מנזר ג'רונימוש
Mosteuiro Dos Jeronimos

4.5
(2)
מנזר ג'רונימוש - למטייל (1) מתוף הטיפ של alex2606
Praça do Império 1400-206 Lisboa, Portugal
+351 21 362 0034
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

אחד המבנים המרשימים יותר בליסבון, דוגמה מופתית לסגנון הבניה המנואליטי, עם פיתוחים מרהיבים באבן, פסלי דמויות, חלונות ויטראז' גבוהים ומקושתים. בקתדרלה קבורים אישים חשובים בהיסטוריה של פורטוגל – מלכים, משוררים וגם ואסקו דה גאמה. כדאי לצאת אל החצר הפנימית היפהפיה של המנזר – אכסדראות מקושתות ומעוטרות באבן צהובה המקיפים כיכר ומדשאה ירוקה קטנה.

מה חושבים מטיילים על מנזר ג'רונימוש

4.5
2 מדרגים
1
1
0
0
0

2 המלצות על מנזר ג'רונימוש

תמונת הפרופיל של alex2606
alex2606

”רכישת כרטיסים למנזר ג'רונימוש ולמגדל בלם“

קרא עוד

כדי לחסוך תור לקופות המנזר, יש לגשת לקופת מוזיאון לארכיולוגיה, שנמצא באותו מבנה בדיוק, אך הכניסה נפרדת, כ-50 מטר מהכניסה למנזר. קונים כרטיס למנזר ולמגדל בלם ועוקפים את התורים. קיבלנו את ההמלצה ממוכר רחוב וממש שמחנו לחסוך זמן המתנה יקר. הביקור במנזר וגם במגדל בגדר חובה!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של גבעת שפירא
גבעת שפירא

”כרטיס כניסה“

קרא עוד

יש אפשרות להיכנס חינם עם קנית כרטיס ליסבון קארד אבל יש לשים לב כי עדין צריך לעמוד בתור כמו כולם (שעה וחצי) רק כדאי להציג את הכרטיס ולהיכנס, יש תור מיוחד, ריק לחלוטין של מי שקנה כרטיסי כניסה מראש, לתומי חשבתי כי אם ברשותי כרטיס ליסבון קארד אוכל לדלג על התור ולהיכנס מיד, השומר בכניסה החזיר אותי במהירות לסוף התור, לפי הגיון בפורטוגל גם אם יש לך כרטיס המאפשר כניסה חינם צריך לעמוד עם כולם, מומלץ לקנות כרטיסים מראש ולעבור על כל התור, ליסבון קארד מיותר,

הטיפ עזר לך?

כתבות על מנזר ג'רונימוש

מתוך הבלוגים - פוסטים על מנזר ג'רונימוש

אין עדיין פוסטים על מנזר ג'רונימוש.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות