מסלול עד שבוע באוסטרליה המערבית

1 המלצות על מסלול עד שבוע באוסטרליה המערבית

תמונת הפרופיל של sagush100
sagush100

”טיולים בחוף המערבי באוסטרליה“

קרא עוד

קודם כל, החוף המערבי פחות מתויר והאטרקציות בו נמצאות פעמים רבות במרחק רב אחת מהאחרת. העיר פרת' נחמדה. ניתן לראות מבנים היסטוריים שונים במסלולי טיול ברחובותיה. כדאי ללכת לגנים הבוטניים ב- King's Park, שם יש נוף יפה. דרך אגב, במרכז העיר יש מסלולי אוטובוסים בחינם (נקראים CAT).

בפרבר Dianella, ליד אזור שבו יושבות מספר תחנות טלוויזיה (channel 7channel 9), ברחוב Gay street, ישנו אזור (Cottonwood Reserve) שבו קנגורואים מסתובבים די בחופשיות. כדאי ללכת בשעות הבוקר המוקדמות או לקראת השקיעה. באזור פרת' ישנה העיר פרימנטל שהיא עיר נחמדה, שקטה ודי כפרית כזאת. נחמד לטייל ברחובותיה. גם שם מבנים היסטוריים וסיפור מעניין.

Mandurah (קרא Mendra) – עיר נופש, מעט כמו ונציה – יש בתים מרשימים של אנשים מפורסמים שיש להם חניה לרכב וליאכטה מצד אחר. ניתן לקחת שיט באזור, שבו עוברים ליד הבתים השונים, שומעים על ההיסטוריה של האזור וכן לעיתים ניתן אולי אף לראות דולפינים. כמו כן, נחמד להסתובב בעיר, אך עדיף לעשות זאת במזג אוויר חמים.

ניתן לצאת לטיול ב- Pinnacles, תצורות טבע מיוחדות של מעין מאות עמודים באזור די מדברי. כמו כן, ישנו גן חיות caversham שבו קנגורואים, קואלות, וומבאט וציפורים שונות אופייניות שניתן ללכת אליו בדרך ל-Pinnacles.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מסלול עד שבוע באוסטרליה המערבית

אין עדיין פוסטים על מסלול עד שבוע באוסטרליה המערבית.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות