מוזיאון תיסן-בורנמיסה
Thyssen-Bornemisza Museum

4.7
(3)
מוזיאון תיסן-בורנמיסה - למטייל (1) מתוף הטיפ של אפי שוב
Paseo del Prado, 8, 28014 Madrid, Madrid, Spain
+34 902 76 05 11
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

במוזיאון תיסן-בורנמיסה Museo Thyssen-Bornemisza מוצגות יצירות בעלות מוניטין עולמי מסוף המאה ה-15 עד סוף המאה ה-20. במוזיאון מוצג אוסף אומנות פרטי מהמרשימים בעולם, של הברון תיסן בורנמיסה. מדובר בהזדמנות נדירה לראות תחת קורת גג אחת את התפתחות האמנות ב-500 השנים האחרונות. שלוש קומות המוזיאון חולשות על יצירות מהרנסאנס הגרמני, האימפרסיוניזם, האקספרסיוניזם ואמנות הפופ. במוזיאון יצירות מייצגות של האמנות הספרדית, האיטלקית והפלאמית עם עבודות מוקדמות של ואן אייק ופרא אנג'ליקו, של כמה מגדולי הרנסנס, כמו רפאל, טינטורטו גירלנדאיו, אל גרקו ואחרים. עוד אמנים שעבודותיהם מוצגות כאן הם הולביין, רובנס, גויה, גדולי האימפרסיוניזם ואן גוך, רנואר, אדוארד מאנה, קלוד מונה ואפילו פיקאסו. יחד עם מוזיאון הפראדו ומוזיאון ריינה סופיה, יוצר המוזיאון את "משולש הזהב", המכונה כך בשל הקרבה הגיאוגרפית בין המוזיאונים.

מה חושבים מטיילים על מוזיאון תיסן-בורנמיסה

4.7
3 מדרגים
2
1
0
0
0

3 המלצות על מוזיאון תיסן-בורנמיסה

תמונת הפרופיל של vlev
vlev

”מוזיאון קטן יחסית, מגוון ומומלץ מאוד במדריד“

קרא עוד

מוזיאון לא מאוד גדול, קרוב מאוד למוזיאון דל פראדו. משלב אמנות מתקופת הרנסנס, יחד עם אימפרסיוניזם ואמנות מודרנית. אנחנו נהנינו כאן הרבה יותר מאשר בפראדו. חשוב לציין כי האודיו גייד הוא רק לחלק קטן מהיצירות, אבל ההסברים טובים מאוד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אפי שוב
אפי שוב

”Museo Thyssen Bornemisza - מומלץ מאוד“

קרא עוד

שני המוזיאונים הנחשבים של מדריד הם הפראדו והריינה סופיה. אבל זה המוזיאון המומלץ ביותר בעיניי. מוזיאון לאומנות. לא גדול מאוד, שנעים וקל להסתובב ולהתמצא בו, בניגוד להרבה מוזיאונים שהולכים בהם לאיבוד. הציורים מסודרים בסדר כרונולוגי. ראינו את כולם, מרובנס ורמברנדט ועד לרנואר, מונה, דגה והחביבים עלינו ון גוך, פיקאסו וגם דאלי ומירו המודרניים יותר. דווקא כמי שלא מתיימרת להבין באומנות מצאתי את המוזיאון הזה כאחד היפים והמעניינים. הקירות הצבועים בכתמתם, החדרים המסודרים בהיגיון, וגם הגודל השפוי. שעתיים של הנאה צרופה. המחיר 12 אירו לאדם, כמו שאומרים שווה כל שקל.Paseo del Prado, 8, פתוח בין 10 ל- 19 אבל כדאי לברר באתר: http://www.museothyssen.org/en/thyssen/home

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של sagi56
sagi56

”מוזיאון לאומנות במדריד“

קרא עוד

מוזיאון Thyssen שוכן לא רחוק מהמוזיאון המפורסם דל פראדו במדריד. מי שכבר ביקר במוזאיון דל פראדו כדאי לו לעשות גם ביקור במוזיאון זה.

במוזיאון מיצירותיהם של המפורסים באומנים, יצירות מוכרות ופחות מוכרות

שעות הפתיחה כל יום 10:00-19:00 והמחיר 10 אירו לאדם

בימי שני בין השעות 12:00-16:00 הכניסה למוזיאון היא חינם ובהתאם גם התורים המשתרכים כבר שעה לפני הפתיחה.

לאלו מבינכם שלא מתעכבים שעה ליד כל תמונה, מומלץ להגיע בסביבות השעה 13:00, ולא לעמוד בתור הארוך.

הטיפ עזר לך?

כתבות על מוזיאון תיסן-בורנמיסה

מתוך הבלוגים - פוסטים על מוזיאון תיסן-בורנמיסה

הוספת פוסט

תגיות

הזמנת חופשה למדריד

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם