אוכל רחוב ומידע כללי ברישיקש

8 המלצות על אוכל רחוב ומידע כללי ברישיקש

תמונת הפרופיל של shality
shality

”מטרת הביקור“

קרא עוד

שימו לב שמלבד רחוב צר אחד בין גשר לקשמן לגשר רם בגדה המזרחית, אין מה לחפש בעיר הזו שנראית כמו כל עיר הודית (דחוסה, צפצופים ולכלוך) . באותו רחוב תמצאו את כל התיירים הזרים (מלא ישראלים) , חנויות לתיירים וכל קורסי היוגה (הסיבה העיקרית להיות פה) . חוץ מזה מאוד חם שם ומלא ביתושים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של omazlat
omazlat

”דוכני מיץ פירות בלקסמן ג''ולה“

קרא עוד

חוצים את הגשר ופונים ימינה לרחוב הראשי, קצת אחרי המנקי אוזניים המקומיים יש דוכני מיץ קרים וטעימים. מומלץ מנגו אננס ומנדרינה (70 רופי)

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של omazlat
omazlat

”סמוסה חמה וטעימה וקינוח מתוק“

קרא עוד

כשחוצים את הגשר בלקסמן ג''ולה ופונים ימינה, יש דוכן קטן מצד שמאלה שמוכר סמוסות קטנות ב-10 רופי. מומלץ בסוף לקחת ממתק ג''לי בי גם ב-10 רופי. טעים מאוד!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של omazlat
omazlat

”עוגיות חמאה בלקסמן ג''ולה“

קרא עוד

כשחוצים את הגשר פונים ימינה ברחוב הראשי ובערך באמצע (סמוך למנקי האוזניים.) יש דוכן עוגיות רק בשעות הערב קופסא עולה 150 רופי בשקית 50 רופי ויש בערך 10 עוגיות חמות טעימות ומצוינות. מעולה!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של omazlat
omazlat

”טאלי ואלו פראטה בלקסמן ג''ולה“

קרא עוד

כשחוצים את הגשר בלקסמן ג''ולה פונים שמאלה בכיכר לכיוון המקדש. ממולו יש דוכנים מצוינים לטאלי ואלו פראטה ב-50 רופי. מעולה!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של idanbah
idanbah

”עוגיות החמאה המפורסמות של רישיקש“

קרא עוד

כאשר חוצים את הגשר של ראם ג'ולה ופונים ימינה לעבר השוק, תמצאו מימינכם דוכן רחוב קטן ובו תנור, שם מכינים על המקום עוגיות חמאה מהטעימות שאכלתי! הן טריות, חמות וטעימות והדוכן נקי ונעים. ניתן לקנות גם עוגיות ספורות וגם לארוז קופסא לפי משקל.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של sidhrta
sidhrta

”דאבות ברישיקש“

קרא עוד

מדובר בשורה של דאבות קטנות, במיטב המסורת ההודית. צ'אי כמו שרק צ'אי מהרחוב יכול להיות, סמוסות במיטב החריפות והחלק האהוב עליי, טאלי ב- 20 רופי עם רי פיל ב- 5 רופי. אני אישית ממליץ לקפוץ למכולת ליד לקנות מים, כי הולך להיות קצת חריף.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי
1

”פאאפו לאסי ברישיקש“

קרא עוד

אמנם בהודו לא חסרות מסעדות מערביות וישראליות מומלצות, ואותן די בטוח שתגלו לבד מהר מאוד, אבל אני רוצה להמליץ על פאאפו לאסי - נמצא ברישיקש עצמה (כל רקשה שתקחו תדע לכוון אתכם). יש לו רק טעם אחד של לאסי מתוק, קר וטעים במיוחד, אותו קונים תמורת סכום זעום (בסביבות 7-12 רופי לכוס ענקית, אני לא זוכרת בדיוק...). משקיפים על הרחוב, שנמצאים בו בעיקר מקומיים. 

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על אוכל רחוב ומידע כללי ברישיקש

אין עדיין פוסטים על אוכל רחוב ומידע כללי ברישיקש.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לרישיקש

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם