בית הספר הספרדי לרכיבה
Spanische Hofreitschule

2.5
(5)
Michaelerplatz 1, 1010 Wien, Austria
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

בית הספר הספרדי לרכיבה בוינה הינו המוסד היחיד בעולם המשמר מזה 450 שנים את סגנון הרכיבה הקלאסי (Haute école), וממוקם צמוד לכיכר Michaelerplatz. המבנה עוצב על ידי האדריכל הבארוקי יוסף עמנואל פישר פון ארלאך במאה ה-18, ושימש לשיעורי רכיבה עבור בני האצולה הווינאית. בית הספר מציע מופעי רכיבה ייחודיים, בהם הקהל נהנה ממופע ‘בלט’, המפגין הרמוניה מופלאה בין הסוסים הליפיצאנריים (בני הזן העתיק באירופה) לרוכבים, באולם רכיבה יפהפה עטור נברשות, לרקע מוסיקה קלאסית. ניתן גם לצפות בסוסים הצחורים במהלך סשן אימונים בשעות הבוקר, כאשר הסיורים המודרכים המוצעים במקום כוללים ביקור באורוות. כדאי לבדוק באתר האינטרנט של בית הספר את מועדי המופעים והסיורים.

מה חושבים מטיילים על בית הספר הספרדי לרכיבה

2.5
5 מדרגים
1
0
1
0
2

5 המלצות על בית הספר הספרדי לרכיבה

תמונת הפרופיל של בן ציון_3364741
בן ציון_3364741

”חוויה מיותרת לחלוטין בווינה“

קרא עוד

קניתי כרטיס ב-15 אירו, וכל מה שראיתי זה חמישה מאמנים רוכבים עם חמישה סוסים לבנים מסביב למגרש אימונים ותו לא. אין תרגילים, אין אטרקציות ואין כלום. הסבירו לי שמדובר רק באימון וזה מה שמקבלים. באנו לשעתיים ויצאנו עם רבים אחרים אחרי חצי שעה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yoyo89
yoyo89

”תרומה לסוסים בלבד“

קרא עוד

מאכזב למדי. האטרקציה מוערכת כשעתיים, אך בפועל אפשר לצאת כבר אחרי רבע שעה. העלות 15 אירו, המקום מפוצץ והתמורה – מינימלית. אפילו באתר הם רושמים שאלה אימוני בוקר לסוסים, חימום שרירים וכו' וככה זה גם נראה.

לא להתפתות ממה שמוצג בכניסה לאתר על המסך, אלה סרטים מהמופעים, אם למישהו יהיה מזל ליפול על הזמן הזה, וזה גם עולה יותר יקר. מוציאים מספר סוסים ומובילים אותם במעגל. זה כל המופע. חבל על כל סנט!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אפי שוב
אפי שוב

”בית הספר הספרדי לרכיבה בווינה“

קרא עוד

אנחנו קצת הסתבכנו עד שמצאנו אותו כי קודם כל ראינו את האורוות וחשבנו שזה שם וזה לא. הכניסה נמצאת ממש בכיכר מיכאלארפלץ. מה שנראה כמו הכניסה לארמון בצד שמאל. 

בתאריכים שהיינו לא התקיימו הופעות ואפשר היה לצפות באימונים בשבת בין 10:00 ל-12:00. המחיר 14 אירו. אנחנו הגענו קצת אחרי השעה 11. שילמנו 10 אירו (כנראה בגלל שנשאר לנו רק 45 דקות לצפות). מה רואים? המאמנים מוליכים את הסוסים הלבנים האלה (לייפציאנים), וכשהם הולכים בצורה מסוימת הם נראים רוקדים. יש טקסיות מסויימת גם באימון, הבגדים של הרוכבים, סדר מופתי בהגעה ובסיום. אין צורך לצפות יותר מ-45 דקות. זה בהחלט מספיק מכיוון שמדובר רק באימון. אסור לצלם. המחיר יקר אבל כבר הגענו ורצינו לראות. אני מודה שבמהלך המופע התחלתי לרחם על הסוסים הללו שהולכים בצורה כפופה ומרכינת ראש רק בגלל שזה יפה ואני מניחה שלא מבחירה. מומלץ לחובבי סוסים. באתר האינטרנט אפשר לבדוק מתי יש הופעות ומתי אימונים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של tamiy
tamiy

”בית הספר הספרדי לרכיבת סוסים“

קרא עוד

אחת ההמלצות בעת ביקור בארמון הופבורג בוינה, הוא להיכנס לבית הספר הספרדי לרכיבה. ישנה אפשרות של צפייה במופע הסוסים ואפשרות זולה יותר, היא צפייה באימון הסוסים. אז הזול הוא סתם סיבובי סוסים ברחבה, ללא עניין וללא אקשן. אז נא לא לנסות לחסוך ואם כבר סוסים, אז עדיף המופע (אותו לא ראינו).

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של lotemla
lotemla

”בית הספר הספרדי לרכיבה על סוסים“

קרא עוד

את ביקורנו בבית הספר הספרדי לרכיבה על סוסים של וינה (The Spanish Riding School in Vienna) התחלנו באימון הבוקר שלהם (לא הצלחנו להשיג כרטיסים למופע עצמו). אחר הצהרים חזרנו לשם שוב, לעשות את הסיור המודרך, שהיה ללא צל של ספק אחת מהאטרקציות המרכזיות בטיול. הסיור ריתק אותנו, והמדריכה היתה ממש מצויינת! מעבר למידע הרב בנושא הסוסים, הסיור מצליח להעביר את אוירת וינה האריסטוקרטית וממש משלים את הביקור בארמון שלבורון.לא להחמיץ!

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על בית הספר הספרדי לרכיבה

הוספת פוסט

תגיות