היה צורך בכך.

ברצוני לציין שזורא מידי יום ולעיתים מספר פעמים ביום יצר קשר עם הנהג ואיתי ועקב אחרי ההתקדמות שלנו לפי המסלול, במידה והיו שאלות יצרנו קשר טלפוני עם זורא והנושא נפתר במהירות (נזקקנו לכך פעם אחת בלבד). ווינו, הנהג שקבלנו היה מעולה עם הרבה סבלנות ובמהלך הנסיעה אף עצר לנו בנקודות נוף יפהפיות ובמקומות שלא היו בתוכנית. הספקנו לבקר בכל האתרים שתוכננו. כמובן שבסיום השהייה הגיע הנהג ולקח אותנו לשדה התעופה. חזרנו מגאורגיה מאוד מרוצים מהיחס, האיכפתיות והחום שקיבלנו ממיה וזורא.

לגבי עלויות: הסעה מ/אל נמל התעופה 30 לארי, לינה 50-70 לארי ליום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של guybark
guybark

”הוסטל מומלץ בטביליסי“

קרא עוד

ביקרנו אצלה בסוף אוקטובר לשני לילות. ההוסטל ממוקם באזור מאוד מרכזי בטביליסי. היינו שני זוגות. הדירה מאובזרת ונקיה, יש מים חמים בשפע. יש חימום בחדרים. המחיר לא גבוה.  מאיה ובעלה ישראלים, אנשים מאוד נחמדים. הם עזרו לנו בכל מה שהיינו צריכים. ממליצים בחום!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של רותזקצר
רותזקצר

”הגסטהאוס של מאיה- חוויה שלילית“

קרא עוד

אנחנו היינו בגסטהאוס שלהם עקב הרבה המלצות טובות שקראנו. היה נוח להתכתב עם מאיה מהארץ כיוון שהיא דוברת עברית (אם כי היא הייתה מאוד קצרה במילים ולא ברורה). כשהגענו אליהם הבנו שלזוג עלתה קצת ההצלחה לראש והרגשנו כחלק מפס ייצור של אורחים ישראלים. נתקלנו בחוסר סבלנות ומחיר יקר יחסית. בהמשך ישנו אצל זאירה, שכנה של מאיה- שהיא אגב מקסימה מקסימה ולשם התגודדו לאט לאט כל פגועי זורא ומאיה, שלהרבה מהם היו קטעים מאוד לא נעימים איתם. בקיצור מקווים שהם יחזרו למוטב בקרוב, אבל עד אז מאוד לא מומלץ ללון אצלם.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על הגסטהאוס של מאיה וזורא

אין עדיין פוסטים על הגסטהאוס של מאיה וזורא.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לטביליסי

אטרקציות בטביליסי

מלונות ומקומות לינה בטביליסי

מדריכים ונותני שירות בטביליסי

נהגים בטביליסי

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

חופשה של פעם בחיים

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי