סיורי אמנות במדריד
Madrid Art Tours

5
(15)
סיורי אמנות במדריד - למטייל (1) מתוך הטיפ של
סיורי אמנות במדריד מתוך הטיפ של Sisso86 - למטייל (2) מתוך הטיפ של Sisso86
פראדו, ריינה סופיה, טיסן וגלריות נוספות
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על סיורי אמנות במדריד

5
15 מדרגים
14
0
0
0
0

15 המלצות על סיורי אמנות במדריד

תמונת הפרופיל של mikin9
mikin9
5

”הדרכה עם ניר-מומלץ בחום“

קרא עוד

שלום לכולם,

קבעתי סיור מודרך עם ניר, המתגורר בשנים האחרונות במדריד ומבין גדול באמנות. הסיור היה חוויתי, ממוקד, מהנה ומעניין ביותר. הזמן עבר מהר בלי שהרגשתי ויכולתי בקלות לבלות במוזיאון תחת הדרכתו של ניר עוד כמה שעות טובות. כל שאלה ששאלתי זכתה למענה מהיר ומקיף. ללא ספק ביקור במוזיאון עם הדרכה מעניין הרבה יותר. בשל כך, קבעתי עם ניר סיור נוסף במוזיאון ריינה סופיה שלא תוכנן מראש, המציג אמנות מודרנית, וגם פה לא התאכזבתי.

לסיכום, אם אתם במדריד ומעוניינים בהדרכה באחד ממוזיאונים אילו, פנו לניר-לא תצטערו!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של asilbige
asilbige

”מדריך מצוין במוזיאוני מדריד“

קרא עוד

קיבלנו המלצה על ניר מהאתר. קבענו איתו סיור בפראדו. היה סיור מרתק במשך שעתיים. ניר איתגר אותנו לחשוב על מה שאנו רואים. למדנו הרבה ונהנינו מאוד מהסיור. מומלץ בחום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של nn17
nn17

”הדרכה מעולה - חוויה שלא תישכח“

קרא עוד

הזמנו את ניר להדריך אותנו, קבוצה של ארבעה זוגות, בסיור בפראדו - וזכינו לחוויה מיוחדת במינה. ניר - קסם של בחור, שופע ידע והבנה, הביא אותנו לראות ולהבין את הציורים, האמנים, ההקשרים ההיסטוריים והאמנותיים, וכו' - בצורה חוויתית ואפילו מרגשת. התחושה של כולנו בסיום הייתה - כמה חבל שאי אפשר להמשיך עוד ועוד. הסיור בפראדו היה הדובדבן שבקצפת של הביקור במדריד הנהדרת.

למותר לציין שכל נושא התיאומים מול ניר עבר בצורה נעימה, קלה ונגישה, והוא אף הוסיף ודאג לנו להזמנות למסעדה ולהמלצות על מדריד. מומלץ מכל הלב!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של alex6
alex6

”מוזיאונים במדריד“

קרא עוד

  קבענו עם ניר שיערוך לנו סיור פרטי במוזיאון ראינה סופיה. זוג הורים ובננו בן ה- 18. אנחנו ההורים, חובבי אמנות, אך רצינו בעיקר להנגיש את האמנות לבננו. הבחירה בניר התגלתה כמוצלחת ביותר - ניר פגש אותנו בכניסה למוזיאון, הראה לנו את ההיילייטס של המוזיאון, תוך שהוא מסביר את היצירות, מספר לנו על חיי האמנים הספרדים (בעיקר) ואת ההקשרים הפוליטים וההיסטוריים, שבהם הן נוצרו.

  הכל נעשה בחן ובגובה העיניים. ניר היה חברותי, מרתק והזמן עף בלי שנרגיש. הבן שלנו התעניין ושמח לשמוע את ההסברים וכמובן שגם אנחנו. למי שמגיע לביקור במדריד- ספרד ומעוניין להתפעל מייחודה, סיור עם ניר, באחד מהמוזיאונים היא אופציה רעננה להכיר את המקום קצת יותר לעומק.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של jorko
jorko

”הסיורים עם ניר- חווייה צרופה- תמורה מעולה לכספנו“

קרא עוד

לכל המטיילים במדריד בכלל ולמבקרים במוזאונים הפראדו וריינה סופיה בפרט- אני ובת זוגי ממליצים בחום רב מאוד על הסיורים המודרכים המיוחדים והמאתגרים של ניר הינדי שהוא בעל ידע רב ומעמיק בהיסטוריה של המקום - גם התאום עמו הוא חוויית שירות מיוחדת. אין ספק שמי שיזמין את הסיור ייהנה מחוויה צרופה של לימוד והנאה. (Madridarttours@gmail.com) .

היה ברור לנו שנצטרך משהו שונה ומיוחד, ככזה חיפשנו סיור לא שיגרתי עם מדריך לא שיגרתי שיוביל אותנו בנבכי המוזאונים אך שיהיה שונה ומאתגר. אנו שמחים לציין שהשילוב של מתן הסבר וידע בשילוב חשיבה מאתגרת והסתכלות מחוץ לקופסא על האומן ויצירתו היה מרתק ומהנה- ובהחלט קיבלנו תמורה מלאה חווייתית ומעולה לכספנו.

הדרכה של המדריך ניר במוזיאון הפראדו ובמוזיאון ריינה סופיה (סיורים נפרדים) - היו נפלאים. מעבר להפגנת ידע רב על ההיסטוריה של האומנות, נהנינו מאוד מצורת ההגשה המקצועית והמרעננת של הסיפורים מאחורי הקלעים של האומנות בתיבול ידע איכותי מקצועי ופיקנטי על האומן ויצירותיו תוך שהוא מצליח לסחוף אותנו אל תוך אווירה מיוחדת ותחושת כנפי ההיסטוריה והשפעתם על האומנים השונים. יודע לשלב את הידע תוך שמכניס אותנו למוחו של האומן ולסיפורים מאחורי הקלעים של המקום - והופכים את הסיור לחווייתי, מרומם, מקצועי ומיוחד. ניר גילה לכל אורך הסיור מקצועיות רבה תחושת מחויבות ותיבל את הסיור בחיוך, הומור ותוך שיתוף אינטראקטיבי שלנו אשר ריגש וריתק סיקרן והעשיר- למדנו ממך רבות.

מודים לך על ההשקעה וחוויה נדירה ששווה כל שקל - תענוג צרוף לעשות איתך את הסיור - ממליצים בחום לכל הקהלים, לימודי, עבודה, משפחה, נוער- פשוט מדהים ומאוד מיוחד, ישר כח ובמילה אחת חוויה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Oerie
Oerie

”ניר - אמן בהדרכה באמנות“

קרא עוד

ניר הדריך אותנו בחביבות ובנעימות – זוג סבים ושני נכדים (12 ו-14) במשך 3 שעות בנבכי הציור של מוזיאון הפראדו המקסים והמושקע. ניר מצטיין בתיאור התפתחות הציור האירופאי ומוליך אותך במסלול מתוכנן היטב לאורך נקודות ציון במשך מאות שנים. הוא הצליח לרתק את הצעירים על ידי הצבת שאלות והטלת משימות ולשמור על ערנותם ותשומת לבם במשך כל שעות ההדרכה. הייתה לנו חוויה חיובית ומהנה מאוד וממליץ בכל חום על התקשרות עם ניר – מציע לא לוותר על הסיור אתו!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של segvvay
segvvay
2

”סיור אישי במוזיאונים של מדריד עם ניר הינדי“

קרא עוד

קראנו המלצות על ניר הינדי, באתר למטייל ויצרנו אתו קשר מהארץ קבענו לסייר אתו במוזיאון הפראדו וגם בריינה סופיה.

נהנינו מאוד בשני הסיורים. ניר לקח אותנו ליצירות האמנות החשובות והמרכזיות של המוזיאון כשהוא צועד אתנו כרונולוגית מימי הביניים אל הרנסנס ועד העת החדשה. היה מעניין לראות דרך העיניים שלו את יצירות האמנות ואת ההשפעה של האמנים האחד על השני. אלמנטים של הרונימוס בוש דילגו אל תוך ציורים של סלבדור דאלי ופיקסו.

ההסברים של ניר היו מעניינים ומרחיבי דעת, אישיותו נעימה וההדרכה עזרה לנו לא ללכת לאיבוד בין שלל עבודות האמנות הנפלאות. כשמטיילים ללא הדרכה אפשר בקלות להחמיץ עבודות חשובות ומעניינות. הסיור עשה לנו סדר, היה מאורגן ולא מכביד, והשיחה עם ניר היתה מעניינת. לבסוף הוא גם המליץ לנו על מסעדה בה אכלנו את הארוחה הטעימה ביותר במדריד (וחזרנו אליה מייד למחרת לארוחה נוספת) .

הסיור בהדרכתו נעים ומחכים. אנחנו ממליצים בחום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של car3010
car3010

”סיור אמנות עם ניר“

קרא עוד

סיירנו עם ניר בשני מוזיאונים – הפראדו וריינה סופיה. הסיורים היו חוויה יוצאת דופן. ניר מספר על התקופות של הציירים – היסטוריה משולבת עם העמקה בציורים' כולל ידע נרחב בטכניקת הציור.

ממליצה בחום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של innchi
innchi

”סיור אומנות עם ניר במדריד“

קרא עוד

ניר הוא אחד המדריכים המקצועיים והמעניינים שיצא לי לפגוש. הייתי במדריד עם הוריי, שמאוד אוהבים אומנות, והסיור עם ניר בפראדו היה מעולה! אין יצירה אחת שלא היה לו עליה סיפור מרתק ואין שאלה ששאלנו שלא נענתה בתשובה מפורטת ומעניינת. ממליצה על הסיורים של ניר בחום!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Hadar_
Hadar_

”סיור מעולה - ממליץ בחום על ניר“

קרא עוד

אני ממליץ בחום על סיור בפראדו עם ניר. אשתי ואני הגענו לביקור במדריד וניר ליווה אותנו בסיור מותאם במוזיאון הפראדו. ניר התאים את הסיור לתחומי העניין שלנו ובזכותו ראינו יותר ממה שציפינו. מעבר לכך, ניר המליץ לנו על מקומות לראות במדריד ואיך לחוות את העיר כמו מקומיים.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על סיורי אמנות במדריד

אין עדיין פוסטים על סיורי אמנות במדריד.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות