תחבורה ציבורית ומוניות בימת חובסו גול

1 המלצות על תחבורה ציבורית ומוניות בימת חובסו גול

תמונת הפרופיל של ronny_s
ronny_s

”אל אגם חופסגול בתחבורה ציבורית“

קרא עוד

איך מגיעים? ניתן להשכיר ואן, לצאת בטיול מאורגן, וגם לנסוע בתחבורה ציבורית!

אז איך נוסעים בתחבורה ציבורית? אוטובוס יוצא מ-"Dragon Station" באולן בטאר פעם ביום בשעה 14:00, ומגיע לעיר Moroon (בירת מחוז חופסגול) תוך כ-18-20 שעות. כדאי להגיע לתחנה כמה ימים מראש לקנות כרטיס. כרטיס אוטובוס עולה כ-25,000 טוגרוק. 

במידה ולא השגתם כרטיס לאוטובוס - ניתן לנסוע בואן. הואן יוצא גם מהתחנה, לא לפני 5 אחה"צ (מחכה שהאוטובוס ייצא ושייצטברו נוסעים). הואן יעלה לכם יותר (כ-35,000 טוגרוק לאחר התמקחויות). תכינו את עצמכם לכך ששאיפתו של הנהג לדחוס כמה שיותר נוסעים בואן, גם אם נראה לכם שאין סיכוי שהאוטו הזה יכול להכיל עוד אנשים (אנחנו נסענו 19 אנשים בואן בעל 9 מקומות ישיבה!). לקח לנו 17 שעות להגיע ל-Moroon. תוכלו למצוא בתחנת האוטובוס גם נהגים פרטיים שכבר נוסעים צפונה ויציעו לקחת אתכם - רק תוודאו לפני שהרכב מסוגל להכיל את כמות הנוסעים שהנהג מתכנן לקחת! (אנחנו נאלצנו לחזור חזרה לתחנה לאחר 10 דקות נסיעה כשהצמיגים של הג'יפ כמעט התפנצ'רו מרוב כמות האנשים במכונית). 

מ-Moroon יש לקחת ואן ל-Khatgal - עיירה שיושבת על שפת אגם חופסגול, ממנה יוצאים לטיולים לאורך האגם. ואנים יוצאים בדרך כלל בסביבות הצהריים והלאה, והם כבר ימצאו אתכם ברגע שתגיעו לשם. המחיר - 5,000-10,000 טוגרוק. משך הנסיעה כשעתיים וחצי. 

התכוננו לנסיעה לא קלה, גם באוטובוס אך במיוחד בואן. לא פעם האוטובוס נתקע בדרך, והצפיפות קשה קשה. בכל מקרה- מדובר באופציה הזולה והמהירה יותר להגיע לאגם, והיא גם מרתקת בפני עצמה...

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות בימת חובסו גול

אין עדיין פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות בימת חובסו גול.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לימת חובסו גול

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם